2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Teşekkür ederim canım. Genelde mama sandalyesinde yiyiyor ama dediğin yöntemide deniyicem. Yoğurt çorbası da hiç yapmadım şimdiye kadar onu da yapayım bu gün. İnşallah iyi olur.
İnş çocuklar severler şehriyeli çorbaları. Şifa olur kuzuna inşallah.

Benimki oldum bittim yemiyo bi kaç çay kaşığı ile gün geciriyo haliyle kilo alımıda az

Benimki oldum bittim yemiyo bi kaç çay kaşığı ile gün geciriyo haliyle kilo alımıda az
Emiyorsa telafi eder benim oğlum sizinkiler gibi yese hastaneye kaldırırlar kilo kaybından emmesi 3 er dk süt az metabolizması hızlı kilo veriyor tek emdiği zamanlar . günde 3 kase ek gıda alıyor emiyorda ayda sadece 200 300 gram

Günaydın kızlar oğlum neredeyse 10 gündür bir şey yemiyor yemeklerde bir kaşık alıyor ondan sonrası yok iyice zayıfladı bebeği benim gibi olan var mı.?

Canım emiyordu sanırım bebeğin. Bence emdiği sürece hiç kafaya takma, ona kilo aldırcak olan şey bu dönemde ek gıda değil ki, anne sütü. Ek gıda zaten doyumluk olmamalı. Benim oğlum da hastayken bir hafta hiç bişey yemedi nerdeyse, en sevdiği şey yoğurttur, muzdur ama onu bile bir iki parça aldı almadı. Onun için zorlama, dönemseldir bence.

Maşallah kuzuya .Bizimki daha yuvarlanmaya meşgul. Darısı başımıza olsun inşallah. Yürüteç kullandınız mı? Almayı düşünüyorum ama karar veremedim. Faydası olurmu yürümeye.

Maşallah kuzuya .Bizimki daha yuvarlanmaya meşgul. Darısı başımıza olsun inşallah. Yürüteç kullandınız mı? Almayı düşünüyorum ama karar veremedim. Faydası olurmu yürümeye.

Hiç kullanmadım canım, hep biz elinden tuttuk yürüttük. Şimdi bir tane bisikleti var, yürüme arkadaşı gibi onu arkadan ittirip dolaştırıyor ki ona da yeni başladı. Yürütecün geç yürümeye sebep olduğunu okumuştum, tembelleştirdiği için kasları ama tabi ki sen bilirsin :)

Canım biz de aldırdık.değerler normal çıkmıştı.biz bebek hemşiresi çağırdık özellikle çünkü diğerleri bu işten anlamıyo bir daha siz de öle yapın
Gelen bebek hemşiresiydi zaten ama kızımı tutamadık Yarın yine aynı şeyi yaşayacağız şimdiden stresi aldı beni :/ Bu kez başka yerde yaptırıcam ama tahlilleri.

Maşallah minik kuzucuğa darısı bizlerin başına inşallah :) galiba en tehlikeli dönemdeyiz Allaha emanet olsun yavrucuklrımız

Kızlar göbüşleriniz ne alemde nerdeyse 1 yıl olcak doğum yapalı 5aylık hamile gibi geziyorum , bide doğumdan beri korse kullandığım halde böyleyim

Oy maşallah kuzuyaa :) Çok güzel oldular be iyi ki doğurmuşuz

Vallahi öyle. Hayatımda yorulmadığım kadar yoruluyorum ama bana hissettirdiklerini ve yaşattıklarını başka hiç bir şey veremezdi :)

Maşallah minik kuzucuğa darısı bizlerin başına inşallah :) galiba en tehlikeli dönemdeyiz Allaha emanet olsun yavrucuklrımız

Amiiin Amiiin. Annem gözsüz buzağı derdi böyle yeni yürüyen yavrular için, gerçekten öyle, atılıveriyor hemen.

İnşaallah sizin kuzularda ayaklanır bir an önce, başardıklarında o yüzlerindeki mutluluk inanılmaz oluyor:)

Kızlar göbüşleriniz ne alemde nerdeyse 1 yıl olcak doğum yapalı 5aylık hamile gibi geziyorum , bide doğumdan beri korse kullandığım halde böyleyim

Bende kalmadı hiç bir şey ya ama hamile kalmadan önceki kilomdan da aşağı düştüm belki ondandır. Bu koşturma fazla geldi bana :) korse de takmadım gerçi. Belki spor faydalı olabilid canım, evde yapılcak hareketler vardı baya, nette de var sanırım.

Bizimkide okadar alıyo her şeyi yiyebilir ama yemiyo zaten emiyo ama eskidi kadar sık değil ee okadar süt de yok zaten

Günaydın
İlk oglumu ıstemeye ıstemeye koymuştum yürütece eşim bır gun alıp gelmiş 5.5 aylıktı 8.5 aylık yurudu
Bu oğlumu koymadım 10 aylık ve yurumuuoruz henuz .elınden tutunca gıdıyor.
Bence herbebege gore degısıyor bence emekleme konysma yurume wc egıtımı vb
Basıl her ınsan bır degılse bebeklerde aynı olmuyor elbettekı oğrenecek bırı emeklerken dıgerı doner yada farklı bırseyı kesfeder

biz aldık canım ama aşırı hareketli süpürge atarken içine koyuyorum sadece rahat atmak için onun dışında yürüteçi yürüme arkadaşı gibi kullanıyo içindeyken parmak ucunda gidiyor tutunup ittirdiğinde düzgün adım atıyor yürüme arkadaşı daha mantıklı bana kalırsa

son 1 kilom var yemek yiyince şişiyor sonra düz oluyo. Galiba sıkılaşmaya ihtiyacı var .

tota00 masallah kuzuya bundan sonra onu tutabilene ask olsun bizimkide tay tay denemelerini sıklaştırdı bakalim bekliyoruz
bu arada ben diyet yapmaya karar verdim ye ye nereye kadar kk da diyet gruplarına katıldım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…