2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Evet erken gibi biraz ama en azından bebeğin gelişimine bakarlar. Hayırlı haberlerini mutlaka bekliyorum canım yarın

Arkadaşlar çok acil yardımınıza ihtiyacım var. 2 hafta önce cuma günü beta testi 8120 çıktı ama kese görünmedi doktor geç döllenme olabilir 10 gün sonra gel 6 haftalık hamile olmalısın dedi ama sat tarihime göre 7.5 hafta olması gerekiyor. Beni endişendiren evet geç döllenme olabilir ama beta testi bu kadar yüksek olup kese görünmeyen varmı? Bu durum bana hiç normal gözükmedi. Doktor kontrolüm bu akşam ve çok korkuyorum bu arada yaşım 39

Karından bakıldığında bazen görülemeyebiliyormuş. Benim 5000de karından göremedi, alttan baktığında da zaten varla yok arası minicik bi nokta kese vardı nasıl gördü onu anlamadım.

Canm sabırla beklemekten başka çare yok

Ah canim ya agrilarin hemen gecer insallah dua edicem sana..

Bizim cevreden ne cok var:)
Ben de b.duzundeyim dogan hastanesine gidiyorum simdilik cok memnunum doktorumla habire w.upptan yazisiyoz:)

Sende mi bu taraflardasın? :) Evet, reklamı yok kadının, zaten anladığım kadarıyla ihtiyacıda yok. Hamileler yeterince yapıyor reklamını. doğumu avcılar hospitalde yaptırıyor sgk anlaşması var o hastaneyle diye biliyorum, başka hastanelerde de yaptırıyormuş ama anlaşması yokmuş diye duymuştum. Gerçi Ben Avcılar hospital içinde iyi yorumlar duydum hep. Genelde de oraya giderim sağlıkla ilgili bir şey oldumu memnunum hem fiyat hem çalışanları konusunda. Ücretini bilmiyorum şu an için, 12. haftamda gidip görüşmeyi düşünüyorum, bilgi alınca paylaşırım mutlaka.

Ben deee benm tedaviyle olduğundan hesaplama gibi bi şansım olmadı. İznimiz yaza denk gelmiyo di mi
Doğum donrası izni diyorsun galiba canım, her şey yolunda giderse gelmiyor. Ben şubat tatilinden sonra gitmem diye düşünüyorum Allah kısmet ederse. Yaz da üzerine eklenince 5 aylık yapacağız inşallah bebişleri

Güzel haberlerle gel inşallah :)

Aa cok sevindim canim:) masallah erken baslamis azalmaya. Benim de biraz vardi o da kayboluyor sanirim benim kontrole daha iki hafta var ya.. Dr 4 hafta sonra gel dedi 2si bitti ama hep tedirginm gitsemmi diyorum:)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…