2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Allah yardım etsin bende hiç bulantı olmadı henüz sadece kokudan tiksinme oldu.

Çok mutlu dönersin doktordan inşallah yarın senin kaç haftalık SAT a göre
İnşallah canım. Benim sat kürtaj olduğu için ona çok takılmıyorum 2 hafta önce ultrasona göre 4+2ydi. Yarın 6+2 olacak. İşte cuma gidecektim normalde 6+5 kalp atışı da duyulur diye. Geçen cuma kanamam oldu kahverengi de devam ediyor deyince yarın gel dedi.

Kızlar benim canım her şeyi çekiyo abartmıyorum biraz önce bişeyler yedim ama hala aklımda yemek var ne görsem canım istiyo hiç doymuyo gibiyim kendimi durduramıyoruumm

Benim bir derdim var kızlar Regl dönemim 10 günü geçti aşırı derecede bebiş istememe rağmen gidip test yapmaya çekiniyorum. çünkü 93 kiloyum ve eşim bu kiloda hamile kalmamı asla istemiyor 11 aylık evliyim evlendiğimizden beri hep korunduk. bir bebişimizin olmasını o kadar çok istiyorum ki 60 lara düşene kadar çocuk yapmayacağını söylüyor. Bende diyet yapıyorum sağlıklı bir şekilde hamile kalmak istiyorum. Test yapacak cesaretim yok. hamile isem bu haberi verdiğimde eşim hiç sevinmeyecek gibi geliyor. Biraz öncede başım döndü heyecanlandım yoksa hamilemiyim diye o heyecanım bile 2 dk sürdü. ne yapmalıyım eğer hamileysem ????? yardım edin bana

Aramızda iki gün var bende cuma 7 olucam tam inşAllah

Kızlar benim canım her şeyi çekiyo abartmıyorum biraz önce bişeyler yedim ama hala aklımda yemek var ne görsem canım istiyo hiç doymuyo gibiyim kendimi durduramıyoruumm
İnan aynennn yemekler aklıma geliyo ağzım sulanıyo daha yeni de 2 tabak yemek birsürü şey tatlı filan yedim açıııımmmmmm

İnşallah canım inşallah :) 17sinde ikili testim, 24ünde de doktor randevum var. Vakit geçmiyor ama bir şekilde oyalamak lazım kendimizi :)

Canım bence git kan testi yaptır. Bu kadar stres iyi değil..

Bence korkmamalısın, her zaman istenilen koşullarda hamilelik olamıyor. Hem istiyorsun da, olduysa olacağı varmış şimdi olması hayırlıymış, bence eşin de sevinecektir :) Benim için de aşırı erken oldu, tepki aldım ama elden gelecek bir şey yok, eğer olduysa hele ki çocuğa karşı biri değilsen ne olacak sevin işte :) Hamilelikte ekstra dikkatli olman gerekir sadece.
Kızlar benimde yarın kontrolüm. Bende çok korkuyorum (daha önce kalbi durdu ) bu da öyle mi olacak diye.. hele yaklaşınca çok tuhaf oluyorum.. bana da dua edin kızlar..
İnşallah sağlıklıdır bebeğin, o tecrübeyi yaşamışsın korkman çok normal ama bol bol dua et içini ferah tut olur mu :) Hep aynı kötü olay başına gelecek diye düşünmemeye çalış :)

İnşallah canım inşallah :) 17sinde ikili testim, 24ünde de doktor randevum var. Vakit geçmiyor ama bir şekilde oyalamak lazım kendimizi :)
Ya ikili test mi, ne çabuk geldi o zamanlar. İnşallah güzel çıkar sonuçlar zaman da geçmez şimdi :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…