2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
LifeandFeel LifeandFeel canım dış bugdayiniz hayırlı olsun ne diyelim allah sünnetini damatliginida göstersin :nazar::KK200:
eli içinde çok geçmiş olsun borulariniz demir herhalde bu bidiklar her an her şey yapabilirler kaşla goz arasi bizimki de bu aralar banyoda ki çöp kutusuna takmış bi durumda farkı na varmazsam:KK20: içini bosaltiyor daha da ilerisine gidecekken allah tan yetisiyorum

Y yesilagac44 iyi canım bizimki emekliyor ve artik tay tay peşinde sağlığı yerinde çok şükür senin ki neler yapiyor

Çok geçmiş olsun ya, benimki de hep tutar ama o kadar sıcak olmuyor tabi ki. Allah tekrarını göstermesin.
sağol canım aminn. Fazla açmışım suyun geldiği ana denk gelmiş sanırım.

LifeandFeel LifeandFeel canım dış bugdayiniz hayırlı olsun ne diyelim allah sünnetini damatliginida göstersin :nazar::KK200:
eli içinde çok geçmiş olsun borulariniz demir herhalde bu bidiklar her an her şey yapabilirler kaşla goz arasi bizimki de bu aralar banyoda ki çöp kutusuna takmış bi durumda farkı na varmazsam:KK20: içini bosaltiyor daha da ilerisine gidecekken allah tan yetisiyorum
çok çok sağol canım amin evet borular demir hiç hesaplayamadım direk annemi aradım ısıyı düşürün misafirlerin çocuğuna da birşey olmasın dedim.
Amannnn ne yaramaz bunlar tutmasan kim bilir neler olur :)). Yakupta bez hastası illaki çıkardığu bezi ister. Eline altını sileceğim ıslak pamuk veriyorum şimdilik avunuyo yoksa :kusmuk:

Kızlar 3 gün gecikti adetim adet günü olmayınca test yaptım çıkmadı yakubuda adet günümde öğrenmiştim olsa çıkardı demi. Bu ay hep adet sancısı gibi sancım oldu p.tesi k.doğuma gidicem enfeksiyondan şüpheleniyorum.

Kızlar 3 gün gecikti adetim adet günü olmayınca test yaptım çıkmadı yakubuda adet günümde öğrenmiştim olsa çıkardı demi. Bu ay hep adet sancısı gibi sancım oldu p.tesi k.doğuma gidicem enfeksiyondan şüpheleniyorum.

Çok normal canım henüz düzenimiz oturmamış halde. Benim de geçen ay 1 haftadan fazla geçti de şüphem olmamasına rağmen korktum yine de :)

Çok normal canım henüz düzenimiz oturmamış halde. Benim de geçen ay 1 haftadan fazla geçti de şüphem olmamasına rağmen korktum yine de :)
Bende belirtiler de var ama enfeksiyona bağlıyorum batma ve ağrıları yorgunluk ve uykuyuda misafire inş öyledir yani. Bakalım bugünde olmasam yine bir test yapar içimi rahatlatırım eşim korunduğu için pek güvende hissetmiyorum

Benim bu ay bir hafta gecikti, nasıl stres oldum anlatamam, stres yaptıkça daha da gecikti. Sonunda oldum da rahatladım. Daha çok küçükler ikinciyi düşünmem imkansız =( Ben de doktoruma gidip muayene olmayı düşünüyorum.

Benim bu ay bir hafta gecikti, nasıl stres oldum anlatamam, stres yaptıkça daha da gecikti. Sonunda oldum da rahatladım. Daha çok küçükler ikinciyi düşünmem imkansız =( Ben de doktoruma gidip muayene olmayı düşünüyorum.
Bakalım ben nezaman olucam :\ dediğin gibi stres yaptıkçada geçikiyor sanki geleceği varsa da gelmiyor :)

Ay gel gel'i öğrettim de, yok alkışı öğretemedim. Sırıın nedir acep, nasıl öğrettin:)
Benimki 7 aydan beri alkış yapıyor müzik açıp heyecanlı heyecanlı alkııışşş diyip alkışladık :) evde olumlu ne olsa alkışlıyorduk bez değişti alkış, yemek geldi alkış deli gibiyiz yani oda şimdi herşeye alkış yapıyor :KK9:

X