2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
I isimx canım geçmiş olsun bizde yaklaşık bir ay önce yaşadık böyle bisey nefessiz kaldi ogurdu kustu en sonunda elimi boğazına attım cikardim rabbim bi daha yasatmasin hiç bir anneye
LifeandFeel ben d vitamini wellcare kullanıyorum yeğenim firmayla konuşmuş katkı maddesi yokmuş içinde güvenilir dedi

Çok geçmiş olsun canım. İnşallah kötü bişey çıkmaz. Rabbim şifa versin.
amin inşAllah sağol canım

bugün kuzeninin test sonucu çıkmış bizimkinden beşbeter herşeyi yemesine rağmen vitamin değerleri çok düşük
Ben artık kaşıntıyı ve uukusuzluğu umursamayamıyorum veriyorum epeydir kuzu eti tatlı patates muz patates havuç soğan pirinç ıspanak bunları yiyor en çok kalsiyumsuz kaldı diğer değerleri iyiydi. Bizim sadece soya çıktı testte çölyak yaptırmadık bakalım ocak 10da randevumu var malum sağlıkocağına pek güven olmuyor ki canım
Ah en çok korktuğum şey ya. Allah korumuş gerçekten, bir daha yaşamazsınız inşaallah.

Wellcare iyi, içeriği sadece zeytinyağı ve D vitamini.
çok sağol cnm söledim bugün alıcak eşim bende oda kullanıcaz

Tmm cnm tatooda söyledi eşime söyledim onu alıcal tşk ederim

Kızlar tahlil değerlerimiz çok düşük çıkmış ekstra ne yedirip ne iciriyorsunuz çocuklarınıza sizin tahlil sonuçlarınız nasıl

ben 9.ayda tahlil yaptırmadım kan degerleri nasıl bilmiyorum ama her gun peynirini yumurtasini pekmezini yogurdunu cevizini meyvesini et suyunu veriyorum ayrıca kahvaltısında da besleyici olsun diye irmik koyuyorum sebze corbalari tarhana ve yogurt corbalri yapiyorum bide meyvesinin içine toz şeklinde kan ilacını gun aşırı koyuyorum hergün de d vitaminini veriyorum

Kızlar tahlil değerlerimiz çok düşük çıkmış ekstra ne yedirip ne iciriyorsunuz çocuklarınıza sizin tahlil sonuçlarınız nasıl
Biz daha yaptırmadık gidicem bu hafta sağlık ocağı mı yaptı hastanemi? Bizi. Yemek olayı çok zor yiyo çok iştahlı değil ama ben difrize kuzu eti almıştım etiyle suyuyla poşetler yapıp attım çorbalarına koyuyorum yoğurt çorbası tarhana yayla veriyorum kahvaltı degisıyo labne yumurta sarısı na hergün farklı şeyler ilave ediyorum meyve falan bu şekilde yiyo kıymalı sebze püreside yapıyorum ama okadar uğraşıyorum bi kaç kaşık anca yiyo

bende hepsinden yedirdim ama yeterli gelmemiş demekki üzüldüm. Kan ilacını sevmiyor iciremiyorum

hayırlı akşamlar arkadaşlar. 9 aylık bebeklerinize gün boyu neler veriyorsunuz kaç öğün? mama kullanmıyorum anne sutu alıyor . bide kahvaltı olarak çeşit neler yapıyorsunuz. cevaplarınız için teşekkür edrim şimdiden

Bugün menemen yedi bayılıyo ona 2 yemek kaşığı menemen 1 tatlı kaşığı labne azcık ekmek içi karıştırdım seviyo yanınada 2 mandalin sıktım bazen bebek ekmeği yumurta sarısı labne avakado tereyağ süt karıştırıp veriyorum ama kahvaltısısın yanında meyve suyunu seviyo portakalda sıkıyorum benimkini rahatsız etmiyo doğduğundan beri gaz sıkıntısı olmadı şükür eden olabilir bilemem kısaca özetlersem sebze et yada kıyma gün içinde yiyo azda olsa meyve yoğurt artık o gün ne yedirirsem ama iştahlı olsa öğünlerini ve boyutlarını arttırırdim sanki yeni geçiş yapiyoz gibi tadıyo resmen çay kaşığıyla 3 yada 4 kaşık yiyo

3 öğuñ yemek yiyo bazen 2 oluyo meyve ve evde yaptığım kek sütlaç vs yani 2 ana 2 ara öğün gibi veriyorum aslında az ama yemiyo napim

3 öğuñ yemek yiyo bazen 2 oluyo meyve ve evde yaptığım kek sütlaç vs yani 2 ana 2 ara öğün gibi veriyorum aslında az ama yemiyo napim
benimki de 9+10 günlük. sabah kahvaltı akşam çeşitli çorbalardan. yatmadan bir saat önce de ya meyveli muhallebi yada meyveli yoğurt veriyorum . maşallah çok şükür iştahlı daha versem yer sanki ama bu kez de beni hiç emmez diye korkuyorum . yanlış mı yapıyorum bilemedim . kilosu da normal ama

Normalse ćokta yüklenme emmez tabi çok doyarsa bizi.kide memeden ayrılmıyo aç tabi bende 1 yaşına kadar emziririm diyorum ondan ısrar etmiyorum 1 saat sürüyo 2 kaşık yedirmem

Normalse ćokta yüklenme emmez tabi çok doyarsa bizi.kide memeden ayrılmıyo aç tabi bende 1 yaşına kadar emziririm diyorum ondan ısrar etmiyorum 1 saat sürüyo 2 kaşık yedirmem
aynen bende öyle bir yaşına kadar doya doya emsin istiyorum. yemeyen bebek de çok yoruyor . hastalandı iki hafta kadar ne yaptıysam yemedi hepsi çöp oldu. iyileşince yemeye başladı şükür

Oğlum mamayı getirene kadar snlik araya çıkıp vileda suyunu halıya devirdi halılar battığınamı sinirleneyim yakuba bağırdığımamı bilemedim. Kafayı yicem yorgunluk bile engel değil 1 sn durmuyo

Oğlum mamayı getirene kadar snlik araya çıkıp vileda suyunu halıya devirdi halılar battığınamı sinirleneyim yakuba bağırdığımamı bilemedim. Kafayı yicem yorgunluk bile engel değil 1 sn durmuyo

Çok yaramazlar canları sağolsun. Bu konuda yalnız değilsin canım. İlk zamanlar hiçbir şey değilmiş diyorum. Asıl zor dönemler şimdi başladı.

bizimki de bugün ayaklı yer sofrasına uzanacam diye damacanayi devirdi her yer su kafasını vurması da bonusu dünde sallama poset çay içiyordum kaşla göz arası poset çayın sapini tutup etrafa savurdu halı koltuk cay...

Çok yaramazlar canları sağolsun. Bu konuda yalnız değilsin canım. İlk zamanlar hiçbir şey değilmiş diyorum. Asıl zor dönemler şimdi başladı.
Ay Allah sabır versin benim gibi sabırsız annelere gerçekten ayaklandıları zaman çok zormuş gerçi kolay bir anını görmedim ben

sendemi kankaa bunlarla başımız belada oturmak haram bize. benimki yıkamaya gidecek mecbur kirli su devrildi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…