2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
biz de aynısını yaşadık doktor bana günde 10 kereye kadar yapabilirsin hiç bir zararı yok dedi. Bebekler sümküremiyor annesi sen yapman lazım....
Canım kendini düşün burnun tıkalıyken nasıl hissedersin. Ağlasa da zırlasa da yap o işlemi lütfen hepi topu 2 dk sürer. İnternetten video aç. O zaman hemen susuyor ağlaması. Yan çevir iki burnuna da sık. Sonra hemen dik tut. Mendille sık burnunu. Tekrar yatır, otribebe aspiratör yada ne varsa, onunla iyice cektir.

Arkadaş yazmış, banyoda iyi geliyor. Banyo yaptır korkma rahatlar o. Dikkat et. Çıkınca odası ılık olsun. Banyonun sonlarına dogru burnunu sık, çıkacaktır mümükler. Çok mutlu olacaksın o annn
Banyo yapmayı cook seviyor zaten yapayim bari oda rahatlasın bende :/

kızlar meleğim bugün çok keyifsiz emeklerken bi anda kafayı halinin üstüne koyup yatıyor kafayı kaldıramıyor ateşi yok herhangi bi hastalık belirtisi yok niye boyleki:110:

Benim oğlum alerjik olduğu için siyez unu muhallebi si yapıyorum cnm. Kavuruyorum kokusu çıkana hafif rengi dönene kadar kısık ateşte sonra soğuk su ilave edip pişiriyorum. Hepsi bu :).
Kolaymış kız ellerine sağlık bende denerim. Biri de meyve püresi de katıyormuş piştikten sonra.
Benim bebeğimin yanağında 1 tane büyük sivilce var. Ama hiç geçmiyor. Neden olabilir sence canım

Kolaymış kız ellerine sağlık bende denerim. Biri de meyve püresi de katıyormuş piştikten sonra.
Benim bebeğimin yanağında 1 tane büyük sivilce var. Ama hiç geçmiyor. Neden olabilir sence canım
Takılma tek bir tane sivilceye sütün ve yediklerinin yağındandır. Bebiş huzursuz değilse bir sıkıntı yoktur. Kaşıntı ishal geçmeyen pişik reflü vs gibi. Ben muhallebiyi akşam tek veriyorum meyveyi sabah muhallebisine katıyorum.

Alerjik durumunuz yoksa eklemeler yapabilirsin benim muhallebi şu şekilde 1 çay bardağı süt 1 tatlı kaşığı pirinç unu 1 çay kaşığı un biraz şeker yada cici bebe pişince tereyağ 1 çay kâşıgı

Bizim başımıza bise geldi geçen haftadan beri diken üstündeyiz abisiyle arabalarla oynuyorlardı saçımı taradım dökülenleri çöpe attım geldim baktım ahad öldürdü ar zor türkündü baktım yanında 2 küçük pilastik jant tékerleğin iç kısımı 1 tl büyüklüğünde alaaaah dedim yuttu çünkü her şeyi ağzına atıyo abisi hiç öyle değildi ama eninde değildim götürdük dr a desi pilastik röntgence çıkmaz bekleyin kaka yapamazsa kusarsa gelin dedi 4 gün sıkıntı olmadı 2 gün kaka yapmadı sün hazırladım hastaneye gitmez diye sabah ve dün bütün gün ona yoğurt kereviz armut kabak yedirdim hiç bi iş yapmadım onla ilgilendim sabah hazırlanıyorum git mek için baktım yaptı ayyy mahvoldum korkudan

Bizim başımıza bise geldi geçen haftadan beri diken üstündeyiz abisiyle arabalarla oynuyorlardı saçımı taradım dökülenleri çöpe attım geldim baktım ahad öldürdü ar zor türkündü baktım yanında 2 küçük pilastik jant tékerleğin iç kısımı 1 tl büyüklüğünde alaaaah dedim yuttu çünkü her şeyi ağzına atıyo abisi hiç öyle değildi ama eninde değildim götürdük dr a desi pilastik röntgence çıkmaz bekleyin kaka yapamazsa kusarsa gelin dedi 4 gün sıkıntı olmadı 2 gün kaka yapmadı sün hazırladım hastaneye gitmez diye sabah ve dün bütün gün ona yoğurt kereviz armut kabak yedirdim hiç bi iş yapmadım onla ilgilendim sabah hazırlanıyorum git mek için baktım yaptı ayyy mahvoldum korkudan
Geçmiş olsun canım maalesef benim oğlum da herşeyi ağxına atıyor bende son anda kurtarmıştım. Çok korkutmuş seni inş bir daha olmaz böyle birşey Allah korusun yavrularımızı

Bizde sağlık ocağından geldik bıngıldak çok geniş küçülmesi lazımdı dedi boy aynı kilo geri toparlamış eski kilosuna dönmüş inş çölyak değildir dedi :\ d vitamini ve kalsiyum alması lazım napıcam bilmiyorum. D vitamini tavsiyelerinizi bekliyorum kızlar nekadar az içerik okadar az alerjik yakup için :\

Çok geçmiş olsun canım.

Bizde sağlık ocağından geldik bıngıldak çok geniş küçülmesi lazımdı dedi boy aynı kilo geri toparlamış eski kilosuna dönmüş inş çölyak değildir dedi :\ d vitamini ve kalsiyum alması lazım napıcam bilmiyorum. D vitamini tavsiyelerinizi bekliyorum kızlar nekadar az içerik okadar az alerjik yakup için :\
Çok geçmiş olsun canım. İnşallah kötü bişey çıkmaz. Rabbim şifa versin.

Canım bişey yiyemiyoki kıyamam vitamin eksikliği vardır tabi çölyak oluo olmadığını nası anlıyomuşsunki bisey demedi mi bide demir ilacı falan kullanabiliyormusun kullanıyorsan aksatmadan ver derim çünki proteince yiyemiyordu yanlış hatırlamıyorsam zor valla işin tam belli oldumu nelere alerjisi var test falan yapıldımı

Ah en çok korktuğum şey ya. Allah korumuş gerçekten, bir daha yaşamazsınız inşaallah.

Wellcare iyi, içeriği sadece zeytinyağı ve D vitamini.

X