2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Arkadaslar bir arkadasa kahvaltiya geldik sabah kizim 10 aylik bu arada yerde sigara bulmus ve yemis sanirim yarisini elinde buldum diger yarisi yok yogurt falan yedirdim ama cok stres yaptim bisey olur mu ki
Olmaz bise canım şükür boğazına takılmamış stres yapma bol sıvı yoğurt ver istemeden olmuş çok tehlikeliler ne buldu yiyolar yemek hariç

Kızlar babaanne ve dedeler torunlarını ne sıklıkla görüyor ?çalıştıkları için pazardan pazara kahvaltı da buluşuyoruz. Sorun şu ki oğlum akşam 8 olmadan uyuyor onlarda istiyor ki uyandırıp oraya götürüyim sevsinler. Ben bu duruma çok kızıyorum saçma geliyor. Geçen akşam geldiler çay içmeye yüksek sesten uyandı ,geri uyutcaktım cocugu bizden kaçırma dediler. Kaldırdım tabiki uykusunu almadığı için neşesiz, huysuz bir şekilde sevdiler. Ben mi yanlış düşünüyorum sizde durumlar ne ? Bu arada ailem uzakta ama onlar varken de herzaman saatinde uyutmuşumsur..

Son düzenleme:
Uff evet ya bu düşüp canın yanma işi gerçekten çok kötü ama düşe kalka büyüycekler dedikleri bu olsa gerek.. Bide eşim bana çocugu kaç kere düşürdün demezz mii Bir anne bilerek ve istiyerek çocugunun canını yakabilr mi ya hareketlendiler iyice tutunup kalkıcam hevesiyle düşüyor napim

Uyku düzenini bozmanın bi alemi yok çocuk onlara değil onlar çocuğa uyucak eşinin ailesiyse eşine şöyle o uyarsın sen desen alınırlar uykusuz kaldımı bizi sabaha kadar uyumuyo düzenini bozmayın desin bizimkiler haftada 1 yada 2 görüyorlar ama Uyudu mu ses cikarmazlar

Anlayışlılarmış valla doğduğu günden beri bu konuya uyuz oluyorum çocugu bizden kaçırıyorsun, bilerek uyutuyorsun vs.. Ay uykusu olmayınca mümkün mü bi bebeği uyutmak

canım benim oğlum da mutlaka 6,8 arası uyur çoğunluk 6 buçuk havalar erken karardığı için eşime müsade ettim bir iki kere gittik bende istedim çocuk akrabalarından mahrum kalmasın sonra sabaha kadar ağladı ilimizde üzüldük akşam gezmelerini toparladık biz gitmeyince kimsede gelmedi karı koca her akşam keyifli vakit geçirdik çocuk uyuduktan sonra şimdide gittiğimizde kimse yemek yemeden gideri en geç 10da döneriz oda yakup artık uykusuzluğa biraz daha tahammüllü olduğu için herkese de eşim açıklamasını yaptı bir kaçkere geldikten sonra gece mesaj attım ben gittiğim akrabalara yakup kötü diye kimsede birşey diyemedi. Ses konusunda gittiğin yada gelen kişinin küçük çocuğu varsa anlayış bekleme çocuklar laf dinlemiyor.ben ancak sessiz sinema filan diyerek her seferinde müdahale ederek sessizlik sağlıyorum konya da iki arahol vardır yatak odalarının olduğu yerde kapı vardır ondan misafir ağırlaması daha kolay gitmektense bizim için. Sende eğer çocuğu. Huzursuz oluyorsa tabiki çocuğunu öncelemelisin.

Yediği peçete ce kağıdı bende sayamam canım :)
valla artık kaçırıyorım herşeyi bizdede aynı

bazen düşünmeden konuştuklarını düşünüyorum :)

10 ay once sezeryanla dogum yaptim ancak hala ara ara ameliyat yerim ve bunun akabinde belim ağriyor sezeryan olan arkadaslar sizde durumlar nedir

10 ay once sezeryanla dogum yaptim ancak hala ara ara ameliyat yerim ve bunun akabinde belim ağriyor sezeryan olan arkadaslar sizde durumlar nedir
Belim adet dönemlerinde ağrıyor eskiden biraz fazla o dikiş yerinin acı ve ağrısını hemşire sordum daha çok yeni normal dedi ama bilmiyorum üşütnce oluyor özellıkle.

Ayy vall artık tepkiliyim çok yoruldum anlatamıyorum tabi babaannesi ve dedesini görücek ama saatlerimiz uymuyor. Dediğin gibi sabaha kadar veya tekrar uykuya dalana kadar cok huzursuz oluyor. Hem o yıpranıyor hemde biz. Eşimde pek anlayışlı sayılmaz bu konularda malesef büyüseler de kendi derdini kendi anlatsa bende onu savunmak zorunda kalmasam sürekli

Maşallah mı desem dikişler kendiliğinden attığından beri hiç ağrım olmadı ama bi akrabam 7 yıl olduğu halde hala dikiş yerinde ağrı oldugunu söylüyor

Bilmiyorum olayı aabartırsan belki biraz at yavrum perişan oldu ah böldü sana nasıl süzüldü gibi belki.işe yarar eşinde anlamaya çalışır. Gerçekten bazen en güzel zamanları çevre yüzünden en kötü zamanlar olarak geçiriyoruz. Allah kolaylık versin bize ve de sabır.

soffty tota00 kızlar siz wellcare sprey mi yoksa damlılıklımı kullanıyorsunuz benim eşim damlalıklı olanı almış ve de üzerinde sadece bir damla yazıyor doğrumu 10 vs değil tek bir damlamı ki o bir damla sadece dudağını ıslatıyor anlayamadım ben

Kızlar kemik suyu yapıp dondurucuda saklayan var mı ne kadar bekletebiliriz dondurucuda?
Ben yapıyorum içine porsiyonluk etlerindense koyuyorum ama 4 yada 5 poşet yapıyorum ufak ufak hemen tuketiyorum bitince tekrar yapıyorum 2 ay falan en fazla tutuyorum okadar sürmüyo genelde sende az yap içine sinmezse

canım ben sprey olanını aldım bir fırt yetiyor yeğenim firmayla konuşmuş içeriğinde katkı maddesi olmadığı için yoğun bi şekilde varmis bi damla bile versen yeter demisler bende tereddüte kalmıştım ama açıklama gelince rahatladim

içimi rahatlattın inan çok çok sağol. Peki birşey daha sorsam bunlar 600lük 800lük binlik oluyormuş sen kaçlık kullanıyorsun. Benimki binlik acaba yetişkinler için olanını almış dedim

içimi rahatlattın inan çok çok sağol. Peki birşey daha sorsam bunlar 600lük 800lük binlik oluyormuş sen kaçlık kullanıyorsun. Benimki binlik acaba yetişkinler için olanını almış dedim
benimki 400luk olanı net ten herkes sprey kullanınca bende sprey almıştım yeğenime bi sorarım 1000 lik olurmu diye

benimki 400luk olanı net ten herkes sprey kullanınca bende sprey almıştım yeğenime bi sorarım 1000 lik olurmu diye
firma yas gurubu için 400 luk 800 luk 1000 lik fark etmez demis herhalde vücuttaki eksik lige göre bu rakamlar bi damlası yeterli diyor artik ne kadar açıklayıcı olur bilmiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…