2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Normal hamileliklerde nasil kontrol süresi benim ilk tüpbebekti cogu zaman her hafta sonlara dogru 15 te bir cagriyodu dr gene ayni dr a gidiyorum ama bu dogal oldu acaba okadar sıkmı cagirir gene

Bende öyleyim. .kalp atışlarını gördün mü canım
ben doktora daha hiç gitmedim. Bana kalsa 3. Ayda gidicektim sağlık ocağındaki doktor aklıma girdi geçen p.tesi, bende bu perşembeye aldım. Canını sıkma herşey olumlu diye düşün bebişin seninle benim içimdeki mutluluk birtürlü bitmiyor sende tadını çıkar herkesin ki aynı olmuyor birkaç gün ya önden ya geriden geliyor oda yerleşme sürecinden dolayı

Süt yapabilir canım. Beni çok etkiliyor mesela. Geçtiğimiz günlerde ben de yazmıştım buna benzer bir soru.

Üstte yazdıklarına gelince, aynı durumdayım. Ama şu aşamada sağlıklı olması için dua etmekten başka bir şey gelmez elimizden. Ben kötü düşünüp kötüyü çağırmamak istiyorum. Sen de öyle yapsana? Aklına kötü şeyler gelince elini karnına koy, sev bebeğini, konuş onunla :)
Canım benim ne güzel yazmışsın yüzümde bi gülümseme oluşturdun teşekkür ederim :) evet ben de sütten diye düşünüyorum ve de öyle olduğuna inanıyorum çünkü her şey yolunda :)) şimdiden başladım telkinlere =D

Bu arada bebişlerimizin doğum tarihleri de aynı inşallah sağlıkla kucağımıza alırız :)

Hayırlı haberlerle gel canım bebişin iyidir inşallah. Benim de yarın 5te. Benim kanamam da olmuştu çok stresliyim yine acaba bebeğim büyüyor mu yoksa yine büyümesi durdu mu öyle
Canim cok kanamasi yada renkli akintisi olan oluyo üzme bence kendini iyi düşün iyi olsun büyüyodur insallah nezaman kontrolün

ben doktora daha hiç gitmedim. Bana kalsa 3. Ayda gidicektim sağlık ocağındaki doktor aklıma girdi geçen p.tesi, bende bu perşembeye aldım. Canını sıkma herşey olumlu diye düşün bebişin seninle benim içimdeki mutluluk birtürlü bitmiyor sende tadını çıkar herkesin ki aynı olmuyor birkaç gün ya önden ya geriden geliyor oda yerleşme sürecinden dolayı
Hadı bakalım 3 gün kalmış hayırlısı olsun baba haber ver doktordan snra merak ederim. Bnde cuma gtcem.
Insallah ikimizde hayırlı haberlerle döneriz

Benimde cumartesi randevum kizlar benimde aklimda hep kotu seyler geliyo maalesef ama kendimi teskin ediyorum Allah korusun hepimizi ve bebislerimizi...
Amin canım Allah sevincimizi tamamlasın sağlıklı evlatlar nasip etsin. Ama kötüsünü değil güzelini getir o minik şeyi kucağına alacağın günleri ben kürtajdan sonra 1 yıl istedim buzamana nasipmiş ama hamile olduğumu öğrenir öğrenmez şükür namazı kıldım o gün bugündür çok mutluyum hiç kötü birşey getirmiyorum aklıma.

Amin canım Allah sevincimizi tamamlasın sağlıklı evlatlar nasip etsin. Ama kötüsünü değil güzelini getir o minik şeyi kucağına alacağın günleri ben kürtajdan sonra 1 yıl istedim buzamana nasipmiş ama hamile olduğumu öğrenir öğrenmez şükür namazı kıldım o gün bugündür çok mutluyum hiç kötü birşey getirmiyorum aklıma.

Bende hamile kalmaya calistigim donemde hep diyordum ki bi hamile kalsam hersey yolunda gidecek sanki sonrasinda. Sukur buyuk bi derdim de olmadi keseyi gorduk kalbi duyduk. Anne evhamlarini birakmam lazim sanirim. Bol dua ile asicaz bu gunleri. Saglikla gelsin miniklerimiz insallah

Çok sevindi hamile olmama ama sanki o hamileymiş gibi naz kapsir yapıyo ben yapmayayım diyemi artık bilmiyorum. O biraz sağlamcıdır anı yaşamaz önünüde düşünür şımarırım diye düşünüyo heralde

Simdiden bi bebegin oldu desene canim simarmak hakkimiz aslinda can tasiyoruz ama abartmaya bende karsiyim... zaten kiyamaz ki insan sevdigine.. herkes asermen var mi diyo mesela. Ne bilim oyle cook canımin cektigi bisey olmadi. Daha onumuzde uzun aylar var :p

Simdiden bi bebegin oldu desene canim simarmak hakkimiz aslinda can tasiyoruz ama abartmaya bende karsiyim... zaten kiyamaz ki insan sevdigine.. herkes asermen var mi diyo mesela. Ne bilim oyle cook canımin cektigi bisey olmadi. Daha onumuzde uzun aylar var :p
Zaten çok ilgi gösterdiğim için şimdi halsizlikten ilgi gösteremiyorum ya belki ondan tiriplidir. dediğin gibi şimdiden bitane var bebek olunca 2 tane olucaklar
Benim canım herşeyi istiyo herşey yiyorum buraya yaza yaza kaç posta yemek yedim :KK72:hamdolsun bugün kokudanda tiksinmiyorum.

Hamdolsun canım sen nasılsın hamile hamile yaşıyoruz :anneadayı::21:
Ay allahım nasıl bir şey bu ya ben hala yeni öğrenmiş gibi geziyorum :KK70: 9 haftalık olmuşuz bile. Miniği görmek için sabırsızlanıyorum :)

Kızlar bu arada bulantı olayına değineyim, benim çok şiddetliydi, kendime gelmeye başladım, mutfağıma girebildim biraz ve artık yemek yiyebiliyorum her şey olmasa da. Eskiye göre kat kat iyi durumdayım. Sabah 1 kez istifra ettikten sonra arada öğürtüler geliyor o kadar, hatta bazen sabah kusmadan da durabiliyorum. Ama o geçti bu kez ağrılarım şiddetlendi, bazen yürüyemeyecek kadar sancı giriyor.

X