2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Ben 8 aylıkken veriyordum benimde annem yapmıştı bebisinki torpilliydi ekstra domatesli bol yoğurtlu bol malzemos:)) zaten ozamana kadar herşeyi yatırmış oluyorum alerjisi olup olmadığı belli oliyo

O zaman bende deneyeyim 8.ayına girdiğinde domatesi, zaten yoğurdu denemiş oluruz bir sıkıntı yaşamaz inşaallah da yediririm. Yoksa alırım artık hazır napayım :)

Canım maaşallah bebisine. 2 haftada 300 Gr gayet iyi. Bu dönem fazla almıyorlar zaten. Hiç takılma bence.

Öyle aslında doğru diyorsun da, doktorların tutumları canımı sıkıyor. Sağlıklı bebek işte daha ne istiyorsunuz diyesim geliyor :)

Kızlar bir şey sorcam. Oğlumun başının sıcaklığı 37 - 37.2 civarı çıkıyor hep. Yanaklar normal, vücut normal. Sıcaklardan mıdır? Yaşayananız var mı bunu?

Kızlar bir şey sorcam. Oğlumun başının sıcaklığı 37 - 37.2 civarı çıkıyor hep. Yanaklar normal, vücut normal. Sıcaklardan mıdır? Yaşayananız var mı bunu?
Temassız kullanmıyorum cnm koltuk altı yada makat ölçüyorum şimdiye kadar en fazla 37 çıktı oda havalar aşırı sıcakken. Normalin varsa birde normal ölç yada kulak tan bak hastanede hep kulaktan bakıyorlar

Normal de var canım, onunla koltuk altından baktım 36.9, 36.6 falan ölçtüm hep. Bir kere sadece 37.3 ölçtüm. Kulaktan rahat durmadığından bakamıyorum :)

Aşırı normal hıc canını skma,ateş konusunu okdr dr.a sordumki bu havalarfa normal vücut sıcaklığı

Ay çok rahatladım ya. Sürekli ölçüyorum psikopata bağladım deyim yerindeyse :)) hiç huzursuzluk, iştahsızlık falan da yok ama çekiniyor insan ateşten.

Kızlarr buraya hep yazdım bukdr bebekte nasıl alerjı olabılır die diee bızede alerjı yüzünden diyet verıldı.oğlum gün içerisnde 7-8bez rahat yapıo,bgn bezınde kanda vardı mukusu takmıodm bile bna artk olağan geliodu.diyet yapmk gercektn cok zor.

Bebeklerin hareketleri ne alemde kızlar :) ben artık koyduğum yerde bulamaz oldum sürüne sürüne de olsa gidiyor maşallah tehlikeli dönemler başladı gerçekten.

bebeğine uyku eğitimi veren var mı? O kadar çok yöntem var ki.. sallamadan uyumasını istiyorum artık
ben 6. Ayda odasını ayırıcam ozaman deniyicem bizimki rahatına düşkün biz girdikmi odaya kalkıyor az daha uyusun bizimle hepimiz rahat edelim ayrı ayrı :))

peki bebeğin nasıldı cnm huzurlumuydu sadece mukusmu vardı melirtiu illet gibi ya niye bu kadar çoğaldı anlamadım gitti var birşeylerde birşeyler ama çözemedim mama mı desem aşıların yan etkisi zaten alerji yada doğumda kullandığımız ağrı kesici ilaçlar gıdalardaki katkı maddeleri filan olabilir herşey geliyor aklıma mutlaka bir sebebi vardır

Bebeklerin hareketleri ne alemde kızlar :) ben artık koyduğum yerde bulamaz oldum sürüne sürüne de olsa gidiyor maşallah tehlikeli dönemler başladı gerçekten.
bizimki çok dönüyor en güzel yanı gece istediği pozisyona geçiyor yüzüstü tekrar yan sırt üstü. Sürümne ağır ilerliyor az sürünüyor dönerek bikaç tur gidiyor oda nadir

Benim ki hiç sürünmüyor. Ayakları ittirmeye çalışıyor da, kolları kullanmak aklına gelmiyor :) dönme de sadece yan ve yüz üstü var, geri sırt üstü gelemiyor. Yüzüstüyken olduğu yerde daire çiziyor işte :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…