2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Bekle canım bencede kilosu iyi zaten

Allah seni çocuklarına, onları da sana bağışlasın.

bende subat annesiyim narin333 başın sagolsun sizin grubu da takip ediyorum gordum nefesim tutuldu gibi hissettim rabbim sabir versin sanirim oto işiyle uğrasiyordu eşi dediginde baktim bendede o haber cikti

basin sagolsun canim, allah kizlarina saglikli uzun omurler versin
Sagolun Allah razı olsun kızlar rabbim kızlarıma hayırlı ömür yazsın insallah

Mesajı yeni gördüm canım evet o benim malesef öyle bir felaket geldi başımıza
Kelimeler boş cnm ne diyim Allah sabrını versin ki veriyorda görümcemin eşi dünyalar iyisiydi karısı çok aşıktı oda ben evlendiğim sene 2 kızını bırakıp ahirete göçtü. Rabbim direyitini artırsın acını hafifletsin. Dayanma gücü versin. Başın sağolsun

Kızlarr kızım 280 gr aldı sütümün az geldiğini farkediyorum.doymuyor bazı öğünler.ne önerirsiniz bana?? Biberon da almıyor zorlayım mı? Kaşık maması mı vereyim? Hipp in pirinçli kaşık mamasını almıştım ama içine hipp meyve püresi koy diyor.ne yapsam bi akıl verin

Böyle şeyleri tv de falan görünce kendi başına gelmezmiş zannediyor insan ama öyle değilmiş yarim saat önce fotoğrafını atmıştı yarim saat sonra yok.. sebebi ne? Yapan kişi ve Allahtan başka kimse bilmiyor belkide gerçeği hiç öğrenemeyiz ama şundan eminim Allah iki kızımın hakkını o adamda bırakmaz ve gerçekten Allah dayanma gücü veriyor

Ahirette her türlü hakkınızı alırsınız canım Allahın izniyle ama böyle durumlarda ben bu dünyada da hakkınızı aldığınızı görmeyi nasip etmesini dilerim Allahtan. Yüreğin soğur belki, acın geçmez evet ama yüreğin soğur biraz. Çok güzel iki emaneti var sende, unutmak ya da alışmak Allahın verdiği en büyük nimet belki de. Güç kaynakların yanında şükürler olsun, üçünüze Rabbim güzel günler, hayırlı bir ömür yazsın inşaallah.

Allahım yanına koymasın inşallah canım gül gibi iki kızına sağlıklı sıhhatli ömürler versin söz bitiyor insan ne diyeceğini bilemiyor gerçekten yaşattığını yaşamadan ölmez inşallah

Canım Allah rahmet eylesin size de sabır versin ...ne denirki

Elbet bırakmaz cnm ve inş iki kızının ve eşinin hakkını alsın Rabbim bu dünyada ve ahirette. Çok ama çok zor ama geçiyor her aklına geldiğinde ağlıyacaksın belki ama bi müddet sonra hayatını öyle dolduracak ki kızların yüreğinde gamdan eser kalmıcal sadece özlem olucak. Allah yardımcın olsun kızlarına ve sana hayırlı ömürler versin.

Ah çok şükür. Dediğim gibi bu dünyada da Rabbim cezasını çektiğini göstercek size şükürler olsun.

Basın sağolsun ya çok üzüldüm rabbim sabırlar ve dayanma gücü versin acısı en kısa zamanda dinsin inşallah çok zor

Arkadaşlar yaaa bgn misafirliğe gittk,orda oğlumn altını değiştiriodmkı herkes birden pipiye bakmaya başladı bebişime peygamber sünnetlı dendi.bnde dha hiç görmediğimden anlamamki hemn netten baktm amelıyat yazıo cnm skıldı amacocuk dr.mz hiç bişe demedi bukonuda.birde eğrı olur yazıo eğrıdeğil.alttan sızar gbı işer dıo hayır bıldıınmenzıl alıo..hiç böyle bişe duydunz mu?

Canim neden canin sildiki olabilir oyle seyler doktorlar baksr bazi bebeklerde gorulebilir boyle allah baska sknti gostermesin..herkesin dedigine kulak asmayin

Dr neyle başla dediyse onunla başla bence şımdı meyvede tattırılmadan hemen koyulmaz 3 gün beklentiyi bisey tattırildıktan sonra alerjisi varmı diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…