2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Amin canım 3 hafta oldu hala inanamıyorum o kadar ani oldu ki o yüzden belki de.. ölümün her türlüsü kötü ama böyle aniden olunca hala soktayim
Şokta olunmaz mı canım olunur elbet gerçekten çok üzüldüm nasıl oldu sormaya da çekiniyorum acını tazelemek istemiyorum , Allah kızlarına uzun hayırlı ömürler versin çok çok zor.

narin333 narin333 canım rabbim sana sabırlar versin ne diyeceği mi bilemiyorum kızlar ve ben çok üzüldüm

Canım igde de yazmıştım gerçi. Rabbim sana çok sabırşar versin. Kızlarınla beraber sana uzun ve hayırlı bir ömür versin inşaallah..

Qbebek ilk kartlarım var, onlar canım.

Şokta olunmaz mı canım olunur elbet gerçekten çok üzüldüm nasıl oldu sormaya da çekiniyorum acını tazelemek istemiyorum , Allah kızlarına uzun hayırlı ömürler versin çok çok zor.

narin333 narin333 canım rabbim sana sabırlar versin ne diyeceği mi bilemiyorum kızlar ve ben çok üzüldüm
Çok sağolun kızlar keşke böyle bir şey olduğunda bizim için de hayat dursa ama malesef devam ediyor iyiki kızlarım var onlar için güçlü olmak zorundayım google şüpheli ölüm yazınca çıkıyor

Kızlar hemşireye sordum kan ilacına başla dedi 9. Ayda tahlil yapılacak ona göre devam edecez dedi. Eşim de alalım diyor başlayacaz artık

Ahhh ah..zor bir durum.2 kızın için güçlü olmak zorundasın.elinden başka ne gelir ki?şüphe var dediğin için netten baktım ama çok haber var.hangisi sizin bilmiyorum.inşallah şaibeler bir an evvel kalkar ve varsa suçlu ya da suçlular cezasını çeker(ler).Allah seni çocuklarına, onları da sana bağışlasın.
bende subat annesiyim narin333 narin333 başın sagolsun sizin grubu da takip ediyorum gordum nefesim tutuldu gibi hissettim rabbim sabir versin sanirim oto işiyle uğrasiyordu eşi dediginde baktim bendede o haber cikti

X