2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Y

yatak hali varsa güzel bişeye benziyor. Markası ney canım nette. Bakayım.
bide bu salıncakların tam katlananları var yarın bir gün işimiz bitince kaldırabileceğimiz şekilde olanları eltimin ki tam katlanmıyor ortalıkda kaldı kuzenim almış kızı büyüdü işi bitmiş kaldırdım bazanın altına koydum diyor o şekilde bak tatlım tabi evin müsaitse her türlü alabilirsin

oda dahada zor Allah sana da sabır versin ben eve gelenlere ses yapmamalarını söylüyorum mecbur yoksa sabaha kadar ağlayıp uyumuyor ille uykusunu alması lazım. Elektrikli salıncak gibi şittetli sallanmaz salıncak istediğin şiddette epey sallanıyor salla bırak git Komşum yalvardı resmen benim ki 3 saat yatıyor içinde diye benimkini içine yatırdım az salladım gözler kaydı :)
Bu istelik 200 civarı marka bende bilmiyorum sormadım yatarlı bebek salıncağı diye çıktı nette
Bnde düşünüyorum bu salıncaktan eltim tavsiye etti bnada
kullanışlı gibi geldi bana anlamda bunun hafif yatarı vardı 8 sene önce çok rahat etmişti birde kolikti bebeği.

Benim kızım sallanmadan uyumuyor bakalım ayakta sallanmaya alıştı gibi çok kararsızım kayınbabamın evine almayı düşünüyorum bu salıncağı

Teşekkür ederim Can'ım bakayım netten.

Benim kızım sallanmadan uyumuyor bakalım ayakta sallanmaya alıştı gibi çok kararsızım kayınbabamın evine almayı düşünüyorum bu salıncağı
Katlanabilme özelliğini iyiki söyledin cnm bende öyle birşey bakayım. Ayakta sallamak perişan etti offf salıncak alsam kurtulucam inş eskiden çok güzeldi düzenimiz iyiye gideceğine bozuluyor düzeni anlamadım gitti. Ayakta da durmasa gerçi daha zordu şimdi en azından bir şekilde uykusunu alıyor

pasha baby nin o model salıncağı çok hoşuma gitti benim

Sen en iyisi başka dr a git bazı dr lar çok meraklı mamaya ve ek gıdaya
bgn denedm ama şöyle baktım bi oğluma patates yok,kabak yok,yeşil fasulye imkansz.ne versem acaba dedim armut verım dedim.buarada reflumz var.nese küçük minacık armutlar oluo ya onu rendeledm verdm ıkı kaşık onu bile çıkardı.enazından 1ay dha beklıcm

Bizimki de aaaa ayyyyy aaaa yyyy bu şekilde devamlı derdi ne onu da anlamıyorum bazen bi anda başladı bugün tüm gün çığlık attı :))

Bitmiyor o bağırmalar :)) bir haftadır benimki de öyle, sesi kendinden büyük :) bir de çok güzel kahkaha atıyor bayadır, ömrünü uzatıyor insanın kahkaha attıkça

Kizlar gunleriniz nasil geciyorr

Sadece Ömer Efe odaklı geçiyor :)) uyusun evi sileyim, uyusun süpüreyim, uyusun çamaşır toplayayım :) uyandı oyun oynayalım, şarkı söyleyelim, çıngırak sallayalım, dans edelim, kart bakalım, banyo yapalım :) birde oyun halısını sevse çok sevincem ama beşiğindeki ayılar nedense daha çok ilgisini çekiyor, oyun halısına sinirlenior benim ki :)) zaman zaman bunalıyorum evet ama o kadar çok şükrediyorum ki.. Binlerce şükür olsun, Rabbim tek kötü gününü göstermesin bana, acısıyla sıkıntısıyla sınamasın..

Canım ne kartı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…