2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Kizlar bir de kilo alimlari nasil Deniz sadeve 1 ay 600 gr aldi onun disinda hep bir kilonun uzerindeydi. Bir de kaka sayisi cok fazla
Bizim de kilo alimi gayet yerinde cok sukur. Genelde kilo aliminda problem olurmus alerjik bebeklerde. Ama insallah sorun olmazz diye dua ediyorum. Kaka sayisi da alerjen aliminda artiyor. Eskiden zaten cok cok fazlaydi. Sonra azaldi diyetke. Ama dokunursa hemen kaka sayisi artiyor. Alerjeni bulunca gene azaliyor

Susamda mi gevrek yiyordum ben :/

Ya ben soyledim doktora kac kere kan olmadan dikkate almadi ama dokuntuyu lekeyi hic sormamisim. o onuda kendime kiziyorum domatesi vs nasil buldunuz ben fistik ve sutten bir de demirden supheleniyorum. yumurtayi da yiyorum ama :/

Bugun demiri vermedim henuz 1 kere mukussuz ve iyidi kaka. Ne zormus ya. Srnce aleeji uzmanina gitmek gerek mi. bizim dokro da bir isim vermis bilemedim

Bugun demiri vermedim henuz 1 kere mukussuz ve iyidi kaka. Ne zormus ya. Srnce aleeji uzmanina gitmek gerek mi. bizim dokro da bir isim vermis bilemedim
Kesinlikle bir alerji yzmaniyla ilerlemelisin canim. Cunku alerji cok zor ve normal cocuk doktorlari hakim degil bu konuya. Cunku ne yiyecegininne yapacagini sasiracaksin. Herseyi alerjiye yoracaksin. Birinin yonlendirmesi lazim.

susam buğday süt yumurta soya bunlar en fazla alerjen gıdalar bize buğday dışında hepsi dokunuyor. Gözlemle ama bence senin sadece süt ürünleri ile problemin hallolucak gibi geliyor bana
Ilk kan sutle fistikla yaptigim kadayiftan sonra geldi. Bayramda da bir lokma yiyim dedim fistikli tatli bir sonra yine oldu. Ama denk de gelmis olabilir mukuslu kaka hep bakiydi

Ya ben soyledim doktora kac kere kan olmadan dikkate almadi ama dokuntuyu lekeyi hic sormamisim. o onuda kendime kiziyorum domatesi vs nasil buldunuz ben fistik ve sutten bir de demirden supheleniyorum. yumurtayi da yiyorum ama :/
Onceligin sut urunleri yumurta susam soya kirmizi sebze ve meyveler olsun. Bunlari komple bir kes. Ama asla kacaksiz. O eser miktar olayi falan olmayacak asla. Disarda yemek yeme fln. Bir bak tum belirtiler gececekmi. Ama sabirli ol bi kac haftayi bulabilir bile. Yani kati diyet yapamam diyorsan bu sekilde ilerle. Ben kati diyetle baslamistim bebegim cok aci cekiyordu sancidan. Bir an evvel gecsin diye hicbisey yemedim ac gezdim resmen. Ama sen dedigim sekilde de ilerleyebilirsin bdaha kolay olur

Ben dikkatli ve en bilgilisi dr sensin şuan o yüzden senden fikir almak çok işime yarıyor :)
Hangi dr a gidiyorsun Cnm sen? Anadolu yakasında mı Avrupa da mı?

Ilk kan sutle fistikla yaptigim kadayiftan sonra geldi. Bayramda da bir lokma yiyim dedim fistikli tatli bir sonra yine oldu. Ama denk de gelmis olabilir mukuslu kaka hep bakiydi
Süt bence canım sizin alerjen önce sütü kes bakalım geçecekmi yok geçmezse eğer katı bi diyet yapar deneye deneye bulursun alerjenleri inş çabucak geçer çok yorucu oluyor gerçekten şu sıralar benim için

Demir yapar mı ya alerji.. offfff! Bn kanlı kakayı görmeden önce 4 gün hep domatesli şeyler yeniştim de ordan şüpheliyim ama emin değilim tabii yemiyorum şuan ama fıstık çok alerjenmiş zaten. Bnce yumurtayı da kes süt alerjisi olanda yumurta da oluyormuş genelde bn ondan kestim

Kizlar verem asisisi icin sormustum doktorumjza gittik normalmis sismesi morarmasi hatta icinden akacak simra iyilesecek dedi skntu yoktu cok tesekkur ederim kumrudeniz icimi ferahlatmistinn..veeeeee cok ama cok uzgunum kizim yatakdan dustu bizimki donmenin otesimde surunuyo emekliyo gibi ilerliuoo dr muayene etti sknti yok ama takip et dedi...elim aygim titredi agladim cok kizdim kendime simdolik bir sknti yok takipteyim

Cok cok cok gecmis olsun. Cok korkmussundur eminim. Gozlemle yavrunu. Allah korusun birsey olmaz kemikleri henuz yunusacik

Fistik ve sut karisinca oluyor gibi geliyor. gozlemliyorum simdi. hic yumurtayi kesmeyi denemedim. Demirden de supheleniyorum simdi onu kestim bir hafta deneyecegim. Helva recel yiyor musun?

sen Prof diyordun ya, korkundan besleniyor demeye dilim varmıyordu.ufacık bebeğe gavisconlar falan verdirmişti.yazık yazık...

Biz de aydınlanma çağına M Molly123 sayesinde ulaştık.Kulak arkası kabuklanma, kaş arası kabuklanma, bolll bol sulu mukuslu kaka hatta bolca kanlı kaka...Molly yazmasaydı alerjik olduğunu anlamayacaktım.doktoru da krem verdi yolladı, kanlı kakayı da enfeksiyona yordu.diyet de önermedi.Sağol Mollyy....şimdi kaka sayısı günde 1 oldu çok şükür.

ha, yazmıştım, arada kaynadı.demir ilacına başlatmadı doktorumuz alerjiden dolayı.

Canim sut urunlerine donersen alerjinin suresini uzatabilirsin. Ben iki aydan fazladir sut yumurta aska denemedim. Uc ay daha asla deneme sonra denicez dedi doktor. Hele ki kendi kendine hic deneme

tamam canım.teşekkür ederim sana arttık ordinaryus diyelim:)

çok geçmişolsun.oğlum da ilk kez 5. ayda kanepeden düşmüştü.soluğu acilde almıştık.boşu boşuna röntgen çektirmiştik.takip et bebeğini.kusma, gözlerde kayma, halsizlik, dikkat dağılması filan olmasın. baya bi süre de uyutma.inşallah bi şeycik de olmaz.

Ufacik faydam olduysa ne mutluuu. Ben de doktorlardan cok cektim. Surekli gececek. Normal. Gececek. Kac doktor degistirdim. Kendi arastirmalarimla alerji bu cocuk deyip diyete basladim esim bile ikna olmamisti. Ole bole en sonunda evet alerjik dendi. O yuzden cocuk doktorlarinin buyuk bir kismina sinir oluyorum. Cogu alerjiden anlamiyor hasi anlamiyorsun bari de ki bir alerji uzmanina gidin. Yok o da yok. Geccek demeyi biliyorlar anca.
Hepimiz 6. Aya kadar kurtuluruz innnsallah. Ek gidada daha zor olacak cunku. Ne verecegimizi sasiracagiz

Çok geçmiş olsun Allah korumuş cnm nasıl korkmuşsundur şimdi
çok sağol hepiniz aynısınız burda iyiki varsınız iyiki tanışmışız :))

kızlar şeker de arttırıyor sorunları.kesmek gerek
kesinlikle katılıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…