2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Kızlar sütleri 180 cc olarak mı koyuyorsunuz poşetlere? Bende lansinoh poşeti var 180 e kadar göstergesi var Kocaman poşet ama o kadar mı koyayım ?

bizde uykusuz bi gece gecirdik 2bucuk 3 buldu uyuması o saatten sonrada 2 3 saatte bir kalkıp ekmek istedi hatta memeyi çektiğim zaman ağlamaya basladi

ay deli olucam kizlar yaa drumuz gunduz uykulari uzasin diye emzige alistirtti simdi surekli emzik istiyo emzirmek icin kavga veriyoruz memeyi gorunce yaygarayi kopariyo cok mutsuzum
basina gelen var mi nasil duzeldi acaba?
Can'ım ben tek baktığım için emzik alsın istedim. Memeyide alıyor emziği de ama bazı günler emzikten midesini bulandırıyor. Düzelir inşallah senin bebişin durumuda.

Kızlar sütleri 180 cc olarak mı koyuyorsunuz poşetlere? Bende lansinoh poşeti var 180 e kadar göstergesi var Kocaman poşet ama o kadar mı koyayım ?
canım bebeğin normalde bi seferde kaç cc süt icebiliyorsa o kadar köy posete

bizde emzik kullaniyoruz ama bi sorun yaşamıyoruz hatta uykuya geçişte en büyük yardimcim(hatta şimdi ayağımda uyuyor)

Eklentiler

• 20170620_121655-1.jpg
    33,9 KB · Görüntüleme: 92
Anladım canım ben ek gıda zamanı kullanırım diye düşündüm o yüzden karar veremedim. Çalışmıyorum ek gıda için artan sütleri sağıyorum sadece
ek gıda içinse mesela yoğurt yapmak için 180 cc olabilir kahvaltı mamasına koymak için 100 cc olabilir muhallebi için 100 150 cc olabilir

Yok be canım okadar koyma bakarsın bitiremez ne kadar sağdıysan köy benim 60 ila 100 cc poşetlerin vardı artık saymıyorum gerçi illa dolduran diye bise yok

Benim doktorumda kucakta sadece cok az oda dedi bu ayak ayaklariyla tanistir ayaklarini kesfetsin dedi. Ek gida olarak tadima basladik elma suyu verdi kizlar bayagi severek aliyorlar az az artirma ile gidecegiz bakalim. Norolojiyede gittik ne 3,5 aylik ne 5 aylik tam ortadasiniz dedi :) 1 yasinda yasitlarini yakalayacagiz ins. Birde 3 yasina kadar tv tablet cep telefonu uzak olsun dedi. Siz başlıyormusunuz ek gidaya

Kafa kaldırma çalışmalarımız başarıyla devam ediyor. Artık göğsünü de kaldırıyor çok şükür yardım etmeden yalnız kafasını kaldırıp yana bakarken dengeyi kaybedip yuvarlanıyoruz onu da öğrencek inşaallah :)) sırada cisimlere uzanmak var sanırım ama onu nasıl beceririm ne yapmalıyım bilen var mı? Tutuyorum ediyorum da, sadece seyrediyor daha :))

soffty I isimx teşekkürler kızlar ben o zaman gün boyu ne kadar sağarsam poşetleyeyim farklı farklı miktarlarda bazısı çok bazısı az olsun ne için kullanacaksam o miktarda çıkarırım:) daha tarif alıp verecez evet bi gelsek o aylara:)

E efeninefesi biraz geriden takip ediyorum bahsettigin lekeyi doktora gosterdiniz mi benim büyük kızımda da var 5 6 aylıkken fark ettim daha önce yoktu baya araştırdım bello bir sayıyı geçmediği sürece sorun yok kızım da şu an 2 tane var bizim doktor renk pigmentleriyle ilgili bir şey anlatmıştı takip edilmesi yeterli dedi çoğalıyor mu rengi değişiyormu ya da büyüyor mu bunlar önemliymiş ben de nette araştırınca paniğe kapılmıştım ama çok şükür başka leke görmedim

Maşallah canım oyun halısı kullanıyor musun benim oğlan ordaki oyuncaklara uzanmayı öğrendi bacaklarından tutup ağzına götürmeye çalışıyor götüremeyince de ağlıyor:)) oyuncakları tutturmaya çalış sende yavaş yavaş onu da başarır merak etme:)

Zamanı gelince uzanmaya başlar canım sen oyuncaklarını göster yakinlastir dokunmasını sağla zamanla tutmaya başlar

Oyun halısı var evet ama uzak geliyor bence ordaki oyuncaklar ona, açıkçası bana da uzak geliyor. Kendim tutturmam lazım sanırım :)

Zamanı gelince uzanmaya başlar canım sen oyuncaklarını göster yakinlastir dokunmasını sağla zamanla tutmaya başlar

Onu yapıyorum, eline tutuşturuyorum, yakın tutuyorum. Yapmaya devam edelim o zaman :)

Cnm bize dr 6.aydan önce başlamam dedi ama Ben azıcık elma tattırmıştım daha sonrada bizde alerji çıkınca bıraktım tattırmayı.. nöroloji içinde 6.ayda tekrar gidicem sorucam bende ama bu sefer başka dr a gidicem pek memnun kalmadım bu gittiğim nöroloji drundan.. oturtma işini de bende ağırdan almayı planlıyorum Cnm zaten ama bizimkinin acelesi var dönüyor mu senin kızlar :) tutuyor mu bi şeyleri iyice...
kızlaaaar M Molly123 LifeandFeel kırmızı biberi kestim ve kakadaki mukus gitti sanırım kırmızı bibere alerjisi varmış ama tabii emin olamıyorum belki başka şeylere de vardır.. kızlar size çok teşekkür ederim molly sen o kadar çok şey anlattın ki bu diyeti bu kadar sayende yaptım ben.. ve dr çok iyi yapmışsın dedi etraftakileri dinleseydim belki doğru düzgün bi şey yapamayacaktım :) saolun çok..

Erken değil mi ek gıda için?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…