2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Ooooo eşime söyleyeceğim yarışsınlar bakalım tabii bizde karlı çıkan kısım olalım hahah bir elimiz yağda bir elimiZ balda olur mu acaba.. hahaha
Ay bilemedim ama bence olmaz nasıl olsa erkek bunlar odunluk ruhlarında var ben söylesem böyle böyle yemek hazırlıyo kızların kocası bir daha girme kendi kendini dolduruyon sonra der nerdeeee yarışacaaakkk

10 mart bebekleri büyüme atağında olabilir miyiz ya? Yoksa huy değiştirip artık huysuz bir bebek mi olmaya karar verdi oğlum :)
Biz 14 martta doğduk uykuya düşkünlük meme reddi kucak isteği var canı sıkılıyor artık baya mızmızlanıyor karnı iyi doymuşsa iyi oyalanıyor kendi kendine

Allah Allah 3 doktora gittim hepsi de alerji dedi canım enfeksiyona baktılar birşey çıkmadı. Şekerle enfeksiyon alakalı mıymış hiç bilmiyordum...

kulak arkasında kabuklanma ve döküntüler olduğunda alerji dedi ve şekeri kes dedi.kakadaki kan içinse ısrarla diyet yapma enfeksiyondan dedi.ben de alerjinin tetiklediğini düşünüyorum çünkü kanlı kaka yaptığında ben bir tepsi haşhaşlı şekerpare yapmıştım ve giip gelip yemiştim.ben de barsakları bozmuştum.eğer alerji ise şeker tetiklemiş olabilir.

Benim kız tam tersi yavaşladı uslandı aman nazar değmesin 24 Mart doğumlu.

Maşaallah de aman :))

Biz 14 martta doğduk uykuya düşkünlük meme reddi kucak isteği var canı sıkılıyor artık baya mızmızlanıyor karnı iyi doymuşsa iyi oyalanıyor kendi kendine

Uykuya düşmedi pek ama huysuz, dolaştırayım istiyor hep. Mutluysa bile onunla konuşcam, sohbet edicem. Kendi kendine oyalanmasına pek izin vermedim zamanında hep sohbet ettim, o da şu an haklı olarak beni istiyor :)

Aynen öyleyiz. Ağlayarak uyanıyor bir daha sallayıp uyutuyorum.

Aynen ya. Gündüz uykusundan mutlu uyanmıyor, mızmızlanarak kalkıyor hep. Dolaştırayım evde ondan mutlusu yok.

Al benden de o kadar bugün yine huysuzluğu üzerinde:)

Demek ki dönemsel diyerek kendimi avutayım o zaman :))

Bugün gittim dr a kaka da kan alerji zaten dedi BM diyete başlamıştım kan yoksa sorun yok mukus zamanla düzelir dedi.. bi şey tetikliyor bence de bnmkini de domates tetikledi mesela çok tüketmiştim

Bugün gittim dr a kaka da kan alerji zaten dedi BM diyete başlamıştım kan yoksa sorun yok mukus zamanla düzelir dedi.. bi şey tetikliyor bence de bnmkini de domates tetikledi mesela çok tüketmiştim

ben de çilek reçeli ve tatlıyı çok tüketmiştim.geçen gün de koz biber yedim, yine mukus oldu.demek ki onu da yememeliyim.

Rica ederim, ben de cok uzuldum yavruya yazik anlatamadigi gibi caresi de yok kuzumun. Ancak cok sevicez de dayanma gucu bulcaklar
10 mart bebekleri büyüme atağında olabilir miyiz ya? Yoksa huy değiştirip artık huysuz bir bebek mi olmaya karar verdi oğlum :)
12si bizim, ayniyiz. Ben de tam gecti artik diyodum, gene basladi aglayarak uyanmalar. Dun gece de 1,5 saatte bir kalkip meme istedi, hic bisey yapamadim, nerdeee taktik falan yikiyo ortaligi Oluyorum yine uykusuzluktan, yavrum o da uyuyamadi tabi, saat 11 oldu hala uyuyo simdi 8den beri

Geçmiş olsun dikkat et sen bakma kimseye en iyi sen bilirsin dediğin gibi çok oturtma bencede daha ufak ufak yap en azından çok zor o kemikleri daha gelişmesi tam oturmalık değiller biz kucakta bile ağırlığı kalçaya vermiyo omuzuma koyiyim poposu az yukarda öyle taşıyorum insallah geçicidir zor işiniz çoğu şeyi yiyemiyosunuz insan normal yemeği anca yapiyo bide kendinize ayrı yapcanız

Hahaha o zaman bende denemeyeyim
bencede burayı seviyolar düşman etmeyelim adamları

aynı aynı bugün kucakta duruyordu belki açtır diye 2,3 kere emzirmeyi denedim en sonunda tuttu memeyi karnı tok olunca baya oyalandı kendi kendine
ufaklıklar ne taktik bırakıyorlar ne hal bende mahvoldum uykusuzluktan bugün çok sık emiyor fakat hiç kilo almıyor çok üzülüyorum bayada kirli bez değişiyoruz

4 ten beri ayaktayım halaa uyumadı 9 dan 4 e kadar 6 kere kalktı ne huzurlu bi geceydi be... yazarken kendime acıdım :))
Ben gece 12 ye kadar halı yıkadım benim yıkamacı dolu geç kalmışım 2 saatlik uykunun 40 dk emzirmeye gitti 40dkdırda uyanık oynuyor bende kendime acıdım inan tek yetişmek çok zor temizlikçi de kabul etmedi paşa kendi yapıcakmış ben yorulmucakmışım bende inandım ayy resmen adamın temizlikçi fobisi var yaa

Günaydın güzel bir gün olsun:) kızlar gece bebişler uzun uyuduğunda uyanıp sütünüzü sağıyor musunuz? Oğlum dün 9da uyudu 00.30 gibi ben uykudayken emzirdim 6ya kadar uyanmadı bende uyudum tabi uyandım ki sütler hep akmış emzirdim şimdi uyudu bende sağdım kalanı ama gece de mi uyansaydım acaba siz nasıl yapıyorsunuz

ay deli olucam kizlar yaa drumuz gunduz uykulari uzasin diye emzige alistirtti simdi surekli emzik istiyo emzirmek icin kavga veriyoruz memeyi gorunce yaygarayi kopariyo cok mutsuzum
basina gelen var mi nasil duzeldi acaba?

ay deli olucam kizlar yaa drumuz gunduz uykulari uzasin diye emzige alistirtti simdi surekli emzik istiyo emzirmek icin kavga veriyoruz memeyi gorunce yaygarayi kopariyo cok mutsuzum
basina gelen var mi nasil duzeldi acaba?
Bende annemin yüzünden alıştırdım aynı öyle kavga halindeyiz 1 buçuk aydır bıraktırabilirssn süper olur ben beceremedim ama az emzik emdiği günler mememi daha çok emiyor

Cnm bende öyle yapıyordum hep ama kendini ileri itip oturmak istiyor hep dr sıkılana kadar dedi ama BM kıyamıyorum valla yemek işini artık saldım kendimi doyuracak diye uğraşmıyorum mideme bi şey gitsin yeter o da yine kızım için çünk süt lazım site vitamin lazım felan felan.... zaten iyice kiloda verdim alış verişte lazım
medusa76 cnm sen ne yapıyorsun? Umut oturuyor mu artık ek gıdaya başladın mı? Dönüyor mu neler yapıyor? Boy kilo ne durumda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…