2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305

Eds yöntemini bir araştırsana. Meme ve mamayı birlikte verebilirsin böylece.

Sağım yapan kızlar bir taktik vereyim.Ben de son zamanlarda keşfettim.Sağıma bebişi emzirdikten 15-20 dk sonra başlayın yani arada biraz süre olsun.Ve sağımdan önce kıyafet üstünden de olur göğüs ucunuzla biraz oynayın.Bebeğin emmeye başlarken yaptığı gibi parmaklarınızın ucunda hafif sıktırın oynayın.Süt akım refleksi tetikleniyor.Sonrasında pompayı dayarsanız süt çok daha iyi akmaya başlıyor.Diğer türlü özellikle yumuşak göğüste yani bebek emzirildikten sonra sağılan göğüste pompa adeta boş çekiyor.

Gece içtiğimide sayıyorum her emzirmeden sonra yarım litre içmeye çalılıyorym ama ben çok da terliyorum Ömer'i emzirirken

Ayni nen bende cok terliyorum hala gecmedi bnm terle,em ve hala regl olamadim 4 ayi doldurduk bizde

Oyun halisina bayiliuo bizimki resmen can kurtaricim oldu gunluk parca parca 3 saat rahat oynuyodur.ben basit bi iuun halisi aldim ayaklarinda piyonasi var uzerinde tek atkici var oyuncak takilan maddi olarakda uygundu 2 bucuk aylikken baslamisti ama simdi daha ilgili

Canim muhallebi isini konusacaktin doktorunla ne oldu. Egerki muhallebi falan vermene izin verirse o mamalardab ona kat. O mamalar cok cok besleyici cunku normal mamalardan cok daha iyi. Hemencecik toparlar.
birazdan arıcam öğlen arası bitsin diye bekliyorum

ta buradan ben sinir oldum. Uyuyan bebegi ellemeye calismak ne ya. Uyurken ben bile ellemiyorum bebegimi kaldiki birisi elleyecek
ya elini tutmuşum hala bebeğin üzerine gidiyor salak zaten en gıcık gittiğim eltim biliyorda

Kızlar gun bitmıyorkı bi sorusuz gün geçirim,bebeklerınız toplam kac saat uyuyor?
benimki ayakta da uyusa baya uyuyor 14,15 saat rahat uyuyordur cnm

Canım pirinç pilavında tereyağ olup olmadığını nutlaka sor gözden kaçabiliyor
zaten etli pilav vardı baktım ette tereyağı var gidip çıkardım mecbur ağzından . Pirinçte yok diye yedim Allahtan dalıp yemesim eti daha yeni düzeldik yumurta denemeye başlıcaz

Eds yöntemini bir araştırsana. Meme ve mamayı birlikte verebilirsin böylece.
cnm meme problemi de yaşıyoruz uzanarak kurutma makinesiyle filan veriyorum genelde az olduğunda karnı doymuyor süt dolunca bu emmiyor bi acaip yani

Kızlar bu el boğumları için falan ne kullanıyorsunuz? Kızarık hep arası korkuyorum yara olcak diye. Krem de süremiyorum malum yumruk ağızda Allah korusun bulaşır birde.

Kızlar bu arada muskat çok boy uzatıyormuş belki de bebekimin böyle hızlı uzamasını ona borçluyum ek gıdaya geçince yemeklerinden eksik etmicem kuzumun :)

Kızlar bu el boğumları için falan ne kullanıyorsunuz? Kızarık hep arası korkuyorum yara olcak diye. Krem de süremiyorum malum yumruk ağızda Allah korusun bulaşır birde.
Boğuşmalara zeytinyağı cnm :) bizde daha o kadar boğum yok ama boynuna sürüyorum çok iyi geliyor kolukaltına filan

Yine burdan biri söylemişti cnm bana da Mısır nişastası kullanıyorum bn.. koltuk altları özellikle çok kızarıyor baya baya iyi geldi bize :)

Boğuşmalara zeytinyağı cnm :) bizde daha o kadar boğum yok ama boynuna sürüyorum çok iyi geliyor kolukaltına filan

Deneyeyim ben de. Bacaklarını hallediyorum da kol ve boynu kızarıyor hep kuzumun, zeytinyağı iyi fikirmiş.

Yine burdan biri söylemişti cnm bana da Mısır nişastası kullanıyorum bn.. koltuk altları özellikle çok kızarıyor baya baya iyi geldi bize :)

Aa okumuştum onu da pudra yerine söylenmişti dimi alternatif olarak. Evde yok ama alayım bari :)

Cnm aynen bzmde kollarda boğum yok ayaklarda,bnde pehlıvan gbı yağlıorm
hahah yerim yaa bizim bacaklar boğumluydu ama sütüm yetmiyor kilosu hep boyuna gitti
M Molly123 cnm bizim idrar kültürü sınırda çıktı doktora günde 2 tane idrarlı bez çıktığını söyledim süt anne bulamazmısın dedi bulamam dedim. Bir tane daha mama vericek birde bebelacı denicez bugün aç kalmasın diye pirinç unu yapıcam izin çıktı eğer diğer mamalarada reaksiyon gösterirse pirinç ununa katıp vericen pirinç ununa onay çıktı artı suda vericem enfeksiyon sınırda olduğu için.

Kızlar ya arada kaynadı herhalde bnm kız pis kokulu kaka yaptı hem de baya pis kokulu?
Konu hakkında bilgisi olan var mumya da bebeği pis kokulu kaka yapan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…