2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Şu eliyle koluyla kendini uyandırması bitse eminim daha uzun uyuyacak. Yaz geldi hâlâ kundak yapmak istemiyorum ama dalamıyor bir türlü.

Bu yüzden yüzüstü yatırmaya başlamıştım, öyle de devam ediyorum canım. Şimdi istesem De yan yatmıyor :)

mavi_lina canım dutu kaynattim ama marmelat gibi olmadi hosaf suyu oldu tadı bi tuhaf oldu ben mi beceremedim
bide pazarda satılan dutlarin tadı yok buda etki eder mi bilemiyorum

Yok yok marmelat gibi olmuyor hoşaf gibi birşey olacak yanlış yazmışımdir :) tadı çok iç açıcı olmuyor ama gideri var. Olur canım niye olmasın. Şifa olsun süt olsun inşallah

ellerini pijamasının içine soksan bana öyle söyleyen çok oldu da ben yapmiyorum

Son düzenleme:

kaç aylık oldu?kafa en ağır ve büyük parça annesi, kaldırması zor olabilir.kontrolde sor yine de ama endişe de etme.bizimki de sevmiyor kafayı kaldırmayı.yüüstü yatırınca bağırıyor.

mavi_lina canım dutu kaynattim ama marmelat gibi olmadi hosaf suyu oldu tadı bi tuhaf oldu ben mi beceremedim
bide pazarda satılan dutlarin tadı yok buda etki eder mi bilemiyorum

aynı ,hoşaf suyu oldu.içtim sabah, hatta taneleri de yedim.kahvaltıda kıyma, öğlen de etli pide yedim.hala tık yok demekki keramet mavi_lina daymiş:)

Hemen pes etmeyelim 1-2 güne etki eder belki. Benimde oluk oluk akmıyor sütüm anca yetiyor. Stok yapmak istiyorum ama 1 haftada anca 3 poşet 400 -450 cc yapabildim. 3 gündür hiç atamadım

Hemen pes etmeyelim 1-2 güne etki eder belki. Benimde oluk oluk akmıyor sütüm anca yetiyor. Stok yapmak istiyorum ama 1 haftada anca 3 poşet 400 -450 cc yapabildim. 3 gündür hiç atamadım

canım tecrübelerini paylaştığın ve burayı bırakmadığın için teşekkür ederim...denediğin ne varsa yaz, biri tutar mutlaka, ha ben az diyorum ama mama vermedim hiç denize, o da doyuyor gibi.çok şükür buna da.

Ayın 10'unda 3 aylık olcaz canım. Hiç kaldırmıyor değil, 45 derece deniliyor ya o açıda kaldırmıyor ama diğer tüm motor becerileri var çok şükür. Sorcam zaten kesinlikle doktora.

yok canım..ters adamım ben.yazın bile üşürüm.sıcaklarda bile çarşaf örterim.akdeniz bölgesindeyim:))seninle yakınız:))el sallasam görürsün yani
Kiz cocugu pisirme akdeniz bolgesindesin bir de :))
Biz 3 gundur kisa kolluya gectik alta atlet tulum uste kisa kollu giydiriyorum

Ayy kızlaaar salonda yüz üstü koydum başında bekledim usulca demin, benim Ömer Efe'm kafasını kaldırdııııı uzun tutamıyor dahaa ama bu da bir başlangıç diye düşünüyoruuum. Gittikçe artcak ve süresi de uzayacak inşaallah:)) eşimin dediği gibi ensesi kalın bunun, ondan kaldıramıyor çok heralde :)) Ayy dünyaları verdi bana süt lokumum şu an haberi yok hala yüz üstü takılıyor yanımda, uğraşıyor

benimki desteksin yan bile dönmüyor daha :))

benimki desteksin yan bile dönmüyor daha :))

Döner ya, ben mesela 5 aylıkken anca dönmüşüm onun için o konuda rahatım sanırım :)) şu kafa kaldırma işi için doktor 3.ayına girdiğinde yapmasını isteriz demişti onun için tedirgin oldum. Birde nete bakınca malum bilgi kirliliğine düştüm yine evham yaptım hep.

kızlar cidden topiğin eski halini özledim. rüzgar, bahar, elif, egoz, minnakagu, aygızı, country...
Cnm ya bizi özlemeyip gelmeyeni ben özlemem onlar tercih yaptılar burayı bıraktılar saygı duyuyorum ama onlar bizim no vermemize saygı duymayıp bıraktılar burayı girenler de kendilerinin hassas olduklarını gösterdiler Auralee mavi_lina .
ahh ozaman hiç okumayayım birşey iyiyiz böyle yarın doktora gidicez sorarım orda zaten :))

Yesinler süt lokumunu :)) Az tutar canım daha bizimki de öyle ama benimki nefret ediyo yüz üstü yatmaktan abisi öyle uyurdu bunu koyduğum an en fazla 15 sn duruyo hemen agliyo sinirleniyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…