2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Maşallah dikkat etmen ne güzel ilk hamileliğimde ben de aşırı dikkat ederdim çok güzel beslenirdirm ama o düşük olunca ve bunda da düşük tehdidi olunca şimdi hiç içimden gelmiyor tek derdim bebeğimin sağlıklı olması kanama alanımın kapanması. Şimdi ne ceviz ne balım ne yoğurt valla hiç bir şeye hevesim yok.

Ben dikkat edeyim de onun zaten bu dünyada alacak nefesi varsa yaşar. Benim içim rahat etsin. Sen de moraşini yüksek tut. İnşallah sağ salim alırsın kucağına.

Hepimizin aklımizda bir sürü soru endişe var.ben doktora gidince sorayım diyorum bu kez ultrasona bakınca yeni sorular geliyor aklıma eskiler unutuluyoranne olmak evham sahibi olmak biraz. Pozitif olmaya çalışsam da aklımda hep acabalar dolaşıyor tilki gibi. 1 çocuk annesi ayrica 2 kürtaj bir düşük yaşamış ve şu anki hamileligimde de bazı sorunlar olmasına ragmen diyeceğim şu ki yaşadığımız endişe normal büyütmemek kaydıyla ve Rabbim ne derse o oluyor .tecrubeyle sabittir

Hayırlı olsun canim masallahhhh:nazar::nazar:
Allah bu günü bekleyen annelerede nasip eylesin bu güzel duyguyu insallah:dua:
tesekkür ederim canım cok mutlu oldum.darısı tüm bekleyenlere:)
:nazar:
Hadi gozun aydin canim:)
tesekkür ederim olumlu haberlerle döndüm cok sükür =)
Gözün aydın canm
tesekkürler canım allah razı olsun =)
Tünaydın canlar.. bu gün Dr randevusu olanlar iyi haberle gelirler işallah. Musmutlu bir gün geciririz..
cok sükür ilk haberi getirdim sanırım allah hepinizden razı olsun.cok mutluyum.
Gozunuz aydın kalp atışını duydunuz mu
tesekkürler=)evet kalp atıslarıda vardı bebişin =)masallah.
Arkadaslar o kadar mutluyumki cok sukur ki bebegimin kalp atisini duydum doktor hersey normal dedi darisi duymayanlarin basina insallah Allahim sonuna kadar rahat bir hamilelik gecirmemizi nasip etsin :anneadayı::emir_bebek::KK68:
umut cok sevindim bende olumlu haberlerle döndüm.hersey yolundaymıs.artık cinsiyeti ne olacakki heyecanı baslar yakında.tabiki önceliğimiz saglıklı olması hiç farketmez =)

Kızlar geçen hafta yoğun kanamam olmuştu bugun hem doktorumu değiştirdim hemde kanamadan sonra durumu çok merak ettiğim için hastaneye gittim. Maşallah kanama alanı kaybolmuş, bebişte 2.35 cm olmuş. Kahve lekelenmem devam ediyor ama demek ki önemli değilmiş.
Maşallah canmmm benmde iki hafta önce kanamam oldu progestan iğne yaptm kanamam durdu fakat ultrasonda kanama alanım hala görünüyo hemde büyük :KK43: Çok şükür bebeğimn kalp sesini falan duyduk ama yine de kanama alanı endişelendiriyor beni. Sen hangi ilaçları kullandın kanama alanın nasıl yol oldu ??

Merhaba kızlar❤ 2.tüp bebek denemesi sonucu ikiz kızlarım var..ve mucize bir şekilde 2 gün önce hamile olduğumu öğrendim..yaşadığım şoku tarif bile edemem..sezeryan olacağından ben de Mart annesiyim..Çarşamba günü 4+4 günlüktü ve keseyi gördük..umarım sorunsuz bir hamilelik olur hepimiz için ❤

umut cok sevindim bende olumlu haberlerle döndüm.hersey yolundaymıs.artık cinsiyeti ne olacakki heyecanı baslar yakında.tabiki önceliğimiz saglıklı olması hiç farketmez =)
Yani saglikli sihhatli dinli imanli saygili sevgili hayirli ahlakli bir evlat olsunda cinsiyet hic fark etmez bnm icin :KK66:

Merhaba hanımlar bende mart annesiyim bi aksilik olmazsa ikinci gebeliğim ilk bebeğim ilkini 5-5.5 ay civarı kaybettim bi çocuğunuz çok fazla evhamlısınız bende dusunuyorum ben mi rahatım onlar mı abartıyor diye:) hamilelik bi kadının yaşayabileceği en özel şey bu kadar stres yapmaktansa tadını çıkarmak en güzeli

GA kese ise GS neyin olgusudur.

Haklısın canim inşallah hayırlısıyla salı günü sorcam.

GA ultrason ve son adet tarihine göre gebelik haftası, gs ise gebelik kesesidir. Ölçümler onları gösterir. Bebeği gördüğümüz andan itibaren de CRL ölçümü yapılır. Bu da baştan ayağa bebek boyu ölçümüdür.

Belirtileri bir gün daha yoğun bir gün daha az hissetmek normal midir ? Baş dönmesi , halsizlik , bulantı , uyku , iştah gibi falan :KK35: Günü gününe saati saatine hatta dakikası dakikasına uymuyor sanki tüm belirtiler ? Normal midir ki :KK25:

Belirtileri bir gün daha yoğun bir gün daha az hissetmek normal midir ? Baş dönmesi , halsizlik , bulantı , uyku , iştah gibi falan :KK35: Günü gününe saati saatine hatta dakikası dakikasına uymuyor sanki tüm belirtiler ? Normal midir ki :KK25:
Normal heralde cnm bn 1gun cok kotu oluyorum 1 gun cok iyi genelde iyi oldugum zaman daha cok kotkuyorum bir sey mi oldu diye :KK66:

Arkadaslar bnm doktorum bugun cok abartmadan cinsel iliskiye girebilirsiniz dedi ama bn 3 ay girmeyi dusunmuyorum sanki bir sey olsa kendimi suclu hissedecem gibi
Hamile oldugumu ogrendigimden beri esimle hic iliskiye girmedim siz napiosnz

Arkadaslar bnm doktorum bugun cok abartmadan cinsel iliskiye girebilirsiniz dedi ama bn 3 ay girmeyi dusunmuyorum sanki bir sey olsa kendimi suclu hissedecem gibi

Bana yasak dedi canım bende 3 ay dolunca girmeyi dusunuyorum zaten eşime kalsa 9 ay yapmayalim dio zarar gelecek diye :KK70:

Ben hamile olduğumu 15 gün önce öğrendim 4 defa filan oldu

Bana doktor ilişki yok dedi . ben de kahverengi akinti vardi belki ondandir

Bizde de tık yok zaten kocamı gördüğüm yok ki çok yoğun çalışıyor :KK48:

X