2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
40 gün canım.heyetler hariç ama heyet almak çok zor.keşke annelere en az 6 ayu izin verseler...hani 6 ay sadece anne sütü olmalıydı?anne işteyken nasıl emzirsin?
Bnce 6ay izin diğer 6ayda yarım maaş olmalı:KK66:en önemlı anlarını en sevdığı,en üstüne titreyeceği insandan uzak geçirmk cok büyük bi haksıZlık.ama sanırm bı dr.dan 40gun atıorm kbbdan da 40gun alınamaz mı?

tek hekim bir seferde 10 gün verebiliyor.parça parça toplam 40 gün alınabilir tabi.aslında kime gitsem verir ama heyet alamadıktan sonra anlamı yok

Sen benim eltimmisin yoksa:rolleyes: benimde 4 gorumcem var da benden uzak olsunlar en güzeli başka şehirde olmak :KK69:
Ahahaha ne gülerimm tesadüfen aile kavgası çıkmasın aman haa benim görümceyle aynı demirdeyiz 1 tane var çok iyidir saolsun bi zararı olmadı etliye sütlüye karışmaz o yüzden şanslıyım

Canım sizde hakkat3n fazla yakınmışsınız aynı mahallede mısınız hakkaten okadar dan illa sorun cikar

evet canım.bi de buna 2.elti ekle + bir sürü akraba.....çocukları, gençleri....eşimi ikna edemiyorum.izmir ya da balıkesir e tayin isteyelim diyorum.oğlum alerji ve buranın havası körüklüyor.aylarca öksürüyor.sürekli ilaç kullanıyor ama izin vermezler burdan çıkmamıza...eşim de asıl ailesini bırakmaz.yani aslında biz onun için 2.adresiz.ha ne hakları var desen o tartışılmay açık ma benim bulaşmak istemediğim konu.nerde çokluk orda güç

evet canım.bi de buna 2.elti ekle + bir sürü akraba.....çocukları, gençleri....eşimi ikna edemiyorum.izmir ya da balıkesir e tayin isteyelim diyorum.oğlum alerji ve buranın havası körüklüyor.aylarca öksürüyor.sürekli ilaç kullanıyor ama izin vermezler burdan çıkmamıza...eşim de asıl ailesini bırakmaz.yani aslında biz onun için 2.adresiz.ha ne hakları var desen o tartışılmay açık ma benim bulaşmak istemediğim konu.nerde çokluk orda güç
Ah be canım dua et çalışıyosun yoksa daha zor senin eşin baya düşkün aileye sanırım bizde mesela eşim hep herkezi durdurur bi sınır vardır erdirmez laf söyleyemez kv karışmaya kalkar evle alakalı bisey olsa mesela hemen susturur karışma kızın düzenine der yani iş eşinde bitiyo ama düşkünse çok zor işin olsun nasılsa çalışıyosun ev iş çocuk kafan dağılır çok samimi olmayıver

Prima aktif bebek 3 numara yanlardan kaka kaçırıyor :KK43: 2 gündür body yıkayıp duruyorum. Ay ne bezi almalıyım şaşırdım. Acaba bağlamayı mı beceremedim ki dicem artık.

Ahahaha ne gülerimm tesadüfen aile kavgası çıkmasın aman haa benim görümceyle aynı demirdeyiz 1 tane var çok iyidir saolsun bi zararı olmadı etliye sütlüye karışmaz o yüzden şanslıyım
Ne güzel keşke kafalarımız uysa ben de çok isterdim iyi olmayı ama her şeye karışan ve bildiklerinden şaşmayan insanlar o yüzden en iyisi mesafe

Anladigim kadariyla esinde ogretmwn
Bir egitimcinin karisina boyle davranmasi gercekten cok uzucu
Arkadaslarinda dedigi gibi is esinde bitiyor
Annem hep su sozu soylerdi "esin derse eşe, alem der paşa" bu sozde annemin uydurmasi olabilir ama sunu demek isterdi
Yani esin sana deger verirse diger yanindaki insanlarda deger verir

Cnm bnm bebişte şoyleydı sırt üstü yatrdığımızda sola donuodu kndi istediğinda sağada çeviriodu ama hep tercıhı soldu.ben masaj yastık sağ tarafa çıngırak oyunlae derkn brz azaldı ama yınede korkuyo.bıze usg,fizik tedavı gerek yok dedı ama yınede ınsan korkuyor.gecen aşı ıçn aıle hekimine gttığmzde onada sordum dedi her bebeğin bi tarafa bakma isteği vardır.bılmıorum artk nekdr doğru
Aynen oyle canim bende saglik ocagina gidince sordum onlarda bizim cocuklarda da oldu daha degisir dediler eger o yone yatmak da istemezse havuluyu rulo yap koy basinin yanina doger yone donemesin dediler ve kucakta dik durunca yapmiyor artik 2 gun oldu ama düzeliyor bence

X