2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Bebeğin bacaklarının M şeklini ve sırtının C şeklini aldığı kangurular ergonomik. Bebeğin bacağı dizden sonra sarkacak kalçadan itibaren değil. Facebookta babywearing Türkiye grubu vae oradan detayşı veya bilgi alabilirsin uzmanlardan :)
Ozaman benimki ergonomik değil heralde fotosunu çekip koycam yorum bekliyorum :))

esmerm91 esmerm91 kumrudeniz kumrudeniz @yumiti I isimx selam kızlar nasılsınız hepiniz iyisinizdir inşallah , etiketlemenizi gördüm de kimse yazmıyor diye yazmadığımı düşünmenize üzüldüm.Burdan devam etmeyi seçmiş bir kişi olarak son kişi de kalsam yazardım ama aylardır emek verdiğim bi forumda gözetlemeci ilan edilince de üzüldüm bu yüzden yazma hevesim kalmadı açıkçası.
Bizde gittin diye üzüldük aaa olmaz öyle düşünme dedik sana boşver takılma diye zaten azcık kişi konusuyo daha çocuklar 3 aylık olmadı ıssıZlastık

esmerm91 esmerm91 kumrudeniz kumrudeniz @yumiti I isimx selam kızlar nasılsınız hepiniz iyisinizdir inşallah , etiketlemenizi gördüm de kimse yazmıyor diye yazmadığımı düşünmenize üzüldüm.Burdan devam etmeyi seçmiş bir kişi olarak son kişi de kalsam yazardım ama aylardır emek verdiğim bi forumda gözetlemeci ilan edilince de üzüldüm bu yüzden yazma hevesim kalmadı açıkçası.
Bencede haklısın..

çalışanlar izinler noldu?benim haftaya bitiyor.9 hazirana kadar rapor alıcam.4+5...seminerde de eşim alsın demiştik ama bugün diyor ki, ben rapor almıycam.denizi de götüreyim okula( sen götür demiyor ha!!)arabasında uyusun...ya akıl var mantık var, ben ne.... adamla evliyim ya bi de buna iki çocuk doğurdum.siz söyleyin kızlar, 3 aylık bebek 2 hafta okulda sürünebilir mi?bi de herkes kucaklamak istiycek.buna çocuklar da dahil(seminerde bizim okullar çocuk yuvası olur,çocuklu olan herkes çocuğuyla birlikte gelir)benim neredeyse ölürken doğurduğum, kan kusa kusa doğurduğum kızım okuldakilerin maskotu olacak....sinirden elim titriyor ya...o rapor almazsa ben de alamam çünkü rapor hakkım doluyor.heyet de alamam...off ki ne of...

bu kadar geç girersen kaçırırsın tabi...sana da ben gönül koyayım.nerdeyse uğramıyorsun buralara.ben kumruatlas:))
Zaten seni gorunce yazdım mesajı :)) kumruatlas dıye arattım cıkmadı hahah :) ah be canım ben dogum yaptıgım haftadan beri evden calısıyorum iş ev yemek bebek eş hepsi bırbırıne girdi ınan takıp etmek cok istıyorum zaten bırakamıyorum bakıyorum arada :)

çalışanlar izinler noldu?benim haftaya bitiyor.9 hazirana kadar rapor alıcam.4+5...seminerde de eşim alsın demiştik ama bugün diyor ki, ben rapor almıycam.denizi de götüreyim okula( sen götür demiyor ha!!)arabasında uyusun...ya akıl var mantık var, ben ne.... adamla evliyim ya bi de buna iki çocuk doğurdum.siz söyleyin kızlar, 3 aylık bebek 2 hafta okulda sürünebilir mi?bi de herkes kucaklamak istiycek.buna çocuklar da dahil(seminerde bizim okullar çocuk yuvası olur,çocuklu olan herkes çocuğuyla birlikte gelir)benim neredeyse ölürken doğurduğum, kan kusa kusa doğurduğum kızım okuldakilerin maskotu olacak....sinirden elim titriyor ya...o rapor almazsa ben de alamam çünkü rapor hakkım doluyor.heyet de alamam...off ki ne of...
İşin zormuş canım ya kayın valide yada annen falan bi yakının yokmu çokta küçük götürülmezki mikrop kapar hasta olur daha minicikler tutmayı bilmeyen biri biberini incitir kimse yoksa mecbur eşin rapor alsın şöyle hastamı edeyim orda çocuğu saçmalama de

Ozaman benimki ergonomik değil heralde fotosunu çekip koycam yorum bekliyorum :))

Koy canım görelim. Bebeğin zararına olmasın.

Benim tam 9 haziranda bitiyor iznim. Seminerde de bir hafta annem gelecek sonraki hafta kayınvalidem bakacak inşallah. Bu kadar kücük bebek okula götürülmez ya o kadar uzun süre. Yazık yavruya :KK43:

Canım ilgisini çekmek şeyleri ters tarafa tut bakiyosa problem yok ağlar zaten döndüremez bise olsa
Ewt bakıo cnm kndi istediğinde döndürüo yüzüstü döndürüo,omzuma alınca hep sağda koyar başını ama sırtüstü yattığında sola bakmayı istio.,bazen elimle sağa dönderıorm direnç gösterıo:KK66:

İşin zormuş canım ya kayın valide yada annen falan bi yakının yokmu çokta küçük götürülmezki mikrop kapar hasta olur daha minicikler tutmayı bilmeyen biri biberini incitir kimse yoksa mecbur eşin rapor alsın şöyle hastamı edeyim orda çocuğu saçmalama de

kv yok...annem de başka şehirde.kv yerine geçen 4 görümcek var ama bana bulaşmasınlar yetr.başka da bir şey istemem..yalnızım bu şehirde..

Cnm aynı fıkırdeyım,offun ofu;( memurun rapor hakkı kac gun,ben aynı dr.dan sdece 40gun alabılır dıe bılıorm.ben cok rapor aldm heyet verdıler hoş yınede erken doğurdm ama şimdi kro.olarak 3aylık ama düzwltılmş 1aylık bebeği nasıl bırakıcm.bnce her anne 1yıl güzel kuzusunun yanında olmalı

Cnm aynı fıkırdeyım,offun ofu;( memurun rapor hakkı kac gun,ben aynı dr.dan sdece 40gun alabılır dıe bılıorm.ben cok rapor aldm heyet verdıler hoş yınede erken doğurdm ama şimdi kro.olarak 3aylık ama düzwltılmş 1aylık bebeği nasıl bırakıcm.bnce her anne 1yıl güzel kuzusunun yanında olmalı

40 gün canım.heyetler hariç ama heyet almak çok zor.keşke annelere en az 6 ayu izin verseler...hani 6 ay sadece anne sütü olmalıydı?anne işteyken nasıl emzirsin?

D Demirinannesiyim Buzukiyi denediniz mi? Bizde genelde atak zamanlarinda oluyo, hic adeti olmadigi halde katila katila aglamaktan uyuyamiyo bazen. Gunduz de uyuyamiyo falan. Genelde ise yariyo, sizinkinde aglama kismi yok galiba ama belki gevsetirse kuzuyu uykuya dalabiliro_O
ancak girebildim foruma ,ağlama problemi çok fazla yok sürekli ne istediğini anlayıp yaptığım surece tabii,bizim problemimiz 3 saatte bir ayakta sallamayla 15-20 dk uyuyor oluşumuz,buda beni bitiriyor çünkü ne yemek yiyebiliyorum,ne dinlenebiliyor,tuvalete bile alel acele gidip geliyrm perisanim

Ewt bakıo cnm kndi istediğinde döndürüo yüzüstü döndürüo,omzuma alınca hep sağda koyar başını ama sırtüstü yattığında sola bakmayı istio.,bazen elimle sağa dönderıorm direnç gösterıo:KK66:
Çocuğun biseyi yok keyfi öyle istiyo ozaman :)) doğuştan karakterli bunlar kimisi emzik almaz kimisi biberon kişilikleri var :KK66:

Yaaaaaa :KK43:

kv yok...annem de başka şehirde.kv yerine geçen 4 görümcek var ama bana bulaşmasınlar yetr.başka da bir şey istemem..yalnızım bu şehirde..
4 görümcemi amaan o fenaymış başka şehirde olmak çok zor bende başka şehirdeyim herkez bırakır annesine kv ye gezer işine gücüne bakar ne özenirim anasını satayım biri bugünde bana demedi hadi bu gün sen dinlen ben bakayım diye :) 2. Olunca dahada zorlandım allah büyük birini büyüttüm tek başıma bu da büyür.... ozaman senin eşinden başka.caren yok oda biraz anlayışsız sanırim

ancak girebildim foruma ,ağlama problemi çok fazla yok sürekli ne istediğini anlayıp yaptığım surece tabii,bizim problemimiz 3 saatte bir ayakta sallamayla 15-20 dk uyuyor oluşumuz,buda beni bitiriyor çünkü ne yemek yiyebiliyorum,ne dinlenebiliyor,tuvalete bile alel acele gidip geliyrm perisanim
Canım emzik emiyormu alıştır olmadı zor böyle bizimki de arada yapiyo öyle emzik oldumu okadar kalkmiyo ama sen hep böyle diyosun allah sabır versin hepimize büyüyolarda nasıl büyüyorlar....

X