2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Okadar guzellerki insan hiç kiyamiyor,3hafta sonra ise baslicam annem bakacak ,yarım gün 2 ay boyunca ,asıl ise başladıktan sonra nasıl başa cikicam bakalım,annem baş edebilecekmi offf of bu kadar sevilmeseler bakılacak gibi değil,keşke bir çaresi olsa

eşim de vardı ama o uyuduğu için tek sayılırdım. Kucağımda yatırdım canım karın karına emzirir gibi yatırdım. Emmek için örtü örttüm kalkış esnasında da ağzına uzattım ama uyanamadı. O yüzden hiç emmedi, emziği zorladım onu da almadı yani ağzını hiç açmadı oğlum. Hatta bugün o kadar uyuduki uçuştan sonra da uyanmadı. Tatilimizin ilk günü mükemmel geçti yani:) Senin kemerine ek bir kemer veriyorlar bebeğe bağlaman için ama bana çok anlamsız geldi takmadım. Bişey olsa bebeği sıkmaktan başka bir işe yaramaz o.

Konak varmı bebeklerinizde bizimki sarı bi tabaka oldu hafif kullanmazlar var bidahaki banyoda halletcem( karbonatlı zeytinyağlı karışım sürüp bekliyorum 10dk yikiyorum)

Bizimkinde var canım bi de güya Konak önleyici şampuan aldık. Sarı pütürlü tabaka oldu. 3 dür zeytinyağı sürüp 10-15 dk sonra banyo yaptırıyoruz. Annem Kafasını yıkarken hafifçe tırnağıyla tarıyor gibi yapıyor ama geçmedi henüz. Ne Zaman düzelir acaba

Kizlar kizim bazen inat edip gogsumu almiyordu bugun yine almadi ama bu kez biberonuda almadi ciglik cigliga kaliyor napacam ya hem cok ac hemde yemiyor iyice bir tuhaf oldu
Benim oğlumda şu an aynı şeyi yapıyor memeyi almıyor ağlamaktan mahvoldu çok uykusu var kaç saat oldu yatırmaya çalışıyorum bir türlü uykuya dalamıyor. Bu gece yine nöbet var

Benim oğlumda şu an aynı şeyi yapıyor memeyi almıyor ağlamaktan mahvoldu çok uykusu var kaç saat oldu yatırmaya çalışıyorum bir türlü uykuya dalamıyor. Bu gece yine nöbet var
Salladim iyice mayisti uykuluyken biberonu verdim sonunda aldi cok sukur
Sende biraz sakinlestir uyku moduna gecince verirsin
Bir de oyle dene bizde ise yaradi sende de yarar insallh

Allah yardımcın olsun arkadaşım. Ben de aynı konuyla ilgili yardım almak için girdim benim kızımda 10 gündür gece çok az gündüz de bi gözü açık sürekli sıçrar vaziyette uyuyor. Benim yanımda annem var,ona rağmen çok zorlanıyorum. Az önce de çok fena bi ağlama krizi geçirdi. İlk defa bu kadar fena oldu,kaç defa nefesi kesildi. Göğsüme bastırıp uzun süre salladıktan sonra kendine getirebildim. Bunu da burdaki arkadaşlardan öğrenmiştim Allah razı olsun.
Başka önerisi olan varsa lütfen yazın

@Demirinannesiyim Buzukiyi denediniz mi? Bizde genelde atak zamanlarinda oluyo, hic adeti olmadigi halde katila katila aglamaktan uyuyamiyo bazen. Gunduz de uyuyamiyo falan. Genelde ise yariyo, sizinkinde aglama kismi yok galiba ama belki gevsetirse kuzuyu uykuya dalabilir

bende hiç yok evlendikten 3 ay sora faceyi kapattım eşim yüzünden o gündur bugündür açamiyorum.
nedeni eşimin kıskançlığı.. ondan sora hiç açmadim buraya girdiğimden hiç haberi yok. sölesem çok fena olur korkuyorum. ben burayi çok sevdim birakamam. kimse beni yanlış anlamasin vermiyor sanmasin. eşim öğrenirse hiç giremem.

ben kızımı beşiğe yatirsam agliyor. beni al diyor illa dik durcak bakincam diye. yaygara kopuyor ya.
uyumak istemiyor bide. bende aa uyu diye kızıyom dudagi büküyor ağliycak gibi
babasi akşamlari müzik açiyo bayılıyor hiç ses çikamiyor kız bende oynuyorum kızımla ohh nasıl seviyor yoruldım yatiriyorum yaygara kopuyor yahuu.

Canım 1 çay kaşığı karbonat a yarın çay bardağı ılık su koy bi pamukla tonik gibi sür zeytin yağdan daha etkili bide tırnakla çıkarmaya çalışmayın tahriş olur bende çinkonun tarak seti var o kıllı yumuşacık olan değil tarak gibi olanla tarıyorum ama tarağı dik değil paralel tutuyorum kafası çok hassas daha kazımıyorum

Kizlar kizim bazen inat edip gogsumu almiyordu bugun yine almadi ama bu kez biberonuda almadi ciglik cigliga kaliyor napacam ya hem cok ac hemde yemiyor iyice bir tuhaf oldu
Canım buranın kıskanılacak biseyi yok ama işte gelde anlat bide ters tepki verir neyse allah sabır versin zor kıskanç adam bizdede face ı sevmeyen benim :) saçma geliyo çok vıcık vıcık girmeni istemiyorum dedim ortak hesabımız zaten ne bileyim gereksiz ne yediğim ne içtiğim nerde kimle olduğum kimi ne ilgilendirir....

ben eşime dedim kadinlar kulubune giriyorum diye. ama üye olduğumu bilmiyor çok kıskanç biri kendi de bakiyor buraya bilgi amaçlı için. :)
üye olduğumu sölesem hiç baktirmaz. çok kıskançtir baya baya..:) o yüzden hiç bi hesabim yok.

Fotodaki siz misiniz öyleyse acil kaldır ozaman :)

Pasaportunu cikardin mu kuzusun? Bi de vesikalik istiyolar el kadar seye nasi durcaksa sabit. yere yatirip cektim valla. cok tatli gorunmuyolar mi ya
Tatlışlar ki ne tatlışlar fotoyu biz fotoğrafçıda çektirdik ama gözü açık olmalı diye bi duyum aldım,teyit etmeye çalışıyorum ulaşamıyorum. Bizim pasaport hizmet pasaportu,o kadar çok yazışması var ki en son emniyetten dışişlerine gitmişti. Şimdi nerelerde bilmiyorum:/ o kadar kağnı hızında ki herşey doğum belgesini bile geçen hafta alabildim burdan düşün bir de burda sürekli prosedür değişiyor,her yönetici farklı birşey uyguluyor. Bugün gidip görüştüğüm adam ertesi gün yerinde olmuyor. Her görüştüğüm farklı bir belge istiyor,kadın olduğum için bazı yerlerde lazım erkeeeek denilip gönderiliyorum iyice demir lady oldum ben burda en son hastane müdürünün kapısını bütün gücümle çarpıp çıkmıştım,inşallah kırbaç cezası neyim yemeden kızımı alıp çıkarım

Kızlar dünden beri sağ göğsüm çok fazla sızlıyor. Süt inerken olur biliyorum ama bu öyle değil, daha acı verici ve daha sık. Yaşayan var mı böyle bir şeyi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…