2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Günaydın kızlar. Oğlum gece çok öksürdü. Burnuda tıkalı sürekli Deniz suyuda kullanıyorum. Hapşurma ve öksürmeden uyuyamadı. Üşüttü sanırım var mı öksürüğe iyi gelen tavsiyeniz. Bir hafta sonra 2 aylık olacağız. Şurup kullanamıyorum sanırım pek bir bilgim yok. Yardımcı olursanız iyi olur.

baharinbahcesi ayy yaa sarilk icin kendimi oyle cok uzmistum ki ama benzerseyleri yasayip destegin bnim icin cok onmliydii cok tesekkurler arkadasim
Ammada uzulmistum yaa o gunlerin guzelligini yasayamadigima yaniyorum ah sarilk ahh
Asıl ben tesekkur ederim :) Cok zor gunlerdi ve cidden belirsizlik yuzunden hicbirsey anlayamadik o donemde. 3 ay surdu ya dile kolay. Verilen kanlar, henuz dikislerimiz iyilesmeden neredeyse hergun hastaneye gitmemiz tabi uykusuzluklarimiz da cabasi. Al benden de o kadar ah sarilik ah... :)

Cnm zeytinyagini ilitip belini gogsunu iyice yagla
snra tulbent gibi bir bezle sar o biraz rahatlatir
Ama cok kotuyse yinede doktora gotursen iyi olur

Bu sabah oğlumla ilk uçuşumuzu yaptık. Burdan sormuştum size uçak yolculuğu nasıl geçiyor diye. Benim oğlum hiç uyanmadı emzik de veremedim emziremedim de ama ağrısı olsa uyanırdı heralde. zaten uçak kulaklarına zarar vermiyormuş sadece basınçtan ağrı oluşup ağlıyormuş bebekler. uçak bebeklerle doluydu bi tanesi bile ağlamadı kızlar, uçak yolculuğu yapacaklar olanların içi rahat olabilir. Bu arada sepet dış hatlarda veriliyormuş, iç hatlar kısa uçuş olduğu için bebek sepeti verilmiyr bilginize

Kızlar biz 2. Ay aşılarımızı olduk perşembe günü sol bacak şişti şişebileceğini söylemişti ebe ama taş gibi oldu aşı yeri sizinde böyle mi oldu? bi sorun mu oldu acaba
Hiç öyle bişey olmadı bizde niye şiştiki

Ya benimkide öksürdü ara ara burnun bi tarafı tıkalı ben petekleri yaktım sabah ist bugün soğuk

Baya beyaz gibi geliyir dili bana ama normal mi ki doktorumuzda tavsiye etmisti 2 ayda bnde firsat bulup pek yapmadim ama karbonatla silsem diyorum ara ara.
Bn sampuani elime dokup yikiyordum da hani lif ipleri ile orulen lif ilei yikiyorsuniz bn normal islak yune dokunamiyorum icim kalkiyir da

Aksamlari 1 kasik ihlamur verebilirsin dedi doktorumuz

Hadi geçmiş olsun benim de bir ay sonra uçuşum var inşallah. Tek başına mıydın uçuş esnasında? Uçakta hiç emmedi mi? Kucağında nasıl tuttun? Benim kullanacağım havayolu firması yabancı,onlarda durum nasıl bilmiyorum. Tarihim bi netleşse öğrenicem ama

kesin dönüş mü yapıyosun yoksa tatile mi gelicen türkiye ye

Bu saat oldu benim oğlum hala uyanmadı :)) emiyor, uyuyor valla. Yüzüstü yatırmıştım kafasını döndüre döndüre devam ediyor. Dün gündüz neredeyse hiç uyumadı bu onun etkisi sanırım :)

Merhaba kızlar ben de uzun zamandır yazamadım;okumadığım sayfa 200 ü aşmış-ama hepsini okudum tek tek whatsapp grubu vs.varsa ben de katılmak isterim.1 hafta önce sabah kızımı beşiğinden alırken koyu kırmızı kusmuş olduğunu gördüm ve o şokla alıp hemen hastaneye götürdüm.3,5 saat tüm testler yapıldı;ultrasona girdi ama bir şey bulunamadı-kendi doktorumuz da mide öz suyu kustuğunu;kuruduğu zaman kan gibi görünebileceğini söyleyip takipte kalmamızı istedi.Bu arada kızım ultrasona girdiğinde yumurtalığında 17mm kist olduğu anlaşıldı-oradaki çocuk doktoru atlanmaması gereken bir konu dedi ve bizi çocuk cerrahına yönlendirdi-o da hormon testleri falan istedi;inceledi.şu anlık önemli alınması gereken bir kiste benxemiyor ama takipte kalıcaz dedi.bir hormon değeri yüksek çıktı;bu da fetal dönemden gelinebilir-anne sütüyle geçiyor dendi.inankn ömrümden ömür gitti 1 haftadır.nerdeyse ameliyat olucak parça alınacktı riskli denseydi.küçücük bebekte bile kist çıkınca dedim-kadın olmak doğuştan zor valla.inşaallah kendiğinden eriyip gider.Allah evlatlarımızı bize bağışlasın

Can'ım çok geçmiş olsun rabbim en kısa zamanda şifa versin inşallah.

Hiç öyle bişey olmadı bizde niye şiştiki
Bilmiyorum ki olabileceğini söyledi bu aşı şişlik yapabilir biraz dedi yavaş yavaş dağılıyor ama ilk iki gün çok sert ve şişti umarım ters birşey yoktur bacağına dokundukça geri çekiyordu kıyamam canı yanıyordu

Canım çok geçmiş olsun ya bende şaşırdım okuyunca minnacık bebekte yumurtalıkta kist mi olurmuş dedim, oluyormuş demekki. İnşallah eriyip gider. Buarada Allah kabul etsin mevlüdünüzü canım, evet grup var canım istiosan numaranı yolla özelden @ozsuu ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…