2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Yahu kizlar benim kahve leke kesildi 3 4 gundur sukur yok. Ama arada normal akinti oluyor bazen sivi su gibi. Bebiside 12 13 gundur gormedik 1 hafta sonra randevumuz hep aklimda iyi midir sorusu yankilaniyor. Allah korusun ya kalbi durmussa falan diye dusunuyorum hep :KK43:
Tamamen ayni durumdayiz canim:)
Ama bekliycez napalim:)

Peki keseyi gördükten ne kadar snra kalp atışını gördün? ??
2 hafta sonra canım ama ben ilk keseyi 4,5 haftayken falan doktor çok zor da olsa keseyi gördü sonra bi hafta sonra gittim yine kese göründü hatta moralim bozuldu ağladım doktor daha 12 mm niye üzülüyosun dedi sonra araştırdım baktım nette en az 18 mm ken görülür diyodu sonra ki haftada gördüm zaten

B
Kızlar dr neden benim ultrason kağıdında iki tane GS var ne olur biri de bu konuda bisi desin kimsede yokmu böyle 2 tane gs GA yazan.

Benim var canım. Üsteki ga da7 +3 yazıyor alttakinde de 7+1 yazıyor biri son adet tarihine göre biri ultrason ölçümüne göre bebeiğin haftası bilmem sorduğun sorunun cevabı mı

2 hafta sonra canım ama ben ilk keseyi 4,5 haftayken falan doktor çok zor da olsa keseyi gördü sonra bi hafta sonra gittim yine kese göründü hatta moralim bozuldu ağladım doktor daha 12 mm niye üzülüyosun dedi sonra araştırdım baktım nette en az 18 mm ken görülür diyodu sonra ki haftada gördüm zaten
Hee anladım 12 mm kendi gördükten 1 hafta snra görmüşsün kalp atışını

Ayy sagol canim. Hep bir dusunme hali iste. Bu arada ben kiz hissediyorum :KK70:
Eşinin gönlünden geçen ne peki :halay:

B

Benim var canım. Üsteki ga da7 +3 yazıyor alttakinde de 7+1 yazıyor biri son adet tarihine göre biri ultrason ölçümüne göre bebeiğin haftası bilmem sorduğun sorunun cevabı mı

Aynen canim ben dede iki tane resmini attım hatta ama benimkini biri 4+6 diyo biri de 6+3 bu kadar fark olurmu yada bunların hangisi doğru acaba .:deli:

Cnm senin artik bebek gorundugu icin keseyi olcmeye gerek duyulmuyomus CRL bebegin boyu demek

Yaa oyle miymis sagol canm
Tamamen ayni durumdayiz canim:)
Ama bekliycez napalim:)

Ne uyuz durum dimi. Sanırım hareketlerini hissedene kadar boyle evhamla yasicaz

Eşinin gönlünden geçen ne peki:halay:

Aynen canim ben dede iki tane resmini attım hatta ama benimkini biri 4+6 diyo biri de 6+3 bu kadar fark olurmu yada bunların hangisi doğru acaba .:deli:

O hicbisey soylemiyor ama ben o kadar inandim ki kiz olacagina ve ona oyle bi anlattim ki iste kese yuvarlak olursa sivilce cikarsa vs vs artik kizim diye sevmeye basladi karnimi erkek olursa biz sokk :KK70:

Eşinin gönlünden geçen ne peki :halay:

Bunların doğrusu yanlışı olmaz canım muhtemeler son adet tarihine göre 6+3 tür ama ultrason ölçümüne göre 4+6 dır. Baya fark var ama bilemedim normal mi. Doktorun demedim mi bir şey?

Yaa oyle miymis sagol canm

Ne uyuz durum dimi. Sanırım hareketlerini hissedene kadar boyle evhamla yasicaz

O hicbisey soylemiyor ama ben o kadar inandim ki kiz olacagina ve ona oyle bi anlattim ki iste kese yuvarlak olursa sivilce cikarsa vs vs artik kizim diye sevmeye basladi karnimi erkek olursa biz sokk :KK70:

Allah kalbinizden geçeni nasip eylesin canim inşallah.

Bunların doğrusu yanlışı olmaz canım muhtemeler son adet tarihine göre 6+3 tür ama ultrason ölçümüne göre 4+6 dır. Baya fark var ama bilemedim normal mi. Doktorun demedim mi bir şey?

Yok canım ya sadece kese gördük haftaya gel dedi salı git cem nasip olursa.
Seninde dediğin gibi arada 3 4 gun oynasa bende normal dicemde banya fark var kac mm o,düğünü bile bilemiyorum iste .
Neyse vardır bunda da bi hayır inşallah.

Allah kalbinizden geçeni nasip eylesin canim inşallah.

Yok canım ya sadece kese gördük haftaya gel dedi salı git cem nasip olursa.
Seninde dediğin gibi arada 3 4 gun oynasa bende normal dicemde banya fark var kac mm o,düğünü bile bilemiyorum iste .
Neyse vardır bunda da bi hayır inşallah.
Hayırlısı canım canını sıkma sen daha erken haftaya belli olur inşallah

Benimde ilk hamileligimde bizde erkeğe odaklanmistik 3. Ayda doktor kız dedi biz sizin gibi sok geçirdik once. Bu sefer kiza odaklandik tabi sonra doktor demesinmi 5. Ayda erkek diye. Biz yine sok olduk tabi. Ama erkek çok istiyoduk sokumuz kısa sürdü çok sevinmiştik :) yine içimize doğan olmuştu çok sukur. Darisi başınıza :anne:

3.5 mu maşallah ikiyi zor uçuyorum. İşte yine dikkat ediyorum evde okadar bile icmiyorumdur:olamaz:

Zaten gebelik öncesi de 2 litreden fazla içerdim ben çok seviyorum su içmeyi. Ama gebelikle birlikte daha da çok susar oldum. Bir de çay kahve azaltınca dayadım suyu :)

X