2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Kizlar ya bugun midem bulanmiyo korkmaya basladim bi anda kesilir mi hem de bu haftada? Zaten hep diken ustundeyim.
Ayni skintiyi bende bu gectigimiz bir kac gün yasadm pazartesiden düne kadar hic bulantm olmadi bende korktum baya ama simdi bu iki gündür yeniden bulanıyor inşallah bir skinti yoktur.bizm midelerde bulansa bir dert bulanmasa bi dert ya

Hayır anneme sordum dedim dun cok iyiydim bugun cok kotu a kızım oyle olur bı gun dersın sanki hamile degılım sonra yıne aynı olur demem o ki aynı durumu bende yasıyorum korkmayın

4 aylıkken hissetmeye başlarız insallah tekmelere. Benim oglumDa karnım 5. Ayında çıkmaya başlamıştı bunda sanki daha erken çıkacakmış gibi geliyor bayramda 3 bucuk aylık hamile olmuş olcaz :)
Senin 2. evladın mıı hadi hayırlı bi kız olsun inşallah diyelimm Benmki ilk ve çok telaşlı çok sabırsızız bundan ötürü

Canm sakinles istersen biraz tamm verilen tepki hos degil ama uzatmanin da bir faydasi yok.tablo felan yapmak kolay is gibi dursa da degil malesef..sakinles biraz kuzum olur mu

Ya canim mumkun mu saygısızlığı ne gereği var ben sana böyle bi üslupla yaklassam hosolurmu.
Madem elini taşın altına koydu ben çok yanlış bir fikirde beyan etsem konu sahibi olarak bunu üsluplu kırmadan izah etmesi gerekir .yapamiyorsada millete böyle iyi sonra yaparız sana mi sorcam diyemez.

Bende de tiksinti çok fazla. Hatta bulantım öyle çok olmamasına rağmen koku hassasiyetim hat safada.. Bugün avm de herşeyin ama herşeyin kokusu burnumdaydı nefret ettim avm den

Tabiki hos degil ama sonucta insaniz degil mi? Zaten hamilelik insanin hormonlarini alt üst ediyor birbirimzi hoş görüyle karşılarsak huzurla gecinip gideriz diye düşünüyorum.cok sinirlenmissin farkindaym ama takma sakinlesmeye calis artik canm

Kizlar az önce göbek deliğinin yanında bi sertlik farkettim.nohuttan biraz irice.oksapar(kan sulandirici) vuruluyordum ama 1 haftadır koldan vuruldum . varmiaynı şeyi yaşayan bilgisi olan.birde bu gün 3 tane igne oldum kslcamin üstünde zor oturuyorum ve bacağım agriyo.her gün 2 igne oluyorum normalde.cuma günleri 3 . Kalbura dondum

Bende de tiksinti çok fazla. Hatta bulantım öyle çok olmamasına rağmen koku hassasiyetim hat safada.. Bugün avm de herşeyin ama herşeyin kokusu burnumdaydı nefret ettim avm den
Su koku hassasiyeti ne tuhaf birseymis ya bazen kendmden bile tiksindigim oluyor bi tuhaf kokuyomsm gibi geliyor halbuki hergün duş aliyorm

Arkadaşlar konuyu kim devr almak istiyorsa alsın. Ben buraya sinirlenmeye değil eğlenmeye kafa dağıtmaya yeni şeyler öğrenmeye geliyorm. İnsanların yersiz begenmemeleriini çekemem gerçekten. Kim istiyorsa kazeni etiketleyp sayfayı alsn. Cidden cekemicem

Haklısın hemde çok bu halde kimseyi kırmak istemiyorum asla tam tersine bana destek oldukları gibi en kötü günlerimde onlarda bende hep olmaya çalışıyorum.3 senedir bu platformda kimseyle münakaşa dahi etmedim.

Ne biliyim kirildim sanırım cevap üzdü beni beklemiyordum.
Neyse haklısın sağlık olsun.
Arkadaşlara hayırlı olsun top ic.
ALLAH utandirmAsin inşallah.

Bak yine yanlış konuyorsun hem agrasifsin hemde suçlu bu tavır niye ya .
Olabilir herkes yaptığını begenmeye bilir belki bende begenmedim ama böyle yaklaşma olaylara.Madem konuyu devraldin hakkıyla devam et.

Bak yine yanlış konuyorsun hem agrasifsin hemde suçlu bu tavır niye ya .
Olabilir herkes yaptığını begenmeye bilir belki bende begenmedim ama böyle yaklaşma olaylara.Madem konuyu devraldin hakkıyla devam et.

Yanlış bir karar verdiğimi anladım.
Gerilmek istemiyorum. Almak isteyen arkadaş alabilir

Bence hıc yakısmıyo ıkınızede ayıp acıkcası nıye gerılıyosunuz ki .. Sahsi fıkrım ben begendım duzenlemeyı ama diğer arkadas fikir beyan edebılır terslenmesi yanlıs da nıye uzatıyosunuz cozemedim hıc gerek yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…