2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Kızlar birşey sorucam benim rahmim kalp şeklinde perde olup olmadığını doktor tam anlayamadı ve bana doktor isimleri yazmıştı kagida bi bolum doktoru kadn dogumcu degl ama kağıdı kaybettim ve bölümün ne oldgnu hatrlayamyrm p'le başlıyordu sanrm
Perinatoloji olabilir canım riskli gebelikleri yonlendiriyorlar

Aminnn canim inşallah.bak gor az bi zaman sonra herşey rayına oturacak güzel günler geciricez inşallah.
Insallah canim. 4Hafta oldu evden sadece dr icin ciktim muhtemelen artik psikolojim bozuldu biraz evde durmaktan. Bir de kizim var annem cikarmasa o da benimle hep evde zavallim:KK43: insallah normal hayatima donerim yakinda az daha sabir..

Yok canım bende duymadım pazartesi gitmiştim .haftaya salı gel dedi yani bu salı benimkide nasip olurda Allah kısmet ederse bende heyecanla beklemedeyim.

Yarın sana zor olur bakalım uyuya bilecekmisin :halay::halay:hayırlı güzel mujdenle gel inşallah canim yarin:nazar:darısı bizlere olur ayağını sürü gir içeriye :KK49:
Insallah canm o kadar rahatlayacagimki su an bile surekli yarini dusunuyrm Allahim hayirli haberlerle donmemi nasip etsin isteyen herkesede o guzel sesi duymayi nasip etsin

Beni de ekler misin mavikara mavikara :KK51:
YAS:27
YAŞADIĞI YER:İstanbul
DENEME SÜRESİ:10 aylık kızı var 2. Bebis sürpriz oldu :nazar:
TAHMİNİ DOĞUM TARİHİ:08.03.2017

Ne buldummmm hey masallahhh bak nasip oldu kuzum.:nazar::nazar:

Merhaba,
Ben de bu aya talip olmayı çok isterdim ama sanırım olmadı :) Adet belirtileri dışında hiçbir şey hissetmiyorum. Bata sadece 4 gün kaldı :) Eşim de ben de Mart doğumluyuz , bebeğimizin de Mart ayında doğmasını isterdim :KK33: İki düşük yaşadığım için Allah'tan hayırlısını diledim hep bu ay. Olmaması bile hayırlı ise ona bile gönülden razıyım. Çünkü olup kaybetmek çok daha acı. Rabbim kimseye evlat acısı yaşatmasın :dua:

Aman canim ona birşey söyleme sonra sana mi sormam der :işsiz:

Kizlarim gerilmeye gerek yok. Ben sadece daha duzenli ve anlasilir durmasi icin fikrimi beyan etmistim. Yillardir bu forumdayim ve katildigim bi cok topik var. Coguda tablo seklindedir diye dedim. Yapmasi kolay yada zor gelir bilemiyorum.

Herkes birbirine saygi duysun lutfen

Ben konu sahibinin takındı tavrı hiç begenmedim çok ters eski sahibinin rızası alınmadan konunun devrildi edilmesini de çok doğru bulmadım .
Madem elini taşın altına koymayı rica etti gelen istek ve önerilere saygılı olmalı .Ne demek sana mi sorcam demek..?

Açıkçası konu bu kisideyken topicde gelmeyi düşünmüyorum .

Ağrı bende de var ya. Ama bebeğin olduğu yer değil diğer tarafta ve ayağımı kımıldatsam sancı giriyo çok fena oldu. Doktor bir şey yok dedi. Ağrılar normalmiş bu dönemlerde rahim büyüyor diye.
ay neyse herkeste var aynı belirtiler. rahatladım biraz.

Canim evham yapma dr gitsende en fazla sana protestan verip yol ucak .iciyormsun su an.
Ayrıca masallah 8 hafta olmuş bence senin minnak büyüyor kese genişliyor onu hissediyorsun.
Bu günlerde kasma canim canim kendini Allah seni ve minik yavrun korusun insallah
:nazar::nazar:
progestan verdi onu içiyorum ama işte ne biliim. ilk hamileliğimde hiç böyle zorlanmamıştımda. şaşırıyorum şimdi. Allah hepimizin kuzularını korusun inşallah.

progestan verdi onu içiyorum ama işte ne biliim. ilk hamileliğimde hiç böyle zorlanmamıştımda. şaşırıyorum şimdi. Allah hepimizin kuzularını korusun inşallah.
Anlıyorum canim. Tamam bak ne güzel ilacını aksatma dinlenmeyi dene gerçi diyer bebegin küçük seni biraz zorlar .belkide o yuzden böyle hissediyorsun.
Argın siklasirsa dr bencede görün ama biraz içini rahat tutmaya bak goreceksin daha iyi hissedeceksin.
Allah esirgesin seni ve bebeklerini canim.

Benimde ilk hic anlamadim ama bunda cok zor gecciyo bulanti ve halsizlik var

X