2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Evet canm ağızdan alıyorum valla o mu yapıyorum bilmiyorum ki sersem gibiyim devamlı
Canm bu aylarda bide bulantisi normalde sen bide progestanin yan etkisini görüyorsan cok zor valla.ben onu 2 gün agizdan zor almistm asiri bas dönmesi ve mide bulantısı yapmıştı

Evet canm ağızdan alıyorum valla o mu yapıyorum bilmiyorum ki sersem gibiyim devamlı
Canım bana doktor sadece yatarken iç dedi kotu yapar dedi ama baş donmesi acısından soyledi mıde bulantısı hepımızde var bas donmesi ve sersemlik yapıyomus o yuzdem bana. İğne verdi

Bende dusunuyorum ara ara nasıl olacak diye ama bi şekilde olacak sanırım

Kizlar bu testlerin arasinda idrar testide mi var ? Doktor benden idrar istemedi mi ki acaba yoksa hastanedekiler mi yapmadilar acaba pff

Canm bu aylarda bide bulantisi normalde sen bide progestanin yan etkisini görüyorsan cok zor valla.ben onu 2 gün agizdan zor almistm asiri bas dönmesi ve mide bulantısı yapmıştı

Ayy o bas dönmesi beni mahvediyor zaten kafam gidiyor resmen kaldiramiyorum. Kendi doktoruma gidym sorucam alttan alayım mi diye

Canım bana doktor sadece yatarken iç dedi kotu yapar dedi ama baş donmesi acısından soyledi mıde bulantısı hepımızde var bas donmesi ve sersemlik yapıyomus o yuzdem bana. İğne verdi

Cnm bn ignede oluyorum birde ayriyetten gunde iki tane ağızdan alıyorum progestani

Ayy o bas dönmesi beni mahvediyor zaten kafam gidiyor resmen kaldiramiyorum. Kendi doktoruma gidym sorucam alttan alayım mi diye
Bende şuan kullaniyorum mesela.ama alttan fitil olarak aliyorum o yan etki yapmıyor bi sor canm bencede.diger türlü insan sersem gibi oluyor

Ya kizlar ben asiri uyuyorm ya sürekli uyumak istiyorum namazlarimi bile zor kiliyorum.zaten asiri bi halsizlik var bide uykuda eklenince yerimden kalkamaz hale geliyorum

Kan sulandırıcı iğne neden vuruluyorsun canım? Preeklampsi yüzünden mi? Benim de ilk hamileliğimde vardı preeklampsi, ama kan sulandırıcı olarak korasprin verdi doktorum sadece. Tabi senin durumun daha ciddiymiş, biz atlatmıştık.
Kilolarımız da hemen hemen aynı. Ama bana doktorum hiç kilo almayacaksın diyor. İlkinde zaten almamıştım ama son ayda birden vücudum su toplamıştı. 20 kilo birden almıştım.
Allah yardımcın olsun, moralini yüksek tut, kendini yorma -burada herkese bu söyleniyor ama sen gerçekten yorma- Benim 34 hafta normal giden tansiyonum (tabi tansiyon ilacı ile) kayınpederimi aniden kaybedince 22ye çıktı. Mecburen 35. haftada doğum yaptım.

Ya kizlar ben asiri uyuyorm ya sürekli uyumak istiyorum namazlarimi bile zor kiliyorum.zaten asiri bi halsizlik var bide uykuda eklenince yerimden kalkamaz hale geliyorum
Ben de kılamıyorum cok uzuluyorum ama hem halsızlıkten hemde egılınce sanki midem agzıma gelıyo cok sucluyorum kendımı kuranda okuyamıyorum midem bulanıyo ama uyku pek yok hatta gece baya bölük pörçük uyuyorım sabah 7 de de kalkıp gıdıyorum canım hatta sabah ezanı duydum eşim kalktı ben yatakta durdum normalde hıc yapmam insallah gecerde namazlarımızı kılarız

Cnm cok sevindim senin adina darisi duymayanlara olsun insallah bn o sesi duyunca sevincten hungur hungur aglarim heralde
Ya ben kalp atışını gördüğümde ağlamıştım, ama sesi duyunca ağlamadım :) Çok dinletmedi zaten hemen düzenli mi görecek kadar dinledi ve çekti. Darısı başına inşallahh :)
Rubella toksoplazma idrar testleri var mı listende? Onlar aile hekiminde olmuyor canım.
Diğerleri oluyor
Ya evet var, o zaman devlet daha garanti.
Ya çok farklı bi his ama ben şokundan çıkamadım içimde canlı var hem de nasıl kalbi atıyor :') Sen bi daha gittiğinde cinsiyeti de öğreneceksin o zamann :) İğne falan yardımcı olsun da aman acıyıversin boşver. Daha nelere katlanıcaz bu ne ki düşününce..
hepsini yapar mı bilmiyorum canım, kan tirodi şekeri orda yapıyorlarmış idrar demedi ama inş onuda yapıyolardır
Direk devlete gitmek daha iyi o zaman ya.
Bende dusunuyorum ara ara nasıl olacak diye ama bi şekilde olacak sanırım
Birden bire kucağımızda bulucaz he Ben o zaman ağlayabilirim doğum anlarını izleyince çok ağlıyorum
Kizlar bu testlerin arasinda idrar testide mi var ? Doktor benden idrar istemedi mi ki acaba yoksa hastanedekiler mi yapmadilar acaba pff
Bende de idrar testi yok gibi.

Ya evet bende mide bulantısı üzerine bir de eğildikçe ağrı saplandı, helak oldum ağrım artınca bıraktım ne yazık ki

Canım göbekten daha az açıyor. Ve kendinyapabiliyorsun.

Ya ben kiliyorum suan da ama inan zor ayakta duruyorm felan hele yatsi namazini kilip kosarak hemen yatmaya gidiyorum niye böyle olduysak

pırtılaşma testi yaptirdim orta düzeyde pırtılaşma çikti bende.. o yüzden igne vurduruyorum. ignenin adi oksapar (iyi mi bilmiyorum)
pırttilaşma yüzünden bebegini kaybeden de çok.
preklempsiyi 27 haftadan sora çikti 31 haftada kaybettim miniğimi.. vucudum sis halindeyudi patliycak durumdaydim emziği koptu o yüzden gitti tansiyon da vardi bende hem de hipertansiyon..
kilo veremediğim için binpişmanim.. verseydim böle yaşamazsdim dedim doktor kilo almiycaksin diyo banada. artık dikkat ediyorum.
tuz şeker un sakin yeme.. yağı da yeme.. reçel bile yemiyorum ben uzak duruyorum maalesef.

Bız ılk gebelıkte bu testı yaptıramıyoruz dımı canım ne sacma ılla bebegımızı mi kaybedecegız oyle mı yapılcak bu test

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…