2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Kızlar sızınde aklınıza gelıyo mu bu ense kalınlığı falan fılan o olcumlere de az kaldı cok korkuyorum kımılerine yalan yanlıs ensesi kalın dıyolar ben kendımı dusunuyorum hırpalarım kendımı aklıma getırtmek ıstemıyorum ama bı tek benmi boyle dusunuyorum:KK43:
Inş o günlere geldıgımızde ben o tur testler yaptırmayı düşünmüyorum kendımı strese sokmak ıstemıyorum

evet doğru.. mesela ben ilki oğlan hissetmişim:) gerçekten de oğlan çikmişti :)
bundada oğlan hissediyorum ama bilmiyorum. rabbim ne verirse bakalim:)
benim için kız erkek olsa farketmiyor:)
Ay hadi bakalım :) O olay bile çok mucizevi geliyor annenin hissetmesi :) Çok da merak ediyorum kızım mı yoksa oğlum mu diycem diye, arada istemsiz kızım diyorum erkek çıkarsa çocuğun psikolojisini bozucam ya :KK70:
Cok şükür lekelenmelerim çok azaldı ama diğer yandan çok kötüyüm elimi kaldiramiyorum migdem o kadar bulanıyor ki dogru düzgün sağlıklı beslenemiyorum aç aç geziyorum herseydne tiksiniyorum artık bu progestan hapı içerken bile ogure ogure içiyorum vücudum çok bitkin durumda :KK43:
Ya çok normal dedi doktor bunlara. Evet iğrenç bi durum ve şu hayatta en nefret ettiğim hastalık kusmalı hastalıktır. Poşetle geziyorum elimde rezillik valla.. Aç kalmak problem değilmiş o kadar, en azından o açıdan içim rahatladı. Kusmalardan önce son hafta ne yediysem yedim artık :KK70: İyi ki güzel beslenmişim o zamanlar.
Auralee Auralee canm bebeğini gormussun hayırlı olsun nasıldi bakiim bebiş :emir_bebek:
Ya evet kocaman olmuş 2 cm olmuş minik :) Ne kadar hızlı büyüyorlar. Ya bir de ben hala kucağımda bir bebek olacağı fikrini benimseyemedim galiba çok garip bişey :KK70: İnandıramıyorum kendimi.

saol hyr karnimda vefat ettİ Tansiyon yüzünden emziği koptu. ateşlenmişim haberim bile olmamişti. sezaryenle ölü doğum yaptım
rabbim bu aciyi kimseye yaşatmasin çok zor..
baya çok zor günler geçirdim eve bile kapandim.. hiç kimseyle konuşmadim.
buna kaybettikten 10 ay sora hamile kaldim. hemde mübarek gününde. 4, denemeden sora...
rabbim kucagimza almaya nasip etsin inş.
Yaaa :KK43: insallah bunu saglikla kucagina alirsin inşallah hepimiz aliriz :KK200:

Ay hadi bakalım :) O olay bile çok mucizevi geliyor annenin hissetmesi :) Çok da merak ediyorum kızım mı yoksa oğlum mu diycem diye, arada istemsiz kızım diyorum erkek çıkarsa çocuğun psikolojisini bozucam ya :KK70:

Ya çok normal dedi doktor bunlara. Evet iğrenç bi durum ve şu hayatta en nefret ettiğim hastalık kusmalı hastalıktır. Poşetle geziyorum elimde rezillik valla.. Aç kalmak problem değilmiş o kadar, en azından o açıdan içim rahatladı. Kusmalardan önce son hafta ne yediysem yedim artık :KK70: İyi ki güzel beslenmişim o zamanlar.

Ya evet kocaman olmuş 2 cm olmuş minik :) Ne kadar hızlı büyüyorlar. Ya bir de ben hala kucağımda bir bebek olacağı fikrini benimseyemedim galiba çok garip bişey :KK70: İnandıramıyorum kendimi.
ilk kontrole gittiğimde 6+1 yken 11,5 mmydi. şimdi kaç cm bilmiyorum. :)
hissettiğine bagli ne kız ne oğlan:) benim için farketmez valla.:)

Cok şükür lekelenmelerim çok azaldı ama diğer yandan çok kötüyüm elimi kaldiramiyorum migdem o kadar bulanıyor ki dogru düzgün sağlıklı beslenemiyorum aç aç geziyorum herseydne tiksiniyorum artık bu progestan hapı içerken bile ogure ogure içiyorum vücudum çok bitkin durumda :KK43:
Yaaa tühh :KK43: ama lekenmelerinin azalmasina sevindm canm.ya sen progestani agizdan aliyordun demi oda cok mide bulantısı yapiyordur

Ben de ınt de okuyorum hep normal dıyolar ozellıkle bu aylarda bebegın plesantası oluşuyormuş ondan dolayı lekelenmeler normal dıyolar yıne de dıkkat adıcez kendımızı zorlamıycaz benım arkadaşım 4 ayına kadar normal adet gıbı adet gordu Suan 7. Ayında
Hayirlisi olsn ya bnm onceki dusuk olunca ondan korkuyorum surekli insallah normaldir hayirli hayirli bir duysamdim kalp atisini o zamn rahatlicam sanki

Canim benmde acik kahveye dondu evet doktor gelmeyin pihtili ve asiri olmadigi surece diyor. Hastaneye gelmektense evde yatmaniz bebege daha cok yarar saglar dedi benimkide Allaha emanet bebislerimiz
Yani o yuzden gitmiorum gidincede pek bir sey yapmiolar dusecegi varsa her turlu duser Alalhim korusun insallah bebeklerimizi

ilk kontrole gittiğimde 6+1 yken 11,5 mmydi. şimdi kaç cm bilmiyorum. :)
hissettiğine bagli ne kız ne oğlan:) benim için farketmez valla.:)
Ya evet sağlıklı olmaları önemli tabi :) Benimki de öyle bi his zaten. En son ben de 5+6da gitmiştim minicikti 5mm , şimdi 7+6yız, bu kadar çıktı. Ama ölçü 8+2lik görünüyor. Sen ne zaman gideceksin tekrar.

Ya evet sağlıklı olmaları önemli tabi :) Benimki de öyle bi his zaten. En son ben de 5+6da gitmiştim minicikti 5mm , şimdi 7+6yız, bu kadar çıktı. Ama ölçü 8+2lik görünüyor. Sen ne zaman gideceksin tekrar.
Cnm cok sevindim senin adina darisi duymayanlara olsun insallah bn o sesi duyunca sevincten hungur hungur aglarim heralde :KK54:

Tahlil sonuçlarını görmek için çağırdı canım. O zaman dediğin gibi aile hekimliğine gideyim yaptırayım ben. Devlet hastanesi çok zorlayacak. Hepsini yapıyorlar değil mi ya :KK70: Liste baya kalabalık da :p

Devlette koşturmaca işini hiç sevmiyorum işte çok zorluyorlar, acil hasta bile sıra bekliyor çok üzülüyorum.

Evet hep manevi olarak varlığına odaklan bence :) Evlat işte her türlü senin canından parça :)

Ah kıyamam ya :KK43: Diyecek söz bulamıyorum :KK43:
Rubella toksoplazma idrar testleri var mı listende? Onlar aile hekiminde olmuyor canım.
Diğerleri oluyor

Kızlar Selam, ne yapıyosunuz? Nasıl gidiyor hamilelik? Keseyi goren oldumu? Ya benim moralim bozuk(( kahverengi akıntım var azıcıkta pembe(( boyle bisey basına gelen oldumu?
Naptin cnm bnmde oluyor doktor normal dedi ama bnm icim huzursuz sen naptin doktora gittin mi

12 haftalik olduğunda gidicem.:) inş. sık sık hastaneye gidilmiyor.
şimdi kan sulandirici igne vurduruyorum koluma. çok canim yakiyor valla. napalim alışıcam 9 ay boyunca hergün igneye mahkumum...
en son 7+2 gördüm. etkilenirim diye doktor sölemedi çünkü kalp atişini duyduğumda ağlamişim.

Tahlil sonuçlarını görmek için çağırdı canım. O zaman dediğin gibi aile hekimliğine gideyim yaptırayım ben. Devlet hastanesi çok zorlayacak. Hepsini yapıyorlar değil mi ya :KK70: Liste baya kalabalık da :p

Devlette koşturmaca işini hiç sevmiyorum işte çok zorluyorlar, acil hasta bile sıra bekliyor çok üzülüyorum.

Evet hep manevi olarak varlığına odaklan bence :) Evlat işte her türlü senin canından parça :)

Ah kıyamam ya :KK43: Diyecek söz bulamıyorum :KK43:
hepsini yapar mı bilmiyorum canım, kan tirodi şekeri orda yapıyorlarmış idrar demedi ama inş onuda yapıyolardır

bende aynen.. cinsiyeti farketmez.:)
eşim oğlan istiyor.
herkes bişeyler diyo
ben düşünmüyorum cinsiyeti farketmez sağlık olsun yeter.

biz eşimle kız istyruz olurda erkk olursa da ismi hazır.Ömer olacak :emir_bebek:

Hayirlisi olsn ya bnm onceki dusuk olunca ondan korkuyorum surekli insallah normaldir hayirli hayirli bir duysamdim kalp atisini o zamn rahatlicam sanki
Ben de aşırı stresliyim kendimi rahatlatmaya çalışıyorum dua ediyorum hep. Bu sefer de stresten birşey olacak bebeğe diye korkuyorum

X