2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Merhaba kızlar nasılsınız hepimizin günü yine heyecanlı ve çok meraklı acaba bebeğimizin kalp atışlarını görebilecek mıyız. Bende bugün HCG baktırmaya gittim sağlıkocağına mutlaka doktora git deyince 1 ağustosa randevu aldım bakalım bebiş ne durumda :)). Ben konyadayım imkanlar süper herkes süt bahçe işi yapıyor yerli güzel ot ıspanak sebze süt herşeyi sitenin kapısına kadar getiriyorlar kendi pekmezlerini kendileri yapıp satıyorlar anlayacağınız herşey çok doğal benim çevremde KİMSE kullanmadı bebekleride gayeett sağlıklı benim tercihim ben mutluyum bebişimi kimyasalla beslemediğim için. Geçen defa kullandım bebeğimi karnımda öldü demekki birşey değişmiyor. Neyse çokk uzun oldu

Kızlar bugun bende duydum kalp atışlarını 7+0 ım bugun ama ultrason da 6+3 görünüyor çok geri değil dimi. Bide bu diş ağrısı beni maf etti minoset mi içim parol mu
Ikisinde içmeden bi dr a sorman taraftarıyım canim.

Canim bebek senin bebegin istediğin gibi devam et.Allah yar ve yardimcin olsun.

Bide progesteron hormonu 5 haftalık iken 14 çıkmıştı 7 haftalıkken de 14 çıktı bazı yerlerde okuyorum sınır 15 yazıyor. Doktoruma sordum yükselmemiş progestan kullanim die gerek yok dedi kafam çok karışık

Bende oluyor canim normal bence hatta bazi günler olup bazi gunler hic olmuyor korkma

Canim doktora gittin mi enfeksiyona onlem amacli ilac verirler benimde su gibi akintim vardi kahve akinti gelip progestan icince o da kesildi birden..yok korknma bu haftalrda gelen su keseden gelmezmis daha dun okudum o ileriki aylarda allah korusun olabilirmiş

Selam kızlar .

Sağlık ocağına gittim, gebelik kaydını yaptırdım , hemşirem çok iyi bi bayan bayağı bilgilendirdi.
Yarın sabah gebelik için gerekli olan testleri yaptıracağım .

Nette okumuştum , bazı sağlık ocaklarında ultrason oluyormuş, hemşireye sordum, kalp atışını dinleme şansım var mı diye, 16. haftadan sonra el dopleri ilee dinleyebiliriz sadece şuan çok küçük dedi. Neyse 2 hafta daha sabredeceğim mecbur.

Ay gercektenmı 9. Haftamdayım zaten mantar bakterı varmıs asırı titızım nasıl oluyosa ..3 aydan sonra ılac verıcem dedi tamam akıntım var ama bugunkınden korktum zaten sarımsı ve kokulu tobe yarabbım kusura bakmayın kızlar

Kişiden kişiye de farklılık gösteriyor olabilir Can'ım, benim geçen pazartesi 316 ydı mesela,
Bugün böyle olunca Kese çok net göründü benimkinde ama dediğin gibi usg makinası eski modelse ondan net görünmemiştir muhtemelen. Hiç tedirgin olma bence, belki böyle yüksekse kalp atışını bişe duyarsın bugün

Bende oluyor canim normal bence hatta bazi günler olup bazi gunler hic olmuyor korkma
Aynen bazi gunler karnimda hic bisey hissetmiyorum bazi gunlerde birden bir ağrı sizde dua istiyorum yarın bebeğimi sağlıklı bir şekilde goruyum insallah. Ben çok takıntılı olduğumu farkettim bu ikinci olunca birinciyi kaybedince çok korkuyorum inşallah banada ve hepinize allahım sağlıklıca kucağıniza almayı nasip etsin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…