2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Aynen bazi gunler karnimda hic bisey hissetmiyorum bazi gunlerde birden bir ağrı sizde dua istiyorum yarın bebeğimi sağlıklı bir şekilde goruyum insallah. Ben çok takıntılı olduğumu farkettim bu ikinci olunca birinciyi kaybedince çok korkuyorum inşallah banada ve hepinize allahım sağlıklıca kucağıniza almayı nasip etsin inşallah
Amin bende seninle aynı konumdayım benimde randevum 1 hafta sonra Allah hepimizi sağlıklı hayırlı evlatlarla sevindirsin. İnşAllah birsürü olur ailemiz :anneadayı:

MERHABA ARKADAŞLAR geçen cuma doktora gittim doktor sağlıksız gebelik almamız gerekiyor dedi .ben aldırmak istemedim 1 hafta daha bekliycem bakalım ne olacak.dua edin bebeğimi kaybetmek istemiyorum

Ay gercektenmı 9. Haftamdayım zaten mantar bakterı varmıs asırı titızım nasıl oluyosa ..3 aydan sonra ılac verıcem dedi tamam akıntım var ama bugunkınden korktum zaten sarımsı ve kokulu tobe yarabbım kusura bakmayın kızlar
Benimde cuma günü çok afedersin yeşil akıntım geldi enfeksiyon sandım okudum mantarmış hemen beyaz bezler ütüleyip kullandım sarı akıntım bile azaldı.

Benimde cuma günü çok afedersin yeşil akıntım geldi enfeksiyon sandım okudum mantarmış hemen beyaz bezler ütüleyip kullandım sarı akıntım bile azaldı.
Canım bende 3 hafta yaptım ama malesef devamını getıremedim zahmetlı ve cok gelıyo gunde kac tane pesıme tasımam gerekecek calısıyorumda yıne pecete koyuyorum o da yasak dedi doktor ama napym:KK43:

Amin bende seninle aynı konumdayım benimde randevum 1 hafta sonra Allah hepimizi sağlıklı hayırlı evlatlarla sevindirsin. İnşAllah birsürü olur ailemiz :anneadayı:
Hayırlı olsun canım benim allahım sağlıklıca kucağına almayi nasip etsin inşallah yarın randevudan sonra haber vericem ne durumda oldugumuzu çok çok dua ediyorum sende et olurmu hepiniz icin inşallah allahım bebeklerimizi bize bağışlar sağlıklıca

Ay gercektenmı 9. Haftamdayım zaten mantar bakterı varmıs asırı titızım nasıl oluyosa ..3 aydan sonra ılac verıcem dedi tamam akıntım var ama bugunkınden korktum zaten sarımsı ve kokulu tobe yarabbım kusura bakmayın kızlar
Bol su ic o zaman canim yaninda bulundur ve çamaşırlarını kizgin utu yap

Hayırlı olsun canım benim allahım sağlıklıca kucağına almayi nasip etsin inşallah yarın randevudan sonra haber vericem ne durumda oldugumuzu çok çok dua ediyorum sende et olurmu hepiniz icin inşallah allahım bebeklerimizi bize bağışlar sağlıklıca
Amin çok sağol canım. İnan yağtığım tek şey dua zaten. Allah hepimizin bebişlerini bize bağışlasın

X