2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Ayy canmm neler yasamissin sende ben gibi.Rabbim inşallah hayirlisiyla kucagina alacagin günleride göstersin Rabbimin mucizesi iste ya masallah

Bende de baştan beri hicbirsey yoktu ama sabah kalktım ki koyu kahverengi.doktoruma gittim hemen kese iyi görünüyor ama bi kanama alanı var.bende çoğunuz gibi progestani aldım geldim eve bakalım hayırlısı

Selam kizlar, panik olmayin, gec dollenme ola bilir, daha erken ola bilir, eee sonra doktor iste bisey gozukmuyor dediyi an bizim aklimizdan o kadar sey geciyorki, stres yapiyoruz huzursuz oluyoruz, sorular sorular, en iyisi 7 hafta dolduktan sonra doktora gitmek..

Ne güzel bir sürpriz yapmış sizin minik maşallah.Rabbim saglikla kucaginiza almayida nasip etsin
Evet tam bi sürpriz oldu gerçekten :) Hepimize nasip olsun inşallah :)
İnşallah cnm çok dua edin bana saat dort bucuga randevu aldık uzman bi doktordan güzel haberler alayım ne isterseniz isteyin benden
Canım inşallah bebeğin seninle kalacak. Nolursun sakin olmaya çalış, hepimiz duacınız.
Amiiin.

pazartesi güzel haberlerle gel ,bekliyoruz :) muhtemelen test isteyecek senden de.
Bu kez ilk defa eşimle gidicez :) Bakalım neler gerekecek çok heyecanlıyım ben de, kalbini duyacağımdan da eminim, her gördüğümde de beni şaşırtan bir değişiklik oluyor o yüzden merakla bekliyorum bakalım bu kez nasıl şaşırtacak bizi. Bir de ikiz derse al sana en büyük şok

Canim benim de oyle azaldi azaldi nokta gibi gelmeye baslamisti pat gece bi baktim bisiler akiyor. Bi gunluk ped kadar akti kesildi. Senin en fazla ne kadar geliyor? Benim bi on gun once de boyle gelip kesilmisti.
Hani sanki adetin 4. gününde iyice rengi koyulur ya azalır. Sanki öyle gibi. Ama salı günü rengi gene kırmızı da oldu. Bilemedim işte. Pazartesi gideceğim tekrar bakalım ne diyecek.

Hani sanki adetin 4. gününde iyice rengi koyulur ya azalır. Sanki öyle gibi. Ama salı günü rengi gene kırmızı da oldu. Bilemedim işte. Pazartesi gideceğim tekrar bakalım ne diyecek.
Bende kanama alani var kese cevresinde. Senin neden geliyormus?

Hadii yaa. :) Eşin de inanamayacak gördüğüne :) Kalbinin görüntüsü falan öyle tuhaf ki, inip sönüyor falan :)

ay bizde ikiz duymayı bekliyorduk tek gördük o an aklıma gelmedi görünce unuttum herşeyi, sonradan sonraadan dedik aaaa ikiz değil diye

Kahverengi kırmızı arası gidip geliyorum çok kötüyüm Rabbim guzel haberler aldırsnn bgn bana çok dua edin saat dort gibi haber vericem size
Canim insallah guzel haberlerle gelirsin. Benim de ayaga kalktigimda fln geliyor yani tamamen kesilmedi. Nasil gececek bu gunler geceler moralim tam duzelmisken yine alt ust oldum.

Ya evet kalbin atması çok güzel gerçekten, ben onu gördüm eşim görmedi daha :) pıt pıt hareket ediyor orada çok tatlı. İkiz anlaşılamayabiliyormuş ama daha vakti var biliyor musun genelde aynı hızda atıyormuş kalpleri senkronize şekilde, 12. haftaya kadar bile anlaşılamayabiliyormuş. Benim değerler aşırı yükselince doktorun da şüphesi o yönde oldu, kese tek. Bakalım göreceğiz ne olacak. Ama bence o değere rağmen tek çıkacak.

Canim insallah guzel haberlerle gelirsin. Benim de ayaga kalktigimda fln geliyor yani tamamen kesilmedi. Nasil gececek bu gunler geceler moralim tam duzelmisken yine alt ust oldum.

Sen en son ne zaman kalp atışını duydun ? En azından biliyorsun kese etrafında kanaman ben ne olduğunu da bilmiyorum şuan. Progestani günde iki tane kullanıyorum doktora gidince sorucam 3e cikariyim mi diye

Sen en son ne zaman kalp atışını duydun ? En azından biliyorsun kese etrafında kanaman ben ne olduğunu da bilmiyorum şuan. Progestani günde iki tane kullanıyorum doktora gidince sorucam 3e cikariyim mi diye
Carsamba gittim kaanama alanin kuculmus her sey cok guzel dedi. Gunde 3 kere 200mg progestan kullaniyorum ben cnm

Bende kanama alani var kese cevresinde. Senin neden geliyormus?
Aynen kanama alanı. Bir de benim ilk gebeliğimde preeklampsi vardı ciddi boyutta (gebelik zehirlenmesi). ondan korasprin başlamıştık öğrenir öğrenmez. oda tetikliyormuş malum kan sulandırıyor ya. onu kestik hemen. Gerçi tansiyonum düşük gidiyor şimdilik ama korasprinin preeklampsiyi engelleyici etkisi de görülmüş o yüzden veriyor doktorlar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…