2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Yakin misin canim? Hastane bombos ve 1 saat surmuyor cikmasi. Acilden diil notmal gidiyon laboratuvara hemen cikiyor
Evet yakın sayılırım, bakalım ikna edersem gideyim bi. Tam karar veremedim keseyi de bekleyebilirim.
Senin beta kac cikti canim ne zaman yaptirdin
Ben ilk 24ünde yaptırdım 25'ti, 26sında 80 çıktı. Bir de kasığımda çok ağrı vardı bugüne kadar, bugün artık o noktadaki sızıyı hissetmiyorum. Hatta neredeyse hiç belirtim yok uyku dışında.

Aynen benimde bugüne kadar sağ kasığımda ve karnımda ağrı ,hafif sızılar olıyordu ara ara . Bugün yok oldu , sabahtan beri onu düşünüyorum ters giden bir şey mi var yoksa normal mı

Kasik agrisi rahim kendini hazirladiktan sonra bitebiliyor. Bende de vardi bugun hissetmiyorum. Arada adet agrisi gibi bi agri saniyrlik oluyor. Ama uyku hali cok var bende de hatta az once uyandim degerin zatrn artmis neden yaptiriyorsun ki. Ben de toplamda 2 kez yaptirdim

Aynen benimde bugüne kadar sağ kasığımda ve karnımda ağrı ,hafif sızılar olıyordu ara ara . Bugün yok oldu , sabahtan beri onu düşünüyorum ters giden bir şey mi var yoksa normal mı
Gerçekten kendimizi dinleye dinleye ne hale gelmişiz Ben kanama ve şiddetli sancı olmadıkça normal her şey diye olumlu düşünmeye çalışıyorum :)
Sevindim yaa normal yani. Adet ağrısı gibi arada tutuyor benim de, uzanınca ya da ani harekette de ağrıyor. İş yerinde kafamı zor tutuyorum ya Olmadık anda uyuyupkalabiliyorum. Değer için de bir kez arttı hani bir daha düşmez mi yani ben de hiç bilmiyorum çok tecrübesizim daha Neyse yok yere streslere girmeye gerek yok, ben iyisi mi keseyi bekleyeyim sakin sakin

Yani artti ya simdi kanama fln olmadikca bi sikinti olmuyor. Ya ben de ogretmenim bugun seminer bitti 2 aylik tatilimiz basladi:)) ben ultrasona girene kadar is yapmiycam dinleniyorum zten ignem var dusuk onleyici. Hayirlisi olsun hakkimizda tuvalette her peceteye bakiyorum leke var mi diye

Cok iyi zamana gelmis o zaman tatil :) ben de yarindan sonra 9 gun tatil olacak diye seviniyorum valla, bi dinlenemedim kosturmacadan.

Kizlar ben dun ogrendim 65 cikti sonucum. Sat im 1 haziran ama sanirim ovulasyon 16si. Yarin tekrar kan vericem. Keseyi ne zaman görürüm cok merak ediyorum ama alttan muayene olmak istemiyorum. Hos benm doktor hep ustten bakiyor zaten catal yok odasinda.

Aaa hiç böyle düşünmemiştim. Benimkinin de odasında çatal yok. Yarın gideceğim iyice sıkışıp gel dedi bana. Alttan bakmasının bebeğe zararı var mıdır ya?

Aaa hiç böyle düşünmemiştim. Benimkinin de odasında çatal yok. Yarın gideceğim iyice sıkışıp gel dedi bana. Alttan bakmasının bebeğe zararı var mıdır ya?
Vermez zarar cnm kizimda ilk 3 at alttan bakti dr. Daha saglikli sonuc veriyor

Kızlar benim de beta 20 haziranda 39 çıktı, 23ünde 182, 27sinde 1322 çıktı. Yarın doktora gideceğim inşallah kese görünür ama çok endişeliyim kalp atışı için. İnşallah onu da duyarız rahatlarız.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…