2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Onu yapiyorum da sonra cikan ekranda yine dosya yukle var ona tikliyorun hicbirsey cikmiyor. Tlfnum da eski model diil halbuki yeni ama yuklemiyor nedense
Canım kk android uygulamasndan resm yüklenmiyo. İnternetten kk yı açıp yükleyebilirsin resmi. Bende geçen aynı sorunu yaşadm sonra hallettim bu şeklde

Kızlar baksanıza size bişey dicem. Şimdi en 35 37 günde bir adet oluyorum. Bu ayda geç döllenme olmuş bnde 35 günde tuttuysa 4 artı 3 günlük.
37 güne denk geldiyse 4 artı 1 .
Sizce kese için nezaman gideyim? ????

Kızlar dün gece kanamam oldu pıhtı falan geldi öok korktum acile gittik hemen yattırdı hastane. Bugün sabah da muayene oldum kesenin etrafında kanama varmış.:KK43: bi de hala kalp atışını duyamadı sizce normal mi 5+5 benimki. Öok korkuyorum sanki anormal bir şeyler var gibi:KK43:

Sanirim kendime nazar degdirdim kizlar simdi wc den cikinca peceteye cok az kahverengi akinti geldi ama adet gbi degl afedersiniz sumugumsu ama ic camasirima gelmemis peceteye geldi :KK43: napicam biri yardim etsinnn.... is yaptim desem 12 de uyandim kalhvalti edip dusa girdim sadece... dun aksam iliski olmustu onun etkisimi acaba :KK43:

Biz eşimle salı günü gittik doktora. İlişkiye girmeyeceksiniz dedi yine. Her kontrolde tekrar ediyor.

merhaba arkadaşlar doktordan çıktım ve işe geldim. doktor biraz uğraştı ama küçük bir karartı görmeyi başarabildik ve onun bebiş olduğunu söyledi :) kalp atışlarını çok kısa ve çok derinden duyabildik.
11 gün sonrası için gel dedi ama 11 gün nasıl geçecek açıkçası bilmiyorum. doktor 3-4 kez bebeğin oluştuğuna ve canlı olduğuna eminim dedi. bu kadar tekrarlaması niyeyse içime bir kuşku düşürdü. bir de vajinal baksak çok net görürdük ama bakmayacağım dedi. rapor ister misin diye de sordu. Acaba bir risk gördü de bana mı söylemek istemedi diye düşünüyorum.
6+5'im bugün benimle aynı olan var mı? Doktora gittiyseniz ne dediler?
Ayy bu doktorlar insanı öldürür zaten yaaa bende düzgün bi doktor bulamadım napcam bilmiyorumm yarın bi gidip kalp atışlarını duyayımda Allahın izniyle ::s

Sanirim kendime nazar degdirdim kizlar simdi wc den cikinca peceteye cok az kahverengi akinti geldi ama adet gbi degl afedersiniz sumugumsu ama ic camasirima gelmemis peceteye geldi :KK43: napicam biri yardim etsinnn.... is yaptim desem 12 de uyandim kalhvalti edip dusa girdim sadece... dun aksam iliski olmustu onun etkisimi acaba :KK43:
Canim öncelikle geçmiş olsun sakin korkma büyük bi ihtimalle ilskiden kaynaklidir dinlen yarın doktorun muhtemelen protestan verir benimde oldu bende kullanıyorum yarın için de dualarim seninle guzel haberler ver bize

Kızlar baksanıza size bişey dicem. Şimdi en 35 37 günde bir adet oluyorum. Bu ayda geç döllenme olmuş bnde 35 günde tuttuysa 4 artı 3 günlük.
37 güne denk geldiyse 4 artı 1 .
Sizce kese için nezaman gideyim? ????
Canım kan testi yaptıysan değerinin 5000 olduğu günü hesap edip gidebilrsin keseyi görmeye. 2 günde 2ye katlanıyo değerler.. Örneğin ilk değerin 100 iki sonra 200 ondan iki gün sonra 400 bu şeklde hesaplıyosn canm. 5 bini geçtiği gibi kese karından görünür

X