2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
canım dün doktora gittim 6+3 gözüküyor çok şükür herşey yolunda gördüm pıt pıt atıyor kalbi zarar gelesin diye dinletmedi 2 hafta sonra kontrolüm var bulantılar başladı hafif hafif onun dışında çok şükür birsey yok bide kese büyük baya erkek olabilir dedi :)) sen nasılsın canım nasıl gidiyor sıcaklar zorlanmıyorsun inşallah
Kese buyuk.olunca erkekmi oluyirmus bir usg paylas bakim kese konumuna gore cinsiyet var tahmin edim :)) evet sakincali kalp atusini banada 12 haftada dinletti rabbim saglikla nasip etsin her gulun dikeni var herseye katlanacagiz bulanti bel agrisi uykusuzluk deger minnoslarimiz icin saglikla gelsinler insallah

Şuan kesin olarak belli değil ama inşallah bende mart annesi olurum ilk yıldönümümüzü bebeğimizle kutlarız

Kese buyuk.olunca erkekmi oluyirmus bir usg paylas bakim kese konumuna gore cinsiyet var tahmin edim :)) evet sakincali kalp atusini banada 12 haftada dinletti rabbim saglikla nasip etsin her gulun dikeni var herseye katlanacagiz bulanti bel agrisi uykusuzluk deger minnoslarimiz icin saglikla gelsinler insallah
Resim nasil paylasiliyor biri bana anlatabilir mi?

Telaşlanma minik bir kanama olmuştur ama geçmiş artarsa progestan alabilirsin ama önemli bişey olduğunu düşünmüyorum ....

Ben de salı günü yola çıktığımızda beri kanama ve lekelemelerle uğraşıyorum şükür azaldı...dün de Dr a gittim bebeği gördük perşembeyi bekliyorum simdi

Bende yerlesmede dahil hic bu renk olmayinca telas yaptim ama yapacak birsey yok sanirim bidahada gelmedi cunku. Nasi olsa sabah kontrolum var ins. Kotu birsey yoktr

Kizlar aranizda asla balik yemem diyen var mi yarin sorucam doktora ama belki fikriniz vardir ben nefret ediyorum baliktan hapini mi icsem napsam bilemedim

Canım merak ettim benimkini tahmin edebilir misin acaba ? :))

Eklentiler

• image.jpeg
    image.jpeg
    38,7 KB · Görüntüleme: 67
Resim nasil paylasiliyor biri bana anlatabilir mi?
Yazi yazdigin yerde cvpla butonunun yaninda dosya yukle butonu var oraya tikla gerisi gelir canim hangi resmi yukluceksen galeridaysa yada baska yerdeyse resimler ona tikla sonra cvplaya tikla

Yazi yazdigin yerde cvpla butonunun yaninda dosya yukle butonu var oraya tikla gerisi gelir canim hangi resmi yukluceksen galeridaysa yada baska yerdeyse resimler ona tikla sonra cvplaya tikla
Onu yapiyorum da sonra cikan ekranda yine dosya yukle var ona tikliyorun hicbirsey cikmiyor. Tlfnum da eski model diil halbuki yeni ama yuklemiyor nedense

Onu yapiyorum da sonra cikan ekranda yine dosya yukle var ona tikliyorun hicbirsey cikmiyor. Tlfnum da eski model diil halbuki yeni ama yuklemiyor nedense
Canim belgelere tikla bende o cikiyor benim tlfnda yeni model belgelere tikliyorum sonra galeria tikliyirum resim nerdeyse oraya dosya varss disyalarima tikla cnm

X