2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Hayır bulantı vs yok. İlk gebeliğimde de yoktu. İkisinde de bol bol uyudum. Oğlumda da aynı böyleydim yani. Şimdi doktoruma progestanı kullanmaya devam edeyim mi dedim. Pazartesiye kadar kullan tekrar bakacam dedi. Kafam iyice karıştı allak bullak oldum
Bana yarin bos gebelik derse progestani direk birakcam valla. Senin de kanama mi var

Kalp atisini duyman ne guzel hayirli olsun. Kanama alani bende de var canim ama cabuk toparlarmis kanama alanlari ben de progestan kullaniyorum vajenden. Ara ara kahve lekeler geliyor sonra duruyor.
Sagol canim. Insallah kisa zamanda kurtuluruz lekelenmeden sorunsuz bir hamilelik geciririz insallah

Biraz evvel peceteyi sildim kahverengimsi gibi akintiyla karışık leke geldi.Elim ayagim titredi yatıyorum şimdi evde kimse de yok.ne olur allahim bebegime bir şey olmasin
Benim de oldu 2 gun lekelenmem bugun doktora gittim. Kucuk bir kanama alani gordu progestan verdi gunde 1 kez kullanmadim henuz. Umarim yan etkisi cok olmaz

Biraz evvel peceteyi sildim kahverengimsi gibi akintiyla karışık leke geldi.Elim ayagim titredi yatıyorum şimdi evde kimse de yok.ne olur allahim bebegime bir şey olmasin
yok canım korkma benim geçen akşam öyle oldu hemde ağrım olmuştu doktor bana progesteron takviyesi hap verdi . Endişelenecek bir şey olmadığını söyledi istersen yarın doktoruna görün tedbirde fayda var ama öyle çok korkma içini ferah tut

Zaten kafama gore kullanacak kadar bilincsiz degilim canim .dr a onerilebilr mi ve ya onlem amacli kullanan var mi diye merak ettim sadece

X