2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Yoneticimizin donusu muhtesem oldu ellerine saglik canim valla cok guzel olmus hepsi

Bir sorum daha olacak..

Yüzüstü yatanlar var mı? Uyumakta çok zorlanıyorum. 50 kere sağ sola dönüyorum. Yüzüstü yatınca da tedirgin oluyorum

Bir sorum daha olacak..

Yüzüstü yatanlar var mı? Uyumakta çok zorlanıyorum. 50 kere sağ sola dönüyorum. Yüzüstü yatınca da tedirgin oluyorum

Valla ben hep yüzüstü yatardım. Uykular ızdırap oldu bana da. Yastıkla destekliyorum kendimi hep sol tarafıma yatmaya çalışıyorum. Bazen uyurken bilincsizce yüzüstü buluyorum kendimi. Dr. Simdilik sikinti olmaz demisti ilk gebeligimde. Zaten zamanla yatamicaz. Simdiden sende canım alıştır kendini.

Allahın izniyle sende sağlıkla alacaksın bebeğini kucağına canım. Nedense bir his ama ben gayet sağlıklı bir bebiş olarak olarak hissediyorum senin yavrunu. Üzme kendini ve düşünme bir süre bebişte mutlu olsun.

Arkadaşlar ben 12. Haftamdayım doktora göre herşey normal ama ben 3 güne bir kanıyorum yada kahve rengi akıntım oluyor nedenini anlamıyorum

Bir sorum daha olacak..

Ben normalde de hiç yüz üstü yatmam. O yüzden yatmıyorum ama ben de belim ağrıdığı için bacaklarımı kırıp sırt üstü yatıyorum ve tedirgin oluyorum.

Kızlar arabızda omega 3 kullanan var mı? Ben en başından beri kullanıyorum ve doktor doğuma kadar kullanıcaksın dedi. Elevit kullanıyorum bir de. Sizin kullandıklarınızı okudum ama omega görmedim hiç.

Benim felaket midem yaniyo kizlar yaa ne gecirir ki
Bana soda, sekersiz sakiz, ayva iyi geliyor.

Bir sorum daha olacak..

Ben yüzüstü yatıyorum. Doktor karnın büyüyünce yatamazsin zaten demişti. Zarari yokmuş şimdilik. Bnm karnım ağrıyor biraz. O yüzden başka bi yastığı bacak arama koyarak yan yatıyorum. Yada yanıma yastık, üzerine de bacagimi atıyorum. Gece o yastik şekilden şekile giriyor. Sırtıma da destek yapıyorum sırtüstü döndüğümde. Ben yatarken çok dönen biriyim de..

Kızlar arabızda omega 3 kullanan var mı? Ben en başından beri kullanıyorum ve doktor doğuma kadar kullanıcaksın dedi. Elevit kullanıyorum bir de. Sizin kullandıklarınızı okudum ama omega görmedim hiç.
Ben yeni başladım. İçinde başka vitaminlerde var. Doktor herkese vermiyorum sen bilinçli annesin istersen al kullan dedi. Ben de 2 günde bir içiyorum.

Gunaydin kizlar aranizda magnezyum hapi kullanan varmi doktor bana hamileliginin.basindan beri kullan dedi bacak kramplarini, diş bozukluklarini önler dedi... ama benim kullandigim vitamin hapinin icinde az da olsa magnezyum var o yeterli degil heralde.. ayri olarak magnezyumu kullansammi kullanmasammi bilemedim 1ci hamileligimde magnezyum hapi kullanmamistim... siz kulaniyomusunuz ??

Canim bana 12. Haftaya kAdar ayric mGnezyum vermisti bacak Ağrıları m filN oldugu icin.sonra biraktirdi.baska viyamin verdi onun icinde var bir miktar dedigin gibi..su an ayrica magnezyum kullanmıyorum.ama kramplarin olur ise ara da alirsin dedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…