2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Kızlar iştahınız yerine geldi mi yavaş yavaş bişiler yemeye başladınız mı ...benim günüm günüme uymuyor bazan iyi bazan kotu ama giderek iyiye gidiyor sanırım.....bazıları ne kadar erken cinsiyet öğrenmiş benim randevum 20 aralıkda bayağı var göbeğim de belli değil henüz bence gece yatarken 9 aylık sabah tahta gibi
Canım bizim tahimi doğum aynı gözüküyor bendr aynı durumdayım bir iyi bir kötü ama genelde kötüyüm hayata küstüm hiç birşeyle ilgilenmedğim için uzun zamandır burayada yazmıyor ama mide bulantılarım geçti diyemem benimde hiç birşey yok her yediğim çıktığı için 4 kilo vermişim Ne zaman geçicek acaba şu hal

Slm kuzlar geçen bi mide ağrısı bi bulantı soğuk soğuk terleme ölüyom sandım sonuç hastanede serumla bitti sorum şu ki serum bişey yaparmı bebişe kafama takıldı

Kuzuum ogrenenedik yaa:KK43: Doktor soylemedi. Daha cok erken sonra baska biseyle karsilasiriz guvenin kirilir uzulursun de dedi soylemedi :KK43: Aralik sonunda kontrolumuz var belki o zaman soyler :KK43:
Olsun canım aslında doktorun yaptıgı iyi, net göremediyse söylememesini tercih ederdim ben de. Bizimkinde cok belliydi, o yuzden erken ögrenebildik. Sonradan degismesi daha kötü olurdu :)
İkili teste gittin degil mi? Sonuclar cıktı mı?

Olsun canım aslında doktorun yaptıgı iyi, net göremediyse söylememesini tercih ederdim ben de. Bizimkinde cok belliydi, o yuzden erken ögrenebildik. Sonradan degismesi daha kötü olurdu :)
İkili teste gittin degil mi? Sonuclar cıktı mı?
Bizde diyoruz acaba kizda emin mi olmak istiyo. Cunku penis gorulebilirdi cok hareketliydi onunu dondu arkasini dondu sirt ustu yatiyodu,gorulebilirdi sanirim. Gittigimizde yapti ikili testi. Kan sonuclari cikmadi ama burun kemigi olusmus,beyin olusumu ense kalinligi gayet normal dedi. Siz kacinci haftada ogrenmistiniz?

Canım bizim tahimi doğum aynı gözüküyor bendr aynı durumdayım bir iyi bir kötü ama genelde kötüyüm hayata küstüm hiç birşeyle ilgilenmedğim için uzun zamandır burayada yazmıyor ama mide bulantılarım geçti diyemem benimde hiç birşey yok her yediğim çıktığı için 4 kilo vermişim Ne zaman geçicek acaba şu hal

Bende senin gibiydim. Doktorum ilaç verdi. Valla hiç hamile gibi değilim artık. o ne ya aç aç nasıl gezmisim ben

Bizde diyoruz acaba kizda emin mi olmak istiyo. Cunku penis gorulebilirdi cok hareketliydi onunu dondu arkasini dondu sirt ustu yatiyodu,gorulebilirdi sanirim. Gittigimizde yapti ikili testi. Kan sonuclari cikmadi ama burun kemigi olusmus,beyin olusumu ense kalinligi gayet normal dedi. Siz kacinci haftada ogrenmistiniz?
Biz ikili test icin gittigimizde ögrenmistik, 12. hafta yeni bitmisti. Cocugun pozisyonu da önemli, ondan sonra bi kere devlet hastanesine gitmistim görememislerdi cunku totoyu dayamıs keseye :KK70: Sırt üstü pozisyonda bi de bacakları acıksa en rahat öyle görülüyor galiba :)

Aynen canım benimde erkek :anne: Bende kız çok istiyordum ama nasip hatta doktor yüzde yüz demesine rağmen dönmez mi dedim :)
Evet kızlar anlıyorum ki bu sene erkek senesi hepinizinki erkek benimde 15 inde kontrol ve ikili testim var cinsiyeyıde söyliycek.esimin içine erkek doğuyomuş tabiki en önemlisi sağlıklı sıhhatli ve eli ayağının tastamam olması ama benim içimde dişi aslan yatıyodu gizlidenbende ama umudum tükenmeye başladı.Hadi hayırlısı bakalım.

Tam da ben öyle pozisyonda gördüm işte sırt üstü yatmış bacaklar açık sağdan soldan ama netlesmesi iki hafta sonra
Biz ikili test icin gittigimizde ögrenmistik, 12. hafta yeni bitmisti. Cocugun pozisyonu da önemli, ondan sonra bi kere devlet hastanesine gitmistim görememislerdi cunku totoyu dayamıs keseye :KK70: Sırt üstü pozisyonda bi de bacakları acıksa en rahat öyle görülüyor galiba :)

Evet kızlar anlıyorum ki bu sene erkek senesi hepinizinki erkek benimde 15 inde kontrol ve ikili testim var cinsiyeyıde söyliycek.esimin içine erkek doğuyomuş tabiki en önemlisi sağlıklı sıhhatli ve eli ayağının tastamam olması ama benim içimde dişi aslan yatıyodu gizlidenbende ama umudum tükenmeye başladı.Hadi hayırlısı bakalım.
Galiba benimki kız olucak yarın tekrar doktora gitcem hala kahverengi kanamalarım nadir de olsa pembe oluyor inş bebişim iyidir

Merhaba arkadaslar. 2016 subat annesiyim ve yine yeniden hamileyim ilk.dogumum.zorunlu.sezeryan.oldugu icin buda sezeryan olacak bu nedenle yuksek.ihtimal haziran dogumlu olacak :) hepinize mutlu gebelikler. Rabbim evlatlarimizi kucagimiza saglikli sihatli alacagimiz gunleri nasip etsin.

12. Haftadan sonra düzelir ditorlar ama bakalım gorecez bebekler sağlıklı olsunda bi şekilde 9 ay gecer

X