2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331

Bende medicana düşünüyorum inşallah senin doktorun kim

Şenay dönmez özel muayenehanesi var hemen hastanenin karşısında ona gidiyorum

Kızlar gebelikten sonra oluşacak çatlaklar için krem falan kullanmaya başladınızmı veya dr önerdiği bir krem varmı

kayseriden varmi hamis bayanlar tekden hast zehra kalinliyi onerirmisiniz bayanlar

Benim doktorum şimdilik bununla alakalı birşey söylemedi ama ben bugun nemlendirmek için johnson's baby nin yağını aldım. Birde nivea nın duşta vücut kremini aldım. En azından şimdilik onları kullanırım. Bu arada 2 gündür vücudumda kaşıntılar oluyor, belki kaşıntılarıda rahatlatır diye düşündüm.

Ben palmersin kremini kullanmaya basladim zaten kuru bir cildim var ve kilo alip vermeye bagli catlaklarimda var. Dustan dusa suruyorum kremimi suan. Ama karnim buyudukce her gun surerim. Simdiden baslamak lazim bence hele de cildiniz yatkinsa

Ay seninle aynı tarihlermiş canım ya doğum.
Teşekkür ederim cevap için bende şimdi içmeye çalışıyorum elimden geldiği kadar. Doktora bi tehlikesi olur mu diye sormayı unuttum ama cuma soracağım. İnş geçer ya. Bakalım cuma ne çıkacak. Azosin içince idrar da başka renk oluyor

Herkese merhaba arkadaşlar bugun ikili test gününde ense kalınlığımız ve burnumuz gayet normaldi kan sonucun 10 gun sonra çıkacakmış ,cinsiyet konusunda yorum yapmayacağını söyledi doktorum zaten genital bölgemizde kapalıydı göstermedi ufaklık ayrıca idrar tahlilimde bakteri çıktı tek kullanımlık bir ilaç kullanicaz ama ilaçta antibiyotikmiş biraz aklımı bulandırdı ama kullanmak daha faydalı olucak sanirim

Nası memnunmusun nekadar muayene ücreti bide doğum ne kadar olcak bide normal doğum yanlısımı bilgilendirirmsn
Evet memnunum çok eski tanıyorum 150 ücreti henüz konuşmadık doğum nasıl olur ilerleyen dönemlerde konuşuruz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…