2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Aynen simdiye kadar öyle bulantm yoktu ama 10.haftaya girdigimden beri tum gun degil ama sabah uyanir uyanmaz bi ögüruyorm bende mide rahatszligi vardı ona bağlıyorum
ben hamile kalmadan once zannediyodumki bu hamileler bi kere kusuyor sonra keyfine bakiyor...alakasi yokmus.burun gun mide bulantisi +kusma yasiyolarmis da haberim yokmus:anne::emir_bebek:

canım ben 64 kg olmuşum ya :KK43: 2 ayda 2 kilo 9 ayda 9 kilo olurum umarım bu hızla biraz zor ama :)
Canım ilk üç ayda 2 kg normal sıkıntı yapma. Riskli aylar geçince yürüyüş yapıcaz ya da plates inşallah ayda kgla geçecek :-)
Diyetisyen desteği de alınabilir tabi.

Kızlar doktordan çıktım çok şükür herşey yolundaymış. Cinsiyet tahmini yapmıyor Bnm doktor ısrarla sorsamda Allah sağlık versin herşeyden önemlisi bu gerçi ama merak da ediliyor işte. :oops:
Ay maaşallah :-)
Nub kıza benzettim ama hayırlısı bakalım :-)

Kizlar dun aksam biraz disari çıktık esimle.soguk da degildi
Eve geldigimden beri hala basim cok agriyo.normalde bas agrisi nedir.bilmezdim.napsam ki:KK43: parol alsam mi almak da istemiyorum ama gecmedi.bi turlu
Cnm doktor bana rahatlıkla parol icebilirsin demişti..

herkese günaydın kızlar...
evde,arabada ve şuanda işyerinde 3 kez kusarak güne başladım.
aslında sabah böyle olunca rahatlıyorum yoksa öğlene kadar bulantım gitmiyor...
geçen hafta biraz azalmıştı ama yine arttı sanırım.
bugun 11+1 im sanırım.

bugun 11+1 im sanırım.
Yaa canim mideni mi usuttun acaba cunku onlarda farkediyo birda sabah ben evde birseyler yiyince kusuyorum o yuzden is yerinde biseyelr atstriyorum bu arada bende 11+1 bugun randevum vat asiri heycanliyim insallah iyi haberler alirm

Yaa canim mideni mi usuttun acaba cunku onlarda farkediyo birda sabah ben evde birseyler yiyince kusuyorum o yuzden is yerinde biseyelr atstriyorum bu arada bende 11+1 bugun randevum vat asiri heycanliyim insallah iyi haberler alirm
yok canım sanmıyorum üşüttüğümü. sabah tam anlamıyla çıkmadıysa mutlaka sonrasındada yokluyor.
benim baştan beri böyle.
hadi bakalım senin hayırlı haberlerini bekliyoruz.inşallah bebiş çok iyidir.hatta ultrasonda sana sow yapsın: )

bugun 11+1 im sanırım.
benimde azalacagina artti canim.insallah bebek besleniyodur.ne yesem cikariyorum cunku

Kızlar bugün normalde özel doktoruma gidecektim. Ama şehirdışındaymış. Bende dayanamıyorum. Oğlumun parmağı kesilmişti bugün dikişleri aldırmaya gidecez. Orda belki bende ultrasona girebilirim. 3 hafta oldu ya..
Eşime bugün göremezsem çatlarım dedim :))

tadını çıkar bebişin, el sallamasa da sana poz verecek annesi :KK24:

Kızlar herkese günaydın bende de inanılmaz derecede kasık ağrısı var öyle ki yurumemi bile değiştirdi bu şekilde ağrıları olan var mi

X