2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Selam kızlar çatlak önleyici krem olarak daha önce kullanıp memnn kaldığınız ürünler varmı ilk gebeliğim benim ve kaçıncı ayda başlamak gerekiyo acaba ?
Canm mrb
Bio oil in iyi geldiğine inanıyorum.
Tabii ki hiç bir krem % 100 engellemiyor ama aza indirgiyor.

Mrb arkadaşlar bende 8+5 haftalık oldum dün kanamam oldu doktora gittim kesede hafif ve az bir kanama alanı oluşmuş depo progestan iğnesi yaptık bugünde uçakla kocaeline gitcem korkuyorum doktorum uçak yolculuğundan sonra en kısa zamanda ultrasyona gir dedi benim gideceğim ilçedede kadın doğum uzmanı yok çok saçma ne yapcam bilmiyorum

Kizlar selamlar. Aranizda soguk alginligi oksuruk gibi bisey yasayan atlatan var mi? Neler yapiyosunuz? Tam bulantim gecti derken oksurukten iyice kotu oldum. Sicak seyler iciyorum ama 3 gundur daha kotu oldum var mi onerisi olan?
Gecmis olsum canim bende ilk haftalarda cok kotu olmustum.atesim cok idi.parol almistim.doktorlar hic ilac veremedi tabi.bol si.ic ihlamur ic demislerdi canim.birde bogaz agrin varsa sirke ile gargara cok iyi gelmisti bana..

Kizlar selamlar. Aranizda soguk alginligi oksuruk gibi bisey yasayan atlatan var mi? Neler yapiyosunuz? Tam bulantim gecti derken oksurukten iyice kotu oldum. Sicak seyler iciyorum ama 3 gundur daha kotu oldum var mi onerisi olan?

canım çok geçmiş olsun...
bal ve ıhlamur öneriyorum ama fazla tüketmek yasak malum bitki çayı
karabiber pekmezde öneriyorlar öksürüğe

Masallah kocaman olmus:) en onemlisi saglik tabii ki ama nub teorisi var bi bak derim. Bana kizin olacakmis gibi geldi :)

Nub teorisini az biraz biliyorum . Bir oğlum var. Farklı olmasını isterim tabi.Allahım sağlıklısını hayırlısını uzun ömürlüsünü versin inşallah bakalım bende merak ediyorum cinsiyeti

çok iyimsersin keşke orantı bu kadar basit olsaydı...
tolamda 9 kilo alsam daha ne isterdim

Bende toplamda 2,5 kilo almışım. Doktor düşük kilo ile başladığın için birşey demiyorum iyi şuanda dedi ama sonrası için dikkatli gitmeliyiz mesajını da verdi

Bende toplamda 2,5 kilo almışım. Doktor düşük kilo ile başladığın için birşey demiyorum iyi şuanda dedi ama sonrası için dikkatli gitmeliyiz mesajını da verdi

ben de 1,5 kg almışım...Ama dengeli beslendiğimi düşünmüyorum
çoğunlukla hamur işi şeyler yiyorum...fos kilo yapacak şeyler
o yüzden diyetisyene gideceğim..

Kizlar cinsiyet konusunda en erken ne zaman ogrenebiliriznacaba bn dun doktora gittim kiza benziyor ama kesin degil alıştırma kendini kiz diye dedi

Kizlar cinsiyet konusunda en erken ne zaman ogrenebiliriznacaba bn dun doktora gittim kiza benziyor ama kesin degil alıştırma kendini kiz diye dedi

canım bana da aynısını dedi...kız gibi ama değişebilir dedi...
en erken 16. haftada dedi benim doktor
20. hafta da kesin oluyor artık...

ben de 1,5 kg almışım...Ama dengeli beslendiğimi düşünmüyorum
çoğunlukla hamur işi şeyler yiyorum...fos kilo yapacak şeyler
o yüzden diyetisyene gideceğim..
Ben bırak kilo almayı bulantlar yüzünden 3 ilo vermişim. Zaten tuvalete bile giderken gözlerim kararıyor.

Ben bırak kilo almayı bulantlar yüzünden 3 ilo vermişim. Zaten tuvalete bile giderken gözlerim kararıyor.

-3 kg ile başlamak bence kar arkadaşım
ama gözlerinin kararması iyi değil
birşeyler eksik demekki
benim de secdeden kalkarken parlak noktacıklar görüyorum
sanki birisi başımdan aşağı sim kutusu döküyor

işte sağlıklı beslenmemiz gerek bunlar hep sağlıksız giden birşeylerin belirtisi

Kizlar vitamin verdi mi.doktorlariniz.verdi ise kullanmalisiniz bence..benim de bunyem cok hassastir ama ilk bastan beri vitaminlerimi duzenli aliyorum.sukur iyim simdilik

Kizlar vitamin verdi mi.doktorlariniz.verdi ise kullanmalisiniz bence..benim de bunyem cok hassastir ama ilk bastan beri vitaminlerimi duzenli aliyorum.sukur iyim simdilik
Benim multivitamin içmem için bulantılarımın azalmasını beklememi önerdi doktor.Çünkü içtiğimde arttırıyordu. 2 haftaya azalır dedi sabırla bekliyorum.

Elma portakal ve ayva kabugu kusburnu sut sarimsak bal pekmez ihlamur zencefil ve unuttuklarim...evet bunlarin hepsini hemen hemen hergun ictim ama zerre kadar faydasi olmadi gece sabaha kadar cigerlerim parcalanio kasiklarim agriyo ama 1 haftadir gecmedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…