2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Mega mediPol nasıl orayı da düşün derim temiz Otel gibi bi hastane ama işte akşam da olsa doktorum gelsn Istiyorum birde 40 tane Yenidoğan bakim ünitesi var yani çok iyi bir hastane
Ben doktorumun önerdiklerinden birini seçmek durumundayım. O yüzden başka yer düşünemiyorum.

Bende 2 hafta sonra gidicem 2li test olucam hayırlıysa İnş cinsiyetine görürüz

Günaydın hanımlar size bisey sormak istiyorum iki uç gündür kahverengi akıntım var.
Hamileliğin ilk haftalarında yaşayan var mi benim gibi?
Ne zamana kadar surdu ?
Doktor ilaç yazdı mi?
Devletteki doktor adet kanaması gibi kanama gelemdikce korkma demişti ama yinede içim içimi yiyor.
Bende Bugün ozeldeki doktora gidecem..7+2 olduk kalp atışını gormustum geçen hafta..

Kizlar bir de.ben bir sey.soylucem.benim.esim in bi rahatsizligi.var da.ignelre.baslamasi lazim.bu igneler de spermleri.öldürüyormus.. Tedaviye baslamasini simdi onermis.doktoru. demis cocuk var.mi.esim demis hamile esim
Hi iyi demis.. Yani.demek istedigim.her seyin yeri zmani vakti var..rabbim o kadar buyuk ki. Hee seyi zamanina.gore ayarliyo..hoc bir sey den umidinizi.kesmeyin olur mu.hamdolsun.her halimiz e.. Rabbim den gelen.her sey e de amenna..Allah bizlere imanimizdan buyuk.imtihanlar vermesin insallah.birbirimiz e dua edelim.hep olur mu.bem ediyorum.sizlere:KK66:
Çok geçmiş olsun allah acil şifalar versin,

Günaydın hanımlar size bisey sormak istiyorum iki uç gündür kahverengi akıntım var.
Ne zamana kadar surdu ?
Doktor ilaç yazdı mi?
Devletteki doktor adet kanaması gibi kanama gelemdikce korkma demişti ama yinede içim içimi yiyor.
Bende Bugün ozeldeki doktora gidecem..7+2 olduk kalp atışını gormustum geçen hafta..
Canım ben de 7 haftalıkken başladı kahverengi akıntım. Doktor ilaç verdi. 2 hafta sonra tekrar başladı. Tedbiren ilaç kullanmakta fayda var. Tabi fiziksel aktivitelerde biraz kısıtlama yapsan iyi olur. Ama herkesin yaşadığı bir durum. İçini ferah tut.

Canım ben de 7 haftalıkken başladı kahverengi akıntım. Doktor ilaç verdi. 2 hafta sonra tekrar başladı. Tedbiren ilaç kullanmakta fayda var. Tabi fiziksel aktivitelerde biraz kısıtlama yapsan iyi olur. Ama herkesin yaşadığı bir durum. İçini ferah tut.
Canım yaa çok sağol bir kaybim var çok endiseleniyorum onun için insaAllah kötü bisey yoktur bugün gidecem doktor ne diyecek.
Daha hala devam ediyor mu seninki..
İnsaAllah geçer canım cok stres yapıcı bir durum

günaydın kızlar ben 3 gündür rüyamda bi yicek görüyorum ne olduğunu söylemiyim sizinde canınız çekmesin uyandığımda alıp yemek istiyorum ama sorna geçiyo kolay bulunacak bişeyde diyil sizce bulup yemelimiyim

Ne zamana kadar surdu ?
Doktor ilaç yazdı mi?
Mrb canim benim de olmustu 7.haftada.doktor progestan baslatti bi iki gune gecmisti..cogumuzda oldu sanirim bu durum.ama ihmal etme canim stres yapma artmaz ise sikinti olmaz insallah..progestan kullanip bol bol uzanip dinlen demisti bana doktorum

Canım yaa çok sağol bir kaybim var çok endiseleniyorum onun için insaAllah kötü bisey yoktur bugün gidecem doktor ne diyecek.
Daha hala devam ediyor mu seninki..
İnsaAllah geçer canım cok stres yapıcı bir durum
Canım önceki kaybına çok üzüldüm, çok geçmiş olsun. Benim hemen kesilmişti şimdi ise tekrar başladı. Umarım randevun çok iyi geçer. Haber verirsin bizlere de.

Yok bende haftaya gitçem perşembe günü bir yandan da tırsmıyor da değilim ya inşallah bir şey çıkmaz :dua:

İkili test zaten kesin sonuç vermiyor sadece ne kadar riskli olduguna bakiyormus yani degerin cok riskli cikarsa sana baska test oneriyorlar ve o test gercek sonucu veriyormus endiselenme ben de haftaya sali gunu gidicem Allah herkese saglikli sihhatli yavrular nasip etsin inşallah bana da oyle. Amin.

Yok bende haftaya gitçem perşembe günü bir yandan da tırsmıyor da değilim ya inşallah bir şey çıkmaz :dua:

İkili test zaten kesin sonuç vermiyor sadece ne kadar riskli olduguna bakiyormus yani degerin cok riskli cikarsa sana baska test oneriyorlar ve o test gercek sonucu veriyormus endiselenme ben de haftaya sali gunu gidicem Allah herkese saglikli sihhatli yavrular nasip etsin inşallah bana da oyle. Amin.

Kizlaaarrr :))) ben bugun ilk kontrolume gittim.. neyse doktorla gorusmemizi yaptık zaten beni taniyan bi doktor.. 6+1deyim su an.. iyi iyi keseyi görürüz o zaman dedi. Ultrasonla bi bakti ki ne gorelimmmmm iki tane kese var :))))) subhanallah elhamdullilah.. birinin kalp atisini duyduk bileee :))).. digeri bi kac gun geriden geliyormuş haftaya da onun kalp atisi icin gidicez insallah.. elhamdullilah ya hala şoktayim hic beklemiyordum ikiz gebelik.. esimin tarafında da benim tarafımda da hic ikiz yok.. biz ilk olacagiz insallah :))).. allah evlatlarımızı sag salim hayirla kucagimiza alip büyütmeyi nasip etsin insallah..

Ilk gebeligim boş gebelikti kürtaj olmuştum 3 ay önce.. rabbim simdi cifte mutluluk yasatti.bize :)))

Ay çok güzel çok tebrikler :) rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin :)

Mrb güzel hamişler.. 6. hafta da dr elevit verdi bir ay kullandım.ilaç bitince yeniden kullanmam gerekli mi diye anasağlığa gittim.oradaki dr hem elevit hem de folbiol verdi günde 3 kere içmem için. kafamı karıştıran o gün dr a da dedim hocam elevit e devam edeyim madem diğerini vermeyin. o da 2 aylık yazdı ilacı eleviti de diğerini de.

Soruma gelince elevitte zaten folik asit yok mu neden 2 takviye. fazla folik asit alımı bebeğe zarar verir mi?

Kizlar 7+5 hamilreyim ama benim oyle midem falan bulanmiyor neden oyle acaba siz nasilsiniz arada bulaniyor 5 gunde bikere falan sizde nasil durumlar

Anasağlığa gidip ilaç sorma sebebim.muayene için kadındoğum da bi dr a gittim. ilaç ta istryecektim sordum.dr un yok mu senin dedi.bende anasağlıktaki dr u mu diyorsunuz hocam dedim.ewt, burası muayene yeri ilaç yazma yeri değil dedi.
Antikalar mı bana denk geliyo ya da ben şanslı dönemim de değilim. :KK43:

günaydın kızlar ben 3 gündür rüyamda bi yicek görüyorum ne olduğunu söylemiyim sizinde canınız çekmesin uyandığımda alıp yemek istiyorum ama sorna geçiyo kolay bulunacak bişeyde diyil sizce bulup yemelimiyim

eğer canın bir şey istemıyorsa rüyanda gördüğünü bulup yemeliymişin.
eskiler diyor...
benimde canım çok evsimi olmayan bişey çekti ..buldum şükür.
yaşasın çağdaş market...

X