2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Gunaydin arkadaslar. Kese bu sekilde. Gecen haftaki goruntu bu , daha yuvarlak olmaliydi demisti doktorum. Sizce nasil goruntusu ?
Canım benim Tamam yuvarlak değil ama şekilsiz de değil.
Benim kesenin şekli daha bozuktu. Sonrakinde yuvarlağa yakındı.

Bebeği gördü mü?

Kızlar bişey merak ettim çin takvimi deneyen varmı aranızda bide bakın bakalım doğru çıkacakmı . . Hepimiz yaklaşık aynı tarihlerde öğrenicez nasipse inşallah . . Tabi Rabbim hayırlısını versin merak işte
Bnm
Oglumda dogru cikmisti
Bankada arkadasa yaptik ve cinsiyetini ogrendi
Farkli cikti
Rus takvimi de var
Bende ikisi de kiz dio
Hadi bakalim

Dun endokrinolojide kontrolum var
Tsh 2 ye dusmus
Dr hafta sonlaei ilacini bir bucuk yut deedi
Cunku bebek buyudukce uretilen tiroit yetersi kaliyor
D3 vitaminim yerlerde surunuyor
Devit damla verdi 5 damla kullanacagim
Dun aksam kustuugumdan dolayi icemedim
Bide 200 mg iyot kullanmaya devam dedi
Ancak onuda pek yutamiurm
Aslinda iyot gebelikte cok onemliymis
Bi kac makale gordumde
Neden verdigini anlamamistim

Kızlarınızın yas aralıkları kaç?Allah gönlünüze göre verir inşallah..
kızlarımın arası 28 ay doğacak olanda 26 ay olacak az oldu araları iki yılda bir doğurmuş olcam :) sağolun

Merhaba arkadaşlar hatırlarsanız ben de haziran annesi olacaktım ama düşük yaptım. Fakültede bazı testler yapıldi. Sonuçlara göre kan pihtilasmasi teşhisi konuldu. Aranızda aynı durumda olanlar varsa sizce sonuçların durumu nasıl riskli tekrar hamileliğimde çok sorun yaşar miyim yani anne olabilir miyim Allahın izniyle inşallah.
kızlar yazmış zaten bende yazayım iki düşük yaptım sonra iğnelerle iki kızım oldu şimdi üçüncü geliyor. korkma cnm allah izin verdikten ssonra oluyor
Benim öyle olmuştu evet ilkokul sıkıntı çok. Ama çocukları birbirlerine bırakmak önemli birbirlerine sahip çıkmayı öğreniyorlar böylece benim oğlum 6 yaşındayken diğeri doğdu ben hep ona bıraktım beşik sallamak altını açarken yardım etmesi onu emzirirken büyük te hep dizimde yattı okşayıp sevdim şimdi biri 14 diğeri 7 yaşında kardeşten öteler maşallah yataklarını bile ayıramıyorum yatamıyorlar maşallah çok iyi anlaşıyorlar şimdi sıra bunda küçüğe devredicem oda abisi gibi olucak zarar verirsin değil sen bakarsın demek lazım o bizim bebeğimiz onun sana ihtiyacı var demek lazım . . . Temas etmelerinden asla alıkoyma herşey yolunda olur inşallah . .
sizinde üçüncü maşallah yaş aralıkları iyiymiş benimkiler küçük daha

Kızlar bişey merak ettim çin takvimi deneyen varmı aranızda bide bakın bakalım doğru çıkacakmı . . Hepimiz yaklaşık aynı tarihlerde öğrenicez nasipse inşallah . . Tabi Rabbim hayırlısını versin merak işte

Hem Rus hem Çin takvimine göre bnm kızım olacak :KK76:

Bnm
Oglumda dogru cikmisti
Bankada arkadasa yaptik ve cinsiyetini ogrendi
Farkli cikti
Rus takvimi de var
Bende ikisi de kiz dio
Hadi bakalim

Bende de aynı şekilde..bir ay sonra görücez bakalımo_O

Kızlar günaydın..Bulantı için zencefil içen vardı sanırım ama bulamadım kim olduğunu.Nasıl yapıyosunuz çayını taze zencefilmi toz mu?Onu içerken nasıl bulanmıyo miğdeniz benim aklıma gelince kötü oluyorum.Tazeyi parçalayıp yutsammı acaba faydası olurmu öyle :KK35:

Bu hafta bulantılarımın geçmesini diliyordum ama devam ediyor. Bu bir yandan herşeyin yolunda olduğuna, vucudun bebeğe odaklanma sürecinde olduğuna işaret. İçimizde yepyeni bir hayata gözlerini açmak için gün sayan, minicik kalbiyle çarpa çarpa kucağımıza geleceği günleri bekleyen, henüz cinsiyetini dahi bilmediğimiz masum, saf ve tertemiz evladımız var..
Bugünleri yaşatan Rabbime şükürler olsun.
2 ayı bitirmenin mutluluğu var içimde.. İnşallah hepimizde tehlikeyi atlatmışızdır. Bundan sonra bulantılarımız hafifler ellerini,yüzlerini, hareketlerini ultrason da görürüz. Karnımıza attığı o minicik tekmelerle konuşmamızı yarıda keseriz :) panikleyip noldu diyen birine de "yok birşey" deyip gülümseriz :KK66:
yaaa ne güzell hayal kurdurdunn banaa allahımm inşaallah görürüz o günlerii nasıl duygulanıyorum ya göremezsem diye nasıl korkuyorum hep bi olumsuzu duşunuyorum bu bende mi böyle yoksa herkes mi benim gibi hissediyo

Kızlar ben bu aralar cok stresliyim hiç bişey düzgün gitmio bebeğimin dısında çok sükür sakinleştirmeye calışıom kendimi ama hiç ii değilim alıp başımı gidesim var

Merhaba arkadaşlar hatırlarsanız ben de haziran annesi olacaktım ama düşük yaptım. Fakültede bazı testler yapıldi. Sonuçlara göre kan pihtilasmasi teşhisi konuldu. Aranızda aynı durumda olanlar varsa sizce sonuçların durumu nasıl riskli tekrar hamileliğimde çok sorun yaşar miyim yani anne olabilir miyim Allahın izniyle inşallah.

Tabi ki anne olacaksın hamile kaldığın an hemen kan sulandirici igne kullanman gerekiyor bende de var pıhtılaşma clexane iğne kullanıyorum canım olumsuz düşünme hersey güzel olacak Allahın izniyle

Gunaydin arkadaslar. Kese bu sekilde. Gecen haftaki goruntu bu , daha yuvarlak olmaliydi demisti doktorum. Sizce nasil goruntusu ?

Ay hiç alakası yok. Benimde aynı böyleydi hatta bebek köşeye sıkışmıştı. Şimdi yusyuvarlak. Büyüdükçe düzeliyor. Dert etmeyin. Sınır çizgileri keskinse hiç sorun yok. Eğer çizgiler düzensizse kese bozuluyor demektir. Sizin çizgileriniz çok düzgün bir iki haftaya düzelir

Kızlar günaydın..Bulantı için zencefil içen vardı sanırım ama bulamadım kim olduğunu.Nasıl yapıyosunuz çayını taze zencefilmi toz mu?Onu içerken nasıl bulanmıyo miğdeniz benim aklıma gelince kötü oluyorum.Tazeyi parçalayıp yutsammı acaba faydası olurmu öyle :KK35:
Ben yapiyorum cnm bu sabah daha az bulantiyla uyandim bir parca taze zencefili ince ince dogradim caydanliga yarim limon sikip kendinide dogradim icine sicak su dokup bellettim biraz tadi kotu degil o kadar iciliyo

Ay hiç alakası yok. Benimde aynı böyleydi hatta bebek köşeye sıkışmıştı. Şimdi yusyuvarlak. Büyüdükçe düzeliyor. Dert etmeyin. Sınır çizgileri keskinse hiç sorun yok. Eğer çizgiler düzensizse kese bozuluyor demektir. Sizin çizgileriniz çok düzgün bir iki haftaya düzelir
Çoook teşekkür ederim , içime su serptiniz :)

Benim de nasipse ikiz olcak.kiz gökçe erkek göktürk:KK66:tabi 1 kiz 1 erkek olursa:p

Ya aslında göktürk isminide çok seviyorum ama bizim soy adımız Osmanlı soy isimlerinden nasıl desem göktürk artı o soyisim inanılmaz ağır olur çocuğa cesaret edemiyorum. hatta tuğra göktuğra bunlarda hoş ama ağır. göktug da iste orta :)

bende çin ve rus takvimine baktım erkek çıktı rüyamda ben ve eşim erkek gördük.erk bebek hissediyorum ama dün karbonat testi yaptım o kız diyor:KK70:

canım zencefilin taze olanından bir tutam hatta bayağı küçük bir parça sıcak suya atıp 10 dk bekletip içeceksin.
onu yemen imkansız:KK70:
diyet yaparken çok içtim zencefil çayı severim ama şimdi aklıma gelmiyor.

Merhaba bayanlar sabah sabah aklıma takıldı benim doktorum folbiol verdi günde bir tane tok karnına ama yorumlarda folic plus kullanan çok fazla iyi geldiğini söyleyen sizler hangisini kullanıyorsunuz bilgisi olan paylaşırmı. arada kaldım.

X