2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Merhaba arkadaşlar hatırlarsanız ben de haziran annesi olacaktım ama düşük yaptım. Fakültede bazı testler yapıldi. Sonuçlara göre kan pihtilasmasi teşhisi konuldu. Aranızda aynı durumda olanlar varsa sizce sonuçların durumu nasıl riskli tekrar hamileliğimde çok sorun yaşar miyim yani anne olabilir miyim Allahın izniyle inşallah.
Canım çok bilgim olduğunu söyleyemem ama bildiğim kadarıyla bu tedavi edilebilcek birşey sıkıntı yapma iğneleri felan var inş. Hayırlı zamanda hayırlı bir evlat daha gelir inş.

Kızlar bana cevap yazcak olan ypkmu:110::110:

Merhaba, geçmiş olsun herhalde kahverengi akıntılardan en çok çeken benim bu grupta Hatta kahverengiyi geçtim kırmızı kanamalarım oldu, evet kanama sıkıntı yaratıyor insanda , panik oluyor fakat doktorlar kahverengi akıntıyı önemsemiyor, progestan azaltıyor sıkıntı yapma , adet kanaması gibi kanama geçirenler oluyor içini ferah tut. Yerleşme büyüme kanamasıdır. Ben 5 havadan beri sürekli kahverengi akıntı ve ara ara kırmızı kanama geçiriyorum bugün tekrar doktora gittim 3. Farklı doktor çünkü dün gece yine adet kanaması gibi kırmızı akıntı kanama oldu ve doktorlar bi sorun görmüyor kese iyi bebek iyi fakat insanın sinirleri bozuluyor neden o zaman var diye . Son doktor da baktı bebiş in kalbini dinletti herşey yolunda kanama içinde rahimde bebeğin tutunduğu yerde polip olabilir ondan şüpheleniyorum o yüzden kanaman olabilir 4 . Aya kadar dedi hayırlısı bakalım yani . Endişe etme hayırlısı canım Allah hepimizin bebişini sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin.

Merhaba arkadaşlar hatırlarsanız ben de haziran annesi olacaktım ama düşük yaptım. Fakültede bazı testler yapıldi. Sonuçlara göre kan pihtilasmasi teşhisi konuldu. Aranızda aynı durumda olanlar varsa sizce sonuçların durumu nasıl riskli tekrar hamileliğimde çok sorun yaşar miyim yani anne olabilir miyim Allahın izniyle inşallah.
Kaç haftalık düşüş yaptınız

Benim kızımda da oldu 8 haftada kahverengi leke geldi progesteron yetmedi için imgesini vuruldum.12. haftada bi anda Şu gbi kanamam oldu acilen gidince iğneler serumlar vs...pleSanta eşi Rahim agzina yakın yerde olduğu için oluyormuş.20 haftadan Sonra her şey normale döndü..sen progestani iç ve yarın yine git dr kuzu

rosemoon cnm hiç şüphe olmasın yine çocuğun olur.benimde 2 düşügum oldu.ardından corasprinlw kızıma hamile kaldım hop plansız farkında olmadan simdi yine hamleyim.bunların iğneleri var cnm karnindan oluyorsun dert etme cnm

canım benim kahverengi akıntılarım oldu ama öyle kıpkırmızı kan gelmedi...
bir de ne kadar çok mu az mı
progestan kullanmaktan başka çare de yok galiba...uzanmalısın
Çok değil öyle peçeteye silince geldi yani damla gibi biley ama yinwde korkuttu

Merhaba, geçmiş olsun herhalde kahverengi akıntılardan en çok çeken benim bu grupta Hatta kahverengiyi geçtim kırmızı kanamalarım oldu, evet kanama sıkıntı yaratıyor insanda , panik oluyor fakat doktorlar kahverengi akıntıyı önemsemiyor, progestan azaltıyor sıkıntı yapma , adet kanaması gibi kanama geçirenler oluyor içini ferah tut. Yerleşme büyüme kanamasıdır. Ben 5 havadan beri sürekli kahverengi akıntı ve ara ara kırmızı kanama geçiriyorum bugün tekrar doktora gittim 3. Farklı doktor çünkü dün gece yine adet kanaması gibi kırmızı akıntı kanama oldu ve doktorlar bi sorun görmüyor kese iyi bebek iyi fakat insanın sinirleri bozuluyor neden o zaman var diye . Son doktor da baktı bebiş in kalbini dinletti herşey yolunda kanama içinde rahimde bebeğin tutunduğu yerde polip olabilir ondan şüpheleniyorum o yüzden kanaman olabilir 4 . Aya kadar dedi hayırlısı bakalım yani . Endişe etme hayırlısı canım Allah hepimizin bebişini sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin.
İnşallah zaten bir kere silince geldi devamı gelmedi şimdi içtim progestanı yinede yarın gidicem daha dün gitmiştim herşey yolundaydı kalbide atıyodu bebeğimin inşallah seninde azalır biter canım

Benim kızımda da oldu 8 haftada kahverengi leke geldi progesteron yetmedi için imgesini vuruldum.12. haftada bi anda Şu gbi kanamam oldu acilen gidince iğneler serumlar vs...pleSanta eşi Rahim agzina yakın yerde olduğu için oluyormuş.20 haftadan Sonra her şey normale döndü..sen progestani iç ve yarın yine git dr kuzu
İçtim şimdi canım yaşamayan çok az sanırım bu durumları rabbim yardımcımız olsun gidicem zaten içim rahat etmez daha dün gördüm bebeğimi gayet iyiydi herşey yolundaydı niye oldu bilmiyorum

Çok değil öyle peçeteye silince geldi yani damla gibi biley ama yinwde korkuttu

canım eğer kanama artarsa tehlikeli diye biliyorum
çamaşırı tamamen kan olan arkadaşlar vardı..progrestan kullandılar
dikkat etmen gerek ağır kaldırma, yüksek bir yere uzanma karnını sıkıştırma...
yarın doktora gidersin ultrasonda bakar...kanama alanı var mı diye..
bazen rahim genişlerken kılcal damarlardan da kan sızabiliyormuş...
progestanı mutlaka iç yat dinlen... inşallah birşey olmayacak..

Canım çok bilgim olduğunu söyleyemem ama bildiğim kadarıyla bu tedavi edilebilcek birşey sıkıntı yapma iğneleri felan var inş. Hayırlı zamanda hayırlı bir evlat daha gelir inş.

Amin canım benim inşallah. Çok sagolasin desteğin için.

Kaç haftalık düşüş yaptınız

İkisi de 6 haftalikti canım :KK43:

rosemoon cnm hiç şüphe olmasın yine çocuğun olur.benimde 2 düşügum oldu.ardından corasprinlw kızıma hamile kaldım hop plansız farkında olmadan simdi yine hamleyim.bunların iğneleri var cnm karnindan oluyorsun dert etme cnm

Allah bebislerine uzun ömürler versin canım. İnşallah bana da nasip olur. Dediğin gibi tedavisi oluyormuş ama kayiplar yasayınca endişeli oluyor insan. İyi dileklerin için çok sağol.

canım eğer kanama artarsa tehlikeli diye biliyorum
çamaşırı tamamen kan olan arkadaşlar vardı..progrestan kullandılar
dikkat etmen gerek ağır kaldırma, yüksek bir yere uzanma karnını sıkıştırma...
yarın doktora gidersin ultrasonda bakar...kanama alanı var mı diye..
bazen rahim genişlerken kılcal damarlardan da kan sızabiliyormuş...
progestanı mutlaka iç yat dinlen... inşallah birşey olmayacak..
İnşallah önemli bişey değildir doktorum şimdi iç gece iç bide sabah iç dedi gece kalkıp içicem sanırım

Canım doktor günde en fazla bir tane içebilirsin dedi bana. Sodanın içinde birçok vitamin var zaten mümkün olduğunca doğal olan markaları tercih etmeye çalış bende cok severim tansiyonum sürekli düşük olduğu için doktorlar bana normal zamanda da hep soda tavsiye etmiştir dengeliyor
Aaa tamam çok teşekkürler. Sevindim bu habere.

İyi akşamlar kızlar az önce lavobaya gittiğimde çok az peöwtwye kan geldiğini gördüm doktorumu aradım hemen progestan 200mg almamı söyledi devam ederse sabah gel dedi çok endişeliyim
Şuan nasılsın canım. inşallah bişe yoktur. Yarın bizede bilgi vermeyi unutma

Bu hafta bulantılarımın geçmesini diliyordum ama devam ediyor. Bu bir yandan herşeyin yolunda olduğuna, vucudun bebeğe odaklanma sürecinde olduğuna işaret. İçimizde yepyeni bir hayata gözlerini açmak için gün sayan, minicik kalbiyle çarpa çarpa kucağımıza geleceği günleri bekleyen, henüz cinsiyetini dahi bilmediğimiz masum, saf ve tertemiz evladımız var..
Bugünleri yaşatan Rabbime şükürler olsun.
2 ayı bitirmenin mutluluğu var içimde.. İnşallah hepimizde tehlikeyi atlatmışızdır. Bundan sonra bulantılarımız hafifler ellerini,yüzlerini, hareketlerini ultrason da görürüz. Karnımıza attığı o minicik tekmelerle konuşmamızı yarıda keseriz :) panikleyip noldu diyen birine de "yok birşey" deyip gülümseriz :KK66:

Iyi aksamlar kizlar bugun bulantilarim hafifledi sanki iki defa wc ye gittim belki zencefildendir dun cok kotuydum zencefil iyi geliyo yazmislar nette zencefil demledim midem bulandikca iki yudum iciyorum bugun iyiydim cok sukur

X