2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Hayırlı olsun canım inş kucağında nefes alışlarını da duymak nasip olur Bende çok heyecanlıyım cumartesi kalp atışını duymak için gidicez inşallah sağlıklıdır ve bizde duyabiliriz

Ali benim en sevdiğim erkek ismi ama eşimin amcasının adı diye eşim istemiyor. Bence en güzelini koymuş oluyorsunuz erkek olursa :)
Tesadüfe bak benim esiminde amcasının ismi diye ilk itiraz etti ama Ali vazgecilmezim diyince diretmedi:)bakalım bi cinsiyetler belli olsunda hayırlısı artk..

Tesadüfe bak benim esiminde amcasının ismi diye ilk itiraz etti ama Ali vazgecilmezim diyince diretmedi:)bakalım bi cinsiyetler belli olsunda hayırlısı artk..

benim kızımın ismi zeynep bi kızım daha olursa adını zehra koymak istiyorum. erkek için hep mete diyordum ilk hamileliğimde şimdi bir sürü değişik fikir var kafamda. allah sağlıklı versinde isim konusu en güzel telaş bence

canım daha 2 gün önce umutsuzdu bugün kalp atımı var
rabbim inşallah sana bağışlar...umut hep vardır...

Hanımlar size bişey sormak istiyorum. 5 Kasımda doktora gittim. Son adet tarihim 06 Eylül. Bu durumda 8+4 olması gerekiyor.Ama Doktor ultrasonda baktı 9+1 günlük dedi çok şaşırdım nasıl olabilir? Acaba gelişimle ilgili mi? Zaten ben 2 eylülde evlendim 4 gün sonra regl oldum. Doktorlar adet tarihinide hesaplıyorlar ama bu doktorun dediğine göre 1 hafta adet öncesinden hamile kalmış oluyorum. Bu imkansız evli değildim ve sonrasında da regl oldum

Canım benim son regl tarihim 16 Eylül ve yarın tam 8+0 olucam benden 10 gün büyük bebeğin yani 8+4 olması mümkün değil doktorunun hesabı doğru canım.. Sağlıkla kucağına al inşallah

Canım benim son regl tarihim 16 Eylül ve yarın tam 8+0 olucam benden 10 gün büyük bebeğin yani 8+4 olması mümkün değil doktorunun hesabı doğru canım.. Sağlıkla kucağına al inşallah

Yani mümkün değil doktorumun dediği demi doğru anladım? Ultrasona geçtiğimizde dedi. Acaba neye dayanarak dedi

yani 9+1 canım gebeliğin doktorun öyle dememişmiydi.. Ben 7+5 im bugün.. buna 10 gün ekle 9+1 olur..

Benim son adet tarihim 12 eylül. Bugün 8+3 üm. Sen benden 6 gün öndesin.8+4 olman imkansız. Dokturun hesabına güven. 6 eylül hangi güne geliyorsa her hafta o gün hafta atıyorsun demektir.

Merhaba canım. hayırlı olsun bebeğin. seninle son adet tarihlerimiz aynı. ben de 6 eylül de son adetimi oldum. ve 9+3 üm şuan . yani Dr un doğruyu demiş :) kafan karışmasın. ikna olmak istersen google a gebelik hesaplama yaz ve öğren. tekrar hayırlı olsun :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…