2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Kızlar bebeğimin burnu tıkandı dün gece. Biraz da hırıltısı vardı bugun doktora götürdük sabah hastaneye. Yazlıkta olduğumuz için burda hastane yok en yakın merkezdeki hastaneye gittik çok kalabalıktı. Baya sıra bekledik ve bizden önce hep hasta çocuklar bebekler girdi içeri. Hatta tam bizden önce içeri giren bebeğin vücudunda yaralar falan vardı diğerleri de sürekli hapşurup öksürüyodu. Gittiğime pişman oldum resmen çünkü basit bi üşütme dışında bişeyi yokmuş ama şimdi hastanede mikrop ya da hastalık kaptıysa diye korkuyorum. Çünkü sonuçta doktor hiç elini yıkamadan muayene etti kızımı. Ve bebeği tartmak için koydukları yerdeki örtüyü de her seferinde değiştirmiyolar. Çok kafama takıldı stres oldum ya umarım bi hastalık bulaşmamıştır gittiğimiz için oraya. Kendime çok kızacağım öyle olursa

Allah korusun canım bu kadar çok ince düşünme, güzelce banyo yaptır bebeğini, temizlensin. Bu kadar çok düşünerek kendini hasta edeceksin, böyle geçmez kendine eziyet ediyorsun. İçin rahat etmiyorsa o an paylaş herkesle. Dr a de eldiven takın yada kendi alt açma bezini götür yanında hemen aç ser. Sen önlemlerini al, geri kalanlardan kendini suçlu tutma

Ben de yazlıktayım ama benim doktorum 6. Aya kadar bebeği denize sokmama izin vermedi. Sizin doktorunuz izin verdi mi ?
Evet bizim dr özellikle rüzgara dikkat ettiğimiz taktirde sorun olmayacağını söyledi... tabi saatlerce sokmadık yani :) denizle tanışma diyelim her gün 5-10 dk gibi...

Anneler yadımınıza ihtiyacım var.kızım iki gündür halsizdi ve öksuruyordu sürekli burnu tıkanıyordu.bugün doktora gittik enfeksiyon var ve cok az reflusu var dedi iki şurup ve bir burun spreyi verdi.Ilaclarin icerigine baktıgımda emzirme döneminde kullanılamaz yaziyor.Ne yapacagimi sasirdim versem mi vermesem mi? Kızım o kadar halsiz gözlerime bakiyor ki o baktikca gözlerimden yaslar süzülüyor.Emmek istemiyor midesi bulaniyormus.surekli uyku halinde.bu durumu yasayan bilen var mı? Lütfen bana bi yardimci olun

O an düşünemedim panik ve stresle aslında alt açması yanımdaydı keşke örtseydim :/ inşallah bişey kapmamıştır

Aynı şeyi ben de dün yaşadım hatta ben de bugun doktora götürdüm. Bronşiolit dediler bize de ventolin şurup verdiker

Aynı şeyi ben de dün yaşadım hatta ben de bugun doktora götürdüm. Bronşiolit dediler bize de ventolin şurup verdiker
Çok geçmis olsun.O şurupta da emzirme doneminde kullanilmaz yaziyor mu? Bize de İbuderma Zero şurup, Doxafin şurup birde Allergodil burun spreyi verdi. Kafam allak bullak oldu kullanip kullanmamak konusunda ama kızimin halini de gorunce cok üzuluyorum.

Surupların ısmı nedır

Hıc duymadım bunları ben
Bebege ozel degıl mı kı bunlar
Dozunu falan anlattı mı dr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…