2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Annem irmik ile şekerpare yaptı canım içinde yumurta ve süt yok

Çok teşekkürler rahatladım biraz. Siz ekoyu neden yaptırmıştınız ? Bizim hiç doğumda eko falan bakılamdı kimse de kontrol ettir demedi
Aslında yanlış ifade etmişim.Hamilelikte yapılan Fetal ekosunu yapan dr.u kastetmiştim. Bebeği 1.ayinda getir demişti. Tabi ben anca 2. Ayda götürdüm.

Mayo moda bu sene kızlar aaa bikini falan demode öyle şeyler Bu arada kızlar benim kızım güneşe bile çıkmadan denizin rüzgarından yandı yaa. Baktım dün yanağı soyulmaya başlamış. Hiç güneşe çıkmadan sadece rüzgarla nasıl yandıysa. Zaten esmerdi baya karardı çocuk.

Deniz kenarına bebeğinizi de götürdünüz mü ? Denize girdikten sonra emziriyomusunuz ?
Deniz kenarına götürmedim çünkü çok rüzgarlı yada çok güneşli oluyor. Denize sokmaya zaten cesaret edemem. Annemle gölgede yada odada takılıyorlar. Odada duş aldıktan sonra emzirdim ben. Denizden çıktıktan sonra direk emzirmedim belki tuz kalır ve sevmeyebilir o yüzden emzirdikten hemen sonra denize geliyorum koşa koşa.

Deniz kenarına bebeğinizi de götürdünüz mü ? Denize girdikten sonra emziriyomusunuz ?
bana sormadın ama ben de cevap vereyim ,deniz kıyısına getiriyorum ama çok rüzgarlı olduğu için pusetinin üstü sürekli örtülü..sahile çıkmadan emziriyorum bir kere de Deniz arasında emziriyorum.. ama ben birçoğunuza göre çok rahatım beni baz almazsın sen

Oğlum Gündüz Değil ama geceleri emerken çok yapıyo hızlı hızlı nefes alıyo ama terlemiyor. Gündüz bazen terliyor. 3 aylık kontrolde sorayım bende dr a

Yaw tatil ve sipalar yüzünden çok giremiyorum eklesip durmuşsunuz birbirinizi ne oluyor orada hanimlarrrrrr yaaaaa

@zehrayalcin87 tatil güzel canım burda hava daha güzel rüzgar var ama ada kAdar değil. Ben denize giremedim çünkü su buz gibi :) eşimle dönüşümlü bakıyoruz poyrazın keyfi yerinde çok şükür ara sıra hıysuzluk yapsada sıkıntı olmuyor zaten eşimin dayısında kalıyoruz güzel geçiyor yani

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…