2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
canım maşallah sana çok güzelsin gencecik anne
bebek bu kadarlıkken benim yüzüm fotoğrafı kaplardı
ay parçası değil direk ay gibiydi suratım
nasıl zayıflamayı başardın

kuzucuğun da ne güzel yaslamış başını omzuna

ayy hayal ettim de ne şeker bir tablo ya... keşke videoya çekme şansı olsaydı..
onun küsmelerini yesinler..şeker şey yersin yersin doyamazsın annesi:KK15:

Canım çok geçmiş olsun geçen gün profiline tıkladım baktım en son temmuzda girmiştin..
anladım bir terslik olduğunu Rabbim şifa versin yavruna
hamilelikte kalpte parlaklıktır vs bir dünya stres yaşadın geçti gitti
bu da tedavisi olmayan birşey değil inşallah en kısa zamanda düzelir

Ben de olmadım daha.. doktor emzirdiğin sürece olmayabilirsin dedi:skandal:

çok geçmiş olsun canım.. kuzucuğuna geçmez inşallah..
eğer diyette değilsen vitaminli yiyecekler meyveler ye ki seni de bebişi de dinç tutsun..
umarım yakınlarda yardımcı olabilecek birileri vardır sana

ikimiz de alerjik anneyiz ya :) oradan karışmış
olsun yine de teyzenin ellerinden öperim
Amin canim insallah duzelecek.. eve kalp icin ekoya gittik çok şükür iyi cikti
Benim bebeğin ayak parmağının biri birinin üstünde düzeltiyorum gene oyle iki ayağında da var böyle olan varmı
benimkinde de bir parmak digerlerinin alttına giriyor canım ama esimin de aynı. Aileden birinden almış olabilir

Aaa ben de umraniyedeyim komsu cikarmisiz
Hangi mahalle canım.. ben inkilaptayim

IMG_5259.JPG
Bu da benim ponçik kızım.76 günlük olduk teyzeler :) :) :)

Herkese tekrar merhaba,
Küçük bir Ada tatili sonrasında işe başladım ve neredeyse 1 haftadır hiç okuyamamıştım yazılanları...
Öncelikle tatil umduğumdan başarılı geçti şükürler olsun.. yolculukta sabah erken çıkmıştık kızım yol boyunca uyudu, feribota binerken uyandı... orada da sıkıntı olmadı zaten... Ada tatili bebekle biraz zorlayıcı, ilk gün sahile gidince güneş bir yandan rüzgar bir yandan şaşırdı minnak... sonrasında serin hava iyi geldi pusetinde uyudu genelde...
denize de soktuk hanımefendiyi:) Bozcaada'nın o buz gibi suyunda gıkını çıkarmadı cadı...
tatilden döndükten 2 gün sonra da çalışmaya başladım. Kızıma annem bakıyor ama yine de ondan ayrılmak biraz zor...
süt iznimi de haftada 1 gün olarak kullanabileceğim görüştüm iş yerimle... cumartesileri de evdeyim bu durumda kız 1 yaşına gelene kadar... kızımı biraz fazlaca özlemek dışında herhangi bir sıkıntın yok şükür umarım her şey yolunda devam eder...
bir de Pazartesi günü kızımın 3.ay kontrolü vardı... 1,5 kg ye yakın aldığı için dr mamayı yarıya indirelim dedi... (meme emiyor ama yanında günde 480cc de mama içiyordu)
Şimdi yarıya indirdik ama ben de çalışmaya başladığım için yetmiyor gibi geliyor.
Mama veren anneler günde toplam kaç cc veriyorsunuz? Emin olamadım ben...

Gözler babaya çekti mavi :)) fotoğrafta yüzüm öyle çıkmış alt kısımda göbek kaldı valla hala hamile gibiyim :))
Yok ya inanmam ay ne güzel mavis benimde baba mavi gözlü ama sanırım bir tek gözleri bana cekmiş kahve gibi keşke oda babaya cekseymiş diyorum bu arada eda benim kızlar ekledim gördüklerimi

Kızlar dünden beri çok hastayım. Ateşim bir düşüyor, bir çıkıyor. Her yerim ağrıyor. Öksürük, hapşırık, burun akıntısı ne ararsan var. Maskeyle emziriyorum ama onun da burnu akıyor. Sürekli ateş takibindeyiz. İlaç da kullanamıyorum. Sağlıklıyken insan yoruldum diyor ama hastayken bebek bakmak tam bir işgence. Kuzuma da faydalı olamıyorum. Demem o ki, uyuması, ağladı, yoruldum falan filan hikaye. Sağlık olsun yeter ki.
Çok geçmiş olsun, umarım biran önce atlatirsin. Bebek varken hasta olmak lüks gerçekten. Insan ne naz yapabiliyor ne başka birşey.. fena :hasta:

@lilipit amin canım teşekkürler.. yatağa yatırdı saga dönüp bana baktı. Daha sonra nili ters çevirdi sola dönüp bana baksın diye nil dönmedi. Bu şekilde anladı. Ama eve geldim iki tarafa da dönüyor bence. Kafam karıştı. Hep tek tarafa doğru taşıma sol koluma da taşı ve yatağın yönünü değiştir gibi şeyler söyledi onları uygulamaya çalışıyorum ama 7 kiloluk bebeği sol kolumda tasiyamiyorum maalesef
@kelebekmrve geçmiş olsun canım teşekkür ederim
@BahaRaslan99 kaynanam iyidir canım bana zarari yok da ben delirdim galiba
@ozzzy28 geçmiş olsun canım
@littlebee Çok teşekkür ederim canım
Tanı koymak için yeterli mi bilmiyorum ama bana bi değişik geldi yöntem:stop:

Herkese tekrar merhaba,
Küçük bir Ada tatili sonrasında işe başladım ve neredeyse 1 haftadır hiç okuyamamıştım yazılanları...
Öncelikle tatil umduğumdan başarılı geçti şükürler olsun.. yolculukta sabah erken çıkmıştık kızım yol boyunca uyudu, feribota binerken uyandı... orada da sıkıntı olmadı zaten... Ada tatili bebekle biraz zorlayıcı, ilk gün sahile gidince güneş bir yandan rüzgar bir yandan şaşırdı minnak... sonrasında serin hava iyi geldi pusetinde uyudu genelde...
denize de soktuk hanımefendiyi:) Bozcaada'nın o buz gibi suyunda gıkını çıkarmadı cadı...
tatilden döndükten 2 gün sonra da çalışmaya başladım. Kızıma annem bakıyor ama yine de ondan ayrılmak biraz zor...
süt iznimi de haftada 1 gün olarak kullanabileceğim görüştüm iş yerimle... cumartesileri de evdeyim bu durumda kız 1 yaşına gelene kadar... kızımı biraz fazlaca özlemek dışında herhangi bir sıkıntın yok şükür umarım her şey yolunda devam eder...
bir de Pazartesi günü kızımın 3.ay kontrolü vardı... 1,5 kg ye yakın aldığı için dr mamayı yarıya indirelim dedi... (meme emiyor ama yanında günde 480cc de mama içiyordu)
Şimdi yarıya indirdik ama ben de çalışmaya başladığım için yetmiyor gibi geliyor.
Ben çok az veriyorum sanırım 180 cc zaten bebek zayıf benim bugün birde kusma çıkardı kusuyor mamanın yarısını

Herkese tekrar merhaba,
Benim ki içiyor baya sadece mama ile besleniyor çünkü. Geceleri 3 saatte bir uyanıyor 120 cc içiyor. Gündüz yapıyorum ne kadar içerse o kadar. Bizim ki karnı ne kadar doyarsa o kadar içiyor fazlasını içme gibi bi huyu yok pek de kusan bi bebek değil.

Sabah mayo giydim plaja giderken rahat rahat gezindim ettim. Şimdiki seansta bikini giydim anam yapıştım şezlonga utancımdan kalkamıyorum, nolmuşum ben ya :eek:
Kalça, basen, göbek :KK48:
Burada tombik tombik teyzeler ooıooo salmışlar valla. Bende hiç takmıyorum bir oğlumla gelirsem mayo giyiyorum çunku onunla rahat emziriliyor o da annemin.

Kızlar ekleşip duruyonuz benide isteyen ekleyebilir. Telefon çekmiyor nicklerinşzi göremedim.

Benim instagram kbradural
Takip edeni takip ederim :rolleyes:
Seni maviş gözlerden tahmin ettim zaten :nazar:

Herkese tekrar merhaba,
Aramızda ilk işe başlayan sensin herhalde,hayırlı olsun..Emim çok zorlanmışsındır,Allah kolaylık veesin
Yarın, bir boyun simidi aldım denize onunla sokucam oğlumu, paylaşırım olumlu olumsuz...
boyun simitlerine bayılıyorum ya,içinde çok tatlı duruyor bebeler.benimde niyetim öyle sokmaktı ama zaten hasta olduğu içim doktorumuzdan Deniz için izin çıkmadı,bizi seyretmekle yetiniyor mecburen

X