2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
İyi geceler arkadaslar.benim için büyük denecek bi derdim var.belki aranızda yardım eden olur
Şöyleki ;bi ksç kez cok afedersiniz ilişki durumu oldu fakat her defasında cok feci yanma hissettim
Kafama cok takılıyo bu durum neden olmuş olabilir acsba
Birde bazen sarı bazen acık kahve bazen acık pembe seklinde akıntım dewamlı oluyo.ama koku kasıntı filan yok
Off doktora gitmek istemiyorum,bi sizlere danışayım önce dedim:KK43:
Cnm dun dr bana fitil ve kayganlastirici verdi
Vajinal salgilar azaldigi icin enfeksion olmasin diye kullan dedi
Yanma enfeksiyon kaynakli olabilir
Dr gtmelisin bence

Cnm dun dr bana fitil ve kayganlastirici verdi
Vajinal salgilar azaldigi icin enfeksion olmasin diye kullan dedi
Yanma enfeksiyon kaynakli olabilir
Dr gtmelisin bence
Lilipit bizde henüz bir faaliyet olmadı. Bugün evlilik yıldönümümüz... akşama hazır ol artık dedi benim bey... tırsanzii...

Ben de ergobaby almayı düşünüyorum ama 360 değil de klasik olanı alcam sanırım. Bir tanıtım videosunda bebeği öne baktırarak yarımsaat miydi 15dk mıydı ergobabynin en fazla o kadar kullanılmasını tavsiye ettiği söyleniyor. Kendi kullanım kılavuzunda mı sitesinde mi ne yazıyormuş. Ben de 15dk öne baktırmak için fazladan 200tl vermesem mi diye düşünüyorum:KK22:
Sen ne düşünüyorsun canım bu konuda.
Sen bilirsin tabi ama tutumluanneye bir bak internetten. Sıfırını çok uyguna aldım ben. Klasik modelden de uyguna :KK66:

Günaydııın canlar,
Dün büyüme atağının alasını yaşadığımızı düşünüyorum ya da ben nazar değdirdim çocuğuma; çok uslu akıllı diyordum gündüz emziriyordum tak 2 saat uyku peşinden, ama dün hiç öyle olmadı, gerçi kabızlık biraz etkilemişti önceden ama, dün hiç uyumadığı gibi sürekli emmek istedi göğüslerim acıdı bir de yalnızdık evde, gece 12 oldu bizimki uyudu sabah 5bucuk da kalktı. İlk defa bu kadar uzun uyudu ( tabi karnı tıka basa tok bir de uykusuz olunca) bakalım bugün nasıl olacak, bir de bugün babamızın doğumgünü bir de nişan yıldönümümüz :)
:nazar: daha nice özel ve guzell gunleriniz mutlulukla gecsin

Al bendende okadar bizimkiside dün gece 12ye kadar hiç uyumadı hep kucak ve meme istedi 12de uyudu 5.30da kalktı şuan yine çok hareketli ve uyumuyor buginde böyle yaparsa yandım kv bebek görmeye gelicekler oraya gidicem :KK43:büyüme atağımıdır nedir
Aaaa aynısını yaşıyoruz. Şu anda uyanık ve çok mız mız

Bu da benim Gözdem teyzeleri.

Eklentiler

• IMG_8733.JPG
    IMG_8733.JPG
    53,2 KB · Görüntüleme: 98
X