2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Uykusuz mu kaldı acaba ? Bizimkinin doğduğundan beri mor. Çünkğ çok beyaz tenli. Gözkapaklarının üstünde de birsürü damar gözüküyo kırmızı kırmızı
Bizimki de beyaz tenli goz kapaklarinin ustunde bir suru damar gozukuyor ama gozalti morlugu yeni dunden beridir var sag gozalti daha yogun bilemedim ki uykusuzluktan olsa sabaha artmamis olmamasi lazimdi

Kız ne diyon sen az miiiiiii. Şükür de. Maşallah ne güzel kilo almış. Hatta fazla bile. Ay da 1 kilo ne kadar güzel. Benim ki mama alıyor sdece 2 buçuk aylık 6 kilo 300 gram. Burda alerjik anneler seviniyor 600 ustu alınca. Maşallah canım iyi almış canını sıkma sen. :KK66:
Amacim kimseyi uzmek dgl canim..biliyorum bebegi 600 gr alan anneler var..bnmki zaten 4 kg civari dogdu..ilk ay 1400 alip 2 ay 1000 gr a disunce uzuldum..persentil de yuzde 50 kilo yuzde 75 boy gosteriyor..

Bwbegim 63 gunluk ve 3780 gr dogdu..ilk ay 1400 gr aldi..bu ay sadece 1000 gr almis ve 6 kg..sadece anne sutu aliyor..kilo aliminin azalmasi canimi sikti..boyu 60 cm..o da az geldi bana..zaten bu aralar surekli memeyi agziyla ittiriyor emmek istemiyor..bu arada bebegi daha az kilo alan anneler lutfen beni yanlis anlamayin..benimki iri dogdu ve 6 kg olmasi suan bana az geldi..
Bende cnmi sikmistim
800-850
Civari aldi
İlk oglum kilo seyri1600-1300 seklinde olunca cnm sikildi
Total kilosuna bakio dr ayni zamanda
Bebeginin total kilosu da iyi
Bnmkisi 4000-5950-6800 seklinde

Anlamadik ki canim dun ogleden sonra mor mu degil mi paranoyami yapiyorum falan derken aksam hafif vardi sabah bariz mor keyfi yerinde ama niye gozaltlari morarsin durduk yere
Acaba eliyle burnuna mi vurdu. Bizim ki bazı pat diye elini yüzüne düşürüyo. Burunu da şundan ötürü diyorum ben küçükken koşarken önündeki demiri görmedim carptim. Ertesi güne gözler morardi bir hafta

Amacim kimseyi uzmek dgl canim..biliyorum bebegi 600 gr alan anneler var..bnmki zaten 4 kg civari dogdu..ilk ay 1400 alip 2 ay 1000 gr a disunce uzuldum..persentil de yuzde 50 kilo yuzde 75 boy gosteriyor..
Anladım canım biliyorum :) ama sanki burda okumuştum önümüzdeki aylar daha az kilo almaya başlatmış bebekler diye

Bende cnmi sikmistim
800-850
Civari aldi
İlk oglum kilo seyri1600-1300 seklinde olunca cnm sikildi
Total kilosuna bakio dr ayni zamanda
Bebeginin total kilosu da iyi
Bnmkisi 4000-5950-6800 seklinde
Meme reddi var bu aralar..surwkli diliyle itiyor..bi de tatildeyim..ondan cok ta ilgilenemedim mi diye dusundum..boyu da 60 cm..o da az geldi bana..zira ben ve babasi uuzun boyluyuz..

Acaba eliyle burnuna mi vurdu. Bizim ki bazı pat diye elini yüzüne düşürüyo. Burunu da şundan ötürü diyorum ben küçükken koşarken önündeki demiri görmedim carptim. Ertesi güne gözler morardi bir hafta
Olabilir canim mantikli bi gidelim dr a bi dinlesin akcigerini kalbini icim.ancak oyle rahat edecek

Bwbegim 63 gunluk ve 3780 gr dogdu..ilk ay 1400 gr aldi..bu ay sadece 1000 gr almis ve 6 kg..sadece anne sutu aliyor..kilo aliminin azalmasi canimi sikti..boyu 60 cm..o da az geldi bana..zaten bu aralar surekli memeyi agziyla ittiriyor emmek istemiyor..bu arada bebegi daha az kilo alan anneler lutfen beni yanlis anlamayin..benimki iri dogdu ve 6 kg olmasi suan bana az geldi..
Uzulmenize gerek yokki.benim kizimin dogum kilosuda siznkiyle ayni.3 hafta erken dogdu37. Hafta bitince yani.
Suan 94 gunluk ve 6100gr.sagligi yerindeyse kendinizi uzmeyin.

Anladım canım biliyorum :) ama sanki burda okumuştum önümüzdeki aylar daha az kilo almaya başlatmış bebekler diye
Hemsite de oyle dedi..her ay ayni kilo alma hiziyla gitse 6. Ci ayda kac kilo olur bu bebek dedi.. Bnm ilk oglum 9.cu aya kadar yuzde 97 persentillerde gitti boyda kilosu yuzde 50 civariydi..9.aydan sonra cocuk düşüşe gecti..suan boy yuzde 50 kilo yuzde 20 civaari..bunun biraz tosuncuk olmasini istemistim.

Hemsite de oyle dedi..her ay ayni kilo alma hiziyla gitse 6. Ci ayda kac kilo olur bu bebek dedi.. Bnm ilk oglum 9.cu aya kadar yuzde 97 persentillerde gitti boyda kilosu yuzde 50 civariydi..9.aydan sonra cocuk düşüşe gecti..suan boy yuzde 50 kilo yuzde 20 civaari..bunun biraz tosuncuk olmasini istemistim.
Bende tosun olur diye korkuyorum çocuğumla dalga geçerler diye :KK70:

Meme reddi var bu aralar..surwkli diliyle itiyor..bi de tatildeyim..ondan cok ta ilgilenemedim mi diye dusundum..boyu da 60 cm..o da az geldi bana..zira ben ve babasi uuzun boyluyuz..
Bnm boyum 180 oglum gecen ay 61 bu ay 62 cikti
Dr a gore hersey normal
Sende takma kafana

X