2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331

Al bizden de o kadar :)

Anne dün ben sana kuafordeyken müsaade verdim. Simdi sıra bende diyo :)))

Günaydııın canlar,
Dün büyüme atağının alasını yaşadığımızı düşünüyorum ya da ben nazar değdirdim çocuğuma; çok uslu akıllı diyordum gündüz emziriyordum tak 2 saat uyku peşinden, ama dün hiç öyle olmadı, gerçi kabızlık biraz etkilemişti önceden ama, dün hiç uyumadığı gibi sürekli emmek istedi göğüslerim acıdı bir de yalnızdık evde, gece 12 oldu bizimki uyudu sabah 5bucuk da kalktı. İlk defa bu kadar uzun uyudu ( tabi karnı tıka basa tok bir de uykusuz olunca) bakalım bugün nasıl olacak, bir de bugün babamızın doğumgünü bir de nişan yıldönümümüz :)

Kutlu mutlu olsun :)

Kızlar moralim çok bozuk. Kızım doğduğundan beri istanbuldaki evimiz çok sıcak olduğu için genelde çok kucağımda tutamadım. Sadece emzirirken aldım kucağıma. Ya da çok ağlıyosa sırtı bana dönük olucak şekilde aldım, diğer türlü yüzü bana dönükken ter oluyo onunda yüzü diye. Şimdi ailemin yanına geldim burası birkaç gündür çok serin. İzlediğim bikaç kötü haberden sonra kızımla hep dipdibe olmak istedim kucağımda dursun istiyorum ama kızım kucağımda durmak istemiyo. Bu zamana kadar da bikaç kez olmuştu çok üstünde durmamıştım ama şimdi özellikle denediğim için dikkatimi çekti. Göğsüme başını koyup üstüme koynuma yatırdığımda, ben dik pozisyonda oluyorum hafif eğik sırtım yastığa dayalı, kesinlikle durmak istemiyo tepiniyo sürekli ıh ıh sesler çıkarıyo ağlıyo. Gaz çıkarıcak gibi omzuma koyunca da tepiniyor itiyor beni. Kucağımda durmak istemiyor. Ben yakın olmak istiyorum boynunu koklamak için yaklaşıyorum, ya da öpmek için basıyo çığlığı itiyo beni. Sadece emerken duruyo kucağımda emmesi bitince tepinmeye başlıyor. Elini tutuyorum elini çekiyor. Kucağımda uyumuyor hiç. Yatakta yanıma yatırdım biraz yaklaştım kokumu alsın diye yine tepinmeye başladı. Aranızda bunu yaşayan var mı ? Neddn böyle yapıyo ? Dünden beri ağlıyorum buna takıldı kafam, o kadar etkilendim ki kötü rüyalar gördüm kızım bana seni sevmiyorum sen benim annem değilsin diyodu. Başka bi rüyada başka bi kadının kucağındaydı beni tanımıyo gibi bakıyodu ben benim çocuğum diye almaya çalıştıkça benden kaçıyodu. Psikolojim çok bozuldu. Ben onun annesiyim ama kızım bana katlanamıyor ona dokunmamı sevmemi istemiypr ;(

Ve böyle giderse meme için bile gelmek istemez meme reddi olursa diye korkuyorum. Çevremdeki diğer annelere bakıyırum bebekleri hep koyunlarında uyuyo, başlarını annelerinin göğsüne koyuyolar, onları görünce ağlıyorum çok içerliyorum bu durumu. Günde kaç kez deniyorum, uykusu varken alıyorum oturuyorum yatağa üstüme doğru koyuyorum hemen ayaklarını tepiniyo beni itmeye çalışıyo kafayı kaldırmaya çalışıyo kafası göğsüme kafa atar gibi çarpıp duruyo uzaklaşmaya çalıştığı için

Ben de ergobaby almayı düşünüyorum ama 360 değil de klasik olanı alcam sanırım. Bir tanıtım videosunda bebeği öne baktırarak yarımsaat miydi 15dk mıydı ergobabynin en fazla o kadar kullanılmasını tavsiye ettiği söyleniyor. Kendi kullanım kılavuzunda mı sitesinde mi ne yazıyormuş. Ben de 15dk öne baktırmak için fazladan 200tl vermesem mi diye düşünüyorum
Sen ne düşünüyorsun canım bu konuda.

Allah Allah ya neden acaba. Yerini falan yadirgar mi ki. Üzüldüm şimdi. Sen sıkma canını ona gulerek konuşarak yaklaşmayı denesen. Kucağına alınca hoplasan şarkı soylesen falan

canım aynı sorunlar bende de vardı önemsemedim daha sonra idrar yaparken yanma başladı duramadım dra gittim idrar yolu enfrksiyonu varmıs ilacı kullandıktan sonra iliskideki yanma gecti bence bekkemeden dra git derim ben cok cektim

Canım o daha bebek .. seni istemez olurmu sen onun annesisin hele biraz büyüsün o zaman daha iyi anlarsın. Kucakta durmak istememesi ne güzel işte :) keşke benim oğlanda istemese. Sıkıntıya gelemiyor heralde seninki. Benimkide beni kullanıyor işte habire hoplat zıplat istiyor. Azcık sarılayım öpeyim mıkır mıkır söyleniyo. Öyle şeyler düşünme sakın.

Keşke benimki de kucağımda olmak istese hep. Beni sevdiğini bana ihtiyacı olduğunu hissedebilsem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…