2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331

Biz seni görmeden sevdik uzines :)[/QUOTE]
Ahh canım benim çok öpüyorum seni

Sağol canim bilemedim ki kötü bişey mi bu kum dökmek normal bisey mi çok üzülüyorum ya ne zormuş annelik
Susuz kalan bebeğin dudakları kurur, derisi gevşer. Böyle bir belirti yoksa kum döküyor olabilir. Benim oğlanın doktoru her ihtimali önceden söylediği için biliyorum.
Böbrekte taş oluşumuna ve/ veya idrar yolu enfeksiyonuna neden olabilir, ciddi değil sık rastlanıyor ama tahlil lazım. Bence su yüklemeyi kesip doktora gitmelisiniz, su içtikçe böbreklere yükleniyor olabilirsin.
Ben kendi oğluma öyle yapardım en azından.

Maşallah ya darısı başıma bizimki sekiz onbir arasi durmadan ağlıyor

Kızlar daha önce yazan oldu mu çokntakip edemiyorum doğum yapalı 2 ay olmasına rağmen kötü kokulu sarı akıntım var. Normal doğum yapıp böyle olan var mı acaba???

Kehribarın yaydığı bir asit var (suksinik asit), o bir tür ağrı kesici. Kanıtlanmış bir etkisi yok, hatta zararı bile olabilir.
Ben korkuyorum ondan.
Ya geçen bir forumda kadının biri yazmış, ben rusyada yaşıyorum kehribarın merkezi, bir kişinin bile bebeklere iyi geldiğinden haberi yok burada sizi kandırıp ticari boyuta dönüştürmüşler diye ama bilemedim bizim Beyza da salyayı kesti çok iyi dedi

Evet koyde olacagim insalah atesimiz cikmaz yaa orda hastane de yok saglik ocagi uzakta nasil olur off simdiden stres sardi beni
Stres olma canim Allah korusun zor durumda kalirsan mutlaka bi cozum bulunur surekli o koyde yaşayan cocuklari düşün ama tedbirli olmakta fayda var ateş düşürücü nü varsa gaz damlani vs unutma ki basin sıkıştığı nda ilk çözüm yaninda olsun ayni durumdayiz tadini cikar ben öyle yapmayi düşünüyorum memleketi tanisin sipa findik harmani görsün

Biz.çift yumurta ikiziyiz huylarımız dahil hiç bir.şeyimiz benzemiyor. Genelde kendim ikiz olduğum için tüm ikizleri inceledim birisi yaramaz diğeri uysal birisi diğerinden daha çalışkan ve hep fiziksel olarak biri diğerine göre daha gelişmiş oluyor. Tabi nadir benzer huy görüntüye sahip olanlarda var (çift yumurta ikizlerinde) tek yumurta olanlar zaten çok benziyorlar

İkizim değilde küçük kardeşim olmasını tercih ederim hep çünkü kıyafetleri hep aynı alırlardı bundan hiç hoşlanmadım ikizim kendininkileri kirletirdi benimkileri giyerdi ben anlamazdım önce giyeceğim zaman kıyafet bulamazdım sınıfta yanyana oturturlardı o yaramaz olduğu için dersi dinletmezdi ona kızarken sende onunla birlikteydin derlerdi bana da kızarlardı. Aynı oyuncaktan ikimize de alınırdı o kendisininkini kırar bozar sonra benimkini de bozardı. Tabi bu çocuklukta hoşlanmadığım şeylerdi şimdi büyüdük evli barklıyız ayrı yerlerdeyiz özlüyoruz şimdide

Kehribar kolyeleri salyayı kesiyormuş diş çıkarırken şimdi kuzenim söyledi

Ben de kehribar kolye bilekliklerini cok arastirdim.ozellikle dis cikarma donemi olmakla birlikte genel anlamda agri kesici,gaz sancisi giderici olarakta ebeveynlerin cok isine yaramis, ve bir cok guzel etkisi daha.dis cikardigi zamani hic hissetmedik diyen coktu ben etkilendim acikcasi denemek istiyorum siparisi kart ekstremin kesilmesini bekledigim icin Sali gununden sonra verecektim
İnsallah deneyimimi sizlere buradan paylasirim.Sertifikali urun alacagim.

Kakasını yaparken uzun zaman ıkınıyor o yuzden huzursuz oluyor onceden emerken yapardı napmalıyım ?
Bu şekilde kolumda tutup poposuna hafif pıt pıt vuruyorum.zaten anlaşılıyo kakası gelince ıkınmaya veya huysuzlanmaya başlıyo. Bu yönteme kızım da alıştı, pırt pırt işlem tamam , önerirm

Ooo bunlar çok önemli bilgiler. Biz de aynı sınıf taraftarı değiliz aynı okul olmasa daha iyi bile. Daha çok var tabi :)) aynı giysi aynı oyuncak olayını uzmanlar da belli bir yaştan sonra hiç tavsiye etmiyorlar. Kişilikler farklı işte sıkıntılar ortaya çıkıyor. Ben de okuyup öğreneceğim bakalım. Sana danışmaya devam ederim ama sorun olmaz değil mi :))

Geçmiş olsun canım inş emzirme döneminde fire Vermez dişlerimiz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…